TOP 12 wakacje 2008 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
Mamasita 5 dni
tomekjez 3 tygodni
alek 3 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 54.196.215.69

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 663
Posty na Forum 2135
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1327
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6575
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
Mamasita 5 dni
tomekjez 3 tygodni
alek 3 tygodni
Janosik 6 tygodni
BOCHMAR 6 tygodni
FilipU 8 tygodni
doktorek 8 tygodni
Holly11 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 30-01-2018 08:42
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 23-01-2018 12:49
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
PustaMiska - akcja charytatywna
TOP 12 wakacje 2008
Turnieje wakacyjne 2008 Podwawelskie Grand PrixTOP12 rozegrany będzie 1 września systemem takim jak poprzedni, tj. 4 grupy po trzech a dalej to zobaczycie :). Składy grup są następujące: I. Janik-Stach-Biały, II. Zając-Różyczka-Palczyński, III. Kurdziel-Rygiel-Skalda, IV. Strzałka-Biel-Woźniak. Gwarantowane jest co najmniej 5 pojedynków (i to za friko). Do zobaczenia
Komentarze
doktorek dnia sierpień 27 2008 11:33:10
TOP12 - Wakacje2008

1 Tomasz Janik 390
2 Damian Zając 282
3 Stanisław Kurdziel 242
4 Marek Strzałka 236
5 Jakub Biel 234
6 Mirosław Różyczka 232
7 Paweł Stach 229
8 Wiesław Rygiel 206
9 Jacek Skalda 174
10 Ryszard Woźniak 174
11 Bogdan Palczyński 172
12 Sebastian Biały 126

Rezerwowi:
13 Dawid Taler 126
14 Paweł Drozd 122
15 Łukasz Klimas 117
16 Angelika Janik 117

A
1 Tomasz Janik
7 Paweł Stach
12 Sebastian Biały

B
2 Damian Zając
6 Mirosław Różyczka
11 Bogdan Palczyński

C
3 Stanisław Kurdziel
8 Wiesław Rygiel
9 Jacek Skalda

D
4 Marek Strzałka
5 Jakub Biel
10 Ryszard Woźniak

W grupach mecze w kolejności 1-3; 2-3; 1-2;

O miejscu w grupie decyduje kolejno:
a ) Ilość zwycięstw
b ) Bezpośredni pojedynek
c ) Bilans setów

Zawodnicy którzy zajęli 3 miejsca w grupach rozegrają mecze systemem "każdy z każdym" o m-ca 9-12

Z każdej grupy do finałowej rozgrywki awansuje po dwóch zawodników, którzy rywalizować będą między sobą o miejsca 1-8 (systemem):
I) 1A-2D
II) 1B-2C
III) 2A-1D
IV) 2B-1C

Zawodnicy z finałowej Osemki:
Przegrani (tył)
Półfinał – I-IV; II-III; przegrywający o m-ce 7-8, zwycięzcy o m-ce 5-6
Zwycięzcy (przód):
Półfinał – I-IV; II-III; przegrywający o m-ce 3-4, zwycięzcy 1-2

Jeśli ktoś z 12-ki wie już teraz iż nie będzie mógł grać proszę poinformować o tym na forum (rezerwowi czekają)smiley
losfer dnia sierpień 28 2008 06:38:39
Obmyśliliśmy pewną zmianę zasad rozgrywania TOPa. Początek jak wyżej, tyle że pierwszych 8 (po dwóch z grupy) gra systemem rosyjskim niepełnym - tzn od tyłu gramy do 3 miejsca (finaliści zostają na 1 i 2)
doktorek dnia sierpień 28 2008 10:47:06
Warto przetestować na żywym organiźmie. Chodzi o wypracowanie systemu możliwie prostego i najbardziej sprawiedliwego (poza grą każdy z każdym nie realny do rozegrania w naszych warunkachsmiley )
alien dnia sierpień 29 2008 11:12:04
losfer: i teraz będziesz mi dalej wciskał - że skład grup jest bez machlojek... To nie jest fair z twojej strony!!!!!
tomek chodził na wszystkie turnieje i grał naprawdę dobrze - a tutaj nawet z grupy nie wyjdzie - gdize tu niby sprawiedliwość ?
doktorek dnia sierpień 29 2008 22:10:38
Alien byłeś nieobecny na ostatnim turnieju (a nieobecni nie mają racji)to ustaliliśmy że z tej grupy nie wychodzisz Ty smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
20/02/2018 21:12
Wyniki z wczoraj 1 Piegza 2 Morek 3 Juszkowski 4 Bolek 5-6 Bruzda, A. Janik 7-8 Biesaga, Wala 9-12 Kurdziel, G. Janik, Pietrzyk, Lodowski 13-15 Biel, Janiszewski, Mikrut

Marthinus
12/02/2018 14:04
Jeśli tylko ludzi będzie do pary smiley

losfer
12/02/2018 07:02
Dziś mnie nie będzie. Ale zgodnie z tradycją winien być turniej nietypowy. Proponuję deble - pary losowane smiley?

tomekjez
30/01/2018 16:14
3 Juszkowski, 4 Wala (o włos)

alek
30/01/2018 14:26
5.02.2018 TOP 12

Archiwum