Wyniki TOP 12 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer00:20:09
Marthinus 4 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 8

Twoje IP to: 54.234.190.237

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 662
Posty na Forum 2134
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1323
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6563
Ostatnio Widziani
losfer00:20:09
Marthinus 4 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
doktorek 4 tygodni
Holly 7 tygodni
grzehk10 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk14 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 23-01-2018 12:49
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki TOP 12
Turnieje Tenis StołowyGrupa A
Janik Tomasz - Różyczka Mirosław 3-0
Palczyński Bogdan - Różyczka Mirosław 0-3
Janik Tomasz - Palczyński Bogdan 3-0
1. Janik
2. Różyczka
3. Palczyński

Grupa B
Biel Jakub - Ryś Tomasz 3-2
Zając Damian - Ryś Tomasz 3-0
Biel Jakub - Zając Damian 3-2
1. Biel
2. Zając
3. Ryś

Grupa C
Kurdziel Stanisław - Białczyk Łukasz 0-3
Skalda Jacek - Białczyk Łukasz 0-3
Kurdziel Stanisław - Skalda Jacek 0-3
1. Białczyk
2. Skalda
3. Kurdziel

Grupa D
Rygiel Wiesław - Michalec Jakub 3-0
Strzałka Marek - Michalec Jakub 3-2
Rygiel Wiesław - Strzałka Marek 2-3
1. Strzałka Marek
2. Rygiel Wiesław
3. Michalec Jakub

Gra o miejsca 9-12 (każdy z każdym)
Kurdziel - Palczyński 0-3
Kurdziel - Michalec 3-1
Kurdziel - Ryś 3-0
Michalec - Palczyński 3-0
Michalec - Ryś 3-1
Ryś - Palczyński 3-2

9. Kurdziel Stanisław
10. Michalec Jakub
11. Ryś Tomasz
12. Palczyński Bogdan

Finałowa 8-ka
Janik - Rygiel 3-0
Zając - Białczyk 3-1
Biel - Skalda 3-0
Różyczka - Strzałka 3-0

Gra o miejsca 5-8
Rygiel - Białczyk 3-0 vo
Skalda - Strzałka 3-0

Białczyk - Strzałka 0-3 vo

Rygiel - Skalda 1-3

5. Skalda Jacek
6. Rygiel Wiesław
7. Stzrałka Marek
8. Białczyk Łukasz

Gra o miejsca 1-4
Janik - Zając 3-0
Biel - Różyczka 1-3

Zając - Biel 3-1

Janik - Różyczka 3-0

1. Janik Tomasz
2. Różyczka Mirosław
3. Zając Damian
4. Biel Jakub

TOP 12 edycja zima - wiosna 2007/2008

1. Janik Tomasz

2. Różyczka Mirosław

3. Zając Damian

4. Biel Jakub

5. Skalda Jacek

6. Rygiel Wiesław

7. Strzałka Marek

8. Białczyk Łukasz

9. Kurdziel Stanisłąw

10. Michalec Jakub

11. Ryś Tomasz

12. Palczyński Bogdan

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
23/01/2018 12:54
Ostrzegam niniejszym, że jutro o 19:30 zamiast treningu mecz o mistrzostwo III ligi pomiędzy Ks Podwawelski 2 a KS Podwawelski Semarch 3 smiley

Marthinus
18/01/2018 13:45
Wiadomo kiedy jest top?

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Archiwum