Wyniki TOP 12 Wakacje 2008 Podwawelskie Grand Prix - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus 3 dni
losfer 4 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 1

Twoje IP to: 54.82.29.141

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6562
Ostatnio Widziani
Marthinus 3 dni
losfer 4 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
doktorek 4 tygodni
Holly 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki TOP 12 Wakacje 2008 Podwawelskie Grand Prix
Turnieje wakacyjne 2008 Podwawelskie Grand PrixNo wreszcie TOP pełen niespodziewanych rozstrzygnięć. Wyniki mówią same za siebie: na Marka poradzi tylko Tomek (zostawił za sobą na ubitej ziemi Jacka, Róże i Kicaja!), Blady dostał mentalnego szwungu (tak się u mnie mówiło) i kolejne mecze przegrywał 2-0 klnąc, kopiąc i waląc w piłkę, po czym wciągał coś do nosa za kotarą i wygrywał 3-2 :), tak czy siak wielki powrót.

1. Tomasz Janik
2. Sebastian Biały
3. Marek Strzałka
4. Damian Zając
5. Jakub Biel
6. Mirosław Różyczka
7. Jacek Skalda
8. Wiesław Rygiel
9. Paweł Stach
10. Bogdan Palczyński
11. Stanisław Kurdziel
12. Ryszard Woźniak
Komentarze
alien dnia wrzesień 02 2008 20:35:34
eeee - do dupy nie na sanki z takim rozstawieniem grup....
czemu ja w grupie miałem obu finalistów ? Ewidentnie się komuś za to wpierdziel należy...
a swoją drogą - to ja też z blady 2-1 prowadziłem - tylko też na płacz mnie oszukał - serce mi się kraje jak taki duży chłopczyk się mazgai i mienie klubowe niszczy smiley
bialy dnia wrzesień 02 2008 23:50:03
Staszek jak zwykle forma ;D
kusiek dnia wrzesień 03 2008 06:23:51
Staszek ewidentnie potrzebujesz pomocy specjalisty, brak Ci mentalności zwycięscysmiley. Zgłoś się do mnie na konsultacje, postaramy się Ci pomóc smiley Adres znasz
kusiek dnia wrzesień 03 2008 06:26:46
rezultatów daleko nie trzeba szukać, popatrz na Tomka... to moja robotasmiley
alien dnia wrzesień 04 2008 19:04:16
kusiek: jak i mnie tak nauczysz - to potem Tomka ogrywał będę - to wtedy znowu Tomkowi będziesz musiał pomagać...
czy ty przypadkiem nie chcesz naciągnąć mnie i Tomka na trenera ? :>
kusiek dnia wrzesień 05 2008 07:01:19
alien ja chce Ci tylko pomóc smiley już od jakiegoś czasu widać u Ciebie nie moc i wkurwienie, Twoja flustracja widoczna jest w Twoich komentarzach. Nowy cykl turnieju za pasem, jeśli chcesz odegrać w nim kluczową rolę to zgłos się do mnie smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
18/01/2018 13:45
Wiadomo kiedy jest top?

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Archiwum