TOP 12 edycja zima-wiosna 2007/2008 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus15:58:42
Blady16:00:36
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.224.2.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus15:58:42
Blady16:00:36
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
TOP 12 edycja zima-wiosna 2007/2008
Turnieje Tenis Stołowy11. Każdy z cyklów zakończony jest turniejem TOP 12. W turnieju bierze udział 12-stu zawodników z najwyższą ilością punktów po danym cyklu. Turniej rozgrywany jest w czterech grupach 3 osobowych. Grupę pierwszą - A stanowią zawodnicy zajmujący na liście rankingowej miejsca: 1,7,12, grupa B zawodnicy z miejscami: , 2,6,11, grupa C- 3,8,9, grupa D- 4,5,10 W grupach rozgrywane są mecze systemem każdy z każdym.

Zestawienie grup TOP12:

Grupa A
Tomasz Janik
Bogdan Palczyński
Mirosław Różyczka

Grupa B
Jakub Biel
Damian Zając
Tomasz Ryś

Grupa C
Stanisław Kurdziel
Jacek Skalda
Łukasz Białczyk

Grupa D
Wiesław Rygiel
Marek Strzałka
Jakub Michalec

W grupach mecze w kolejności 1-3; 2-3; 1-2;

O miejscu w grupie decyduje kolejno:
a) Ilość zwycięstw
Bezpośredni pojedynek
c) Bilans setów między zawodnikami z tą samą ilością zwycięstw
d) Bilans setów ze wszystkich meczów
e) Ilość wygranych setów w grupie
f) Ilość punktów w klasyfikacji końcowej

Zawodnicy którzy zajęli 3 miejsca w grupach rozegrają mecze systemem "każdy z każdym" o m-ca 9-12.

Z każdej grupy do finałowej rozgrywki awansuje po dwóch zawodników, którzy rywalizować będą między sobą o miejsca 1-8
(systemem )
I/1A-2D,
II/1B-2C,
III/2A-1D,
IV/2B-1C

Zawodnicy z finałowej ósemki:
przegrani (tył):
półfinał - I-IV, II-III, przegrywający o m-ce 7-8, zwycięzcy o m-ce 5-6
zwycięzcy (przód):
półfinał - I-IV, II-III, przegrywający o m-ce 3-4, zwycięzcy 1-2

P O W O D Z E N I A !!!


Komentarze
doktorek dnia czerwiec 19 2008 15:15:42
Bardzo fajnie rozłożyły się grupy, podział sił jest dość wyrównany i sprawiedliwy. Zając i Palczyński mieli taką samą ilość punktów, Zając dlatego wyżej bo w poprzedniej edycji miał wyższą lokatę.
alek dnia czerwiec 19 2008 22:44:37
dottore jestem pełen uznania dla czujności
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum