Wyniki Mistrzostw Polski Weteranów! - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady01:09:11
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.81.102.236

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Blady01:09:11
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Mistrzostw Polski Weteranów!
Turnieje Tenis StołowyKlasyfikacje:

kobiety - 40-49 lat ( roczniki 1959 – 1968 )
1.
PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 255
2.
ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 235
3-4.
LEWANDOWSKA Iwona 1964 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 210
MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 210
5-6.
NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 185
BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 185
7-8.
MICHLIK Aleksandra 1968 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 185
HOJKA Jadwiga 1961 CHORZÓW ŚLĄSKIE 185
9. KRĘPSKA Jolanta 1960 ANDRZEJÓW ŁÓDZKIE 170

kobiety - 50-59 lat: ( roczniki 1949 – 1958 )
1.
WÓDKA Zofia 1958 ZAWIERCIE ŚLĄSKIE 255
2.
JABŁOŃSKA Helena 1956 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 235
3-4.
RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 210
GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
5-6.
PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 185
KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 185
7-8.
SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE 185
BROMBOSZCZ Barbara 1951 KROSNOWICE DOLNOŚLĄSKIE 185
9. KONOWOŁ Jadwiga 1955 SWKOCZÓW ŚLĄSKIE 170

Gry podwójne kobiet – kategoria 40 – 49 lat
1
PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 127
ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 127
2
GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 117
KRĘPSKA Jolanta 1960 ANDRZEJÓW ŁÓDZKIE 117
3-4
BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 105
MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 105

LEWANDOWSKA Iwona 1964 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 105
NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 105

Gry podwójne kobiet – kategoria 50 – 59 lat
1
WÓDKA Zofia 1958 ZAWIERCIE ŚLĄSKIE 127
JABŁOŃSKA Helena 1956 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 127
2
RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 117
BROMBOSZCZ Barbara 1951 KROSNOWICE DOLNOŚLĄSKIE 117
3-4
PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 105
KONOWOŁ Jadwiga 1955 SWKOCZÓW ŚLĄSKIE 105

mężczyźni - 40-49 lat: ( roczniki 1959 – 1968 )
1.
RACHAŃSKI Artur 1968 TOMASZÓW LUBELSKI LUBELSKIE 255
2.
KARWATKA Sławomir 1963 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 235
3-4.
MAŁKUS Paweł 1960 KONIN WIELKOPOLSKIE 210
MROZIŃSKI Romuald 1965 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 210
5-6.
WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 185
PIOTROWSKI Tadeusz 1963 ZAWIERCIE ŚLĄSKIE 185
7-8.
SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185
ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 185
9-12.
PALIWODA Zdzisław 1964 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 170
FOLWARSKI Wojciech 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 170
BARTYCHA Dariusz 1963 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 170
KLECZKOWSKI Adam 1967 LUBLIN LUBELSKIE 170
13-16.
WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 160
PAGA Paweł 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMORSKIE 160
PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 160
KACZOREK Marek 1962 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 160
17-24.
JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 135
CIESIOŁKIEWICZ Waldemar 1960 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 135
NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 135
MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 135
SKALDA Jacek 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 135
LEWCZUK Dariusz 1964 LUBLIN LUBELSKIE 135
STOKLAS Hubert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 135
KALINA Leszek 1963 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI ŁÓDZKIE 135
25-32.
PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 100
MROZIK Zbigniew 1968 MIKOŁÓW ŚLĄSKIE 100
LEWCZUK Mirosław 1959 CHORZÓW ŚLĄSKIE 100
KRAUSE Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 100
KASTRAU Zenon 1959 IŁAWA WARMIŃSKO-MAZURSKIE 100
DALKE Krzysztof 1963 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 100
RYBAK Kazimierz 1961 RYBNIK ŚLĄSKIE 100
KORMAN Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 100
33-48.
KAMIŃSKI Leszek 1963 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 73
BIESAGA Marek 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 73
SZEPAROWICZ Piotr 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE 73
BALAWAJDER Jacek 1968 PSZÓW ŚLĄSKIE 73
KOSEWSKI Witold 1968 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 73
MUSIALIK Tomasz 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 73
BINCZAROWSKI Jan 1962 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 73
WANAT Zdzisław 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 73
RYDZ Tadeusz ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 73
MAŃKOWSKI Piotr 1964 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 73
NAWROCKI Andrzej 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 73
HATAŁA Bohdan 1961 IŁAWA WARMIŃSKO-MAZURSKIE 73
BIERNACKI Dariusz 1962 WARSZAWA MAZOWIECKIE 73
MARASZKIEWICZ Ryszard 1962 RUDA ŚLĄSKA ŚLĄSKIE 73
IWUĆ Stefan 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 73
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 KOŚCIELISKO MAŁOPOLSKIE 73
49-63.
SEIFRIED Waldemar 1962 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 50
PALUSIŃSKI PIOTR 1966 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 50
KUBOWICZ Marek 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 50
ROGOZIŃSKI Tomasz 1963 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 50
SOSNOWSKI Grzegorz 1960 KIELCE ŚWIĘTOKRZYSKIE 50
KORCZAK Tomasz 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 50
ŁUGOWSKI Jarosław 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 50
JURGOŃSKI Tomasz 1960 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 50
BOROWSKI Jan 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 50
PLACEK Krzysztof 1964 SKIERNIEWICE ŁÓDZKIE 50
PŁOCHARSKI Jarosław 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 50
MAKOWSKI Tomasz 1964 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 50
RATYŃSKI Wojciech 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 50
SKŁADANEK Paweł 1967 WARSZAWA MAZOWIECKIE 50
CHABA Stanisław 1959 WAŁBRZYCH DOLNOŚLĄSKIE 50
64-71.
RYCZEK Henryk 1961 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 40
MAŁECKI Paweł 1963 ZBĄSZYŃ WIELKOPOLSKIE 40
KRAJEWSKI Ireneusz 1965 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI ŁÓDZKIE 40
BUDZYŃSKI Henryk 1960 LĘDZINY ŚLĄSKIE 40
BOBEREK Tadeusz 1965 RYBNIK ŚLĄSKIE 40
ŁATA Mirosław 1961 ZAKRZÓWEK LUBELSKIE 40
CICHOSZ Konrad TOMASZÓW LUBELSKIE 40
GÓRKA Leszek 1963 PSZÓW ŚLĄSKIE 40

mężczyźni - 50-59 lat: ( roczniki 1949 – 1958 )
1.
MAGDOŃ Stanisław 1952 DĘBICA PODKARPACKIE 255
2.
KASPRZAK Sławomir 1956 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 235
3-4.
GRABOWSKI Henryk 1952 ŻORY ŚLĄSKIE 210
RÓŻALSKI Henryk 1953 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 210
5-6.
WĘGROWICZ Wojciech 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE 185
GŁÓD Andrzej 1956 Czeladź ŚLĄSKIE 185
7-8.
HYŻYK Leszek 1952 GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 185
SOKOŁOWSKI Janusz 1955 CZELADŹ ŚLĄSKIE 185
9-12.
STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 170
WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 170
OLECHNOWICZ Andrzej 1954 ZŁOCIENIEC ZACHODNIOPOMORSKIE 170
BADOWSKI Krzysztof 1957 ŻORY ŚLĄSKIE 170
13-16.
WOLNY Michał 1952 RUDA ŚLĄSKA ŚLĄSKIE 160
ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 160
ANDRZEJCZAK Marek 1957 GDYNIA POMORSKIE 160
KOSEK Krzysztof 1954 CHRZANÓW ŚLĄSKIE 160
17-24.
CYWIŃSKI Roman 1953 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 135
WOJNARSKI Janusz 1949 GOSTYNIN MAZOWIECKIE 135
KOŁODZIEJSKI Sławomir 1954 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 135
ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 ŚWIEBODZICE DOLNOŚLĄSKIE 135
HNATÓW Lesław 1954 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 135
KIEDROWICZ Jerzy 1950 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 135
KRAWCZYK Andrzej 1956 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 135
MIKA Zbigniew 1956 KOZY ŚLĄSKIE 135
25-32.
DĘBSKI Jerzy 1956 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 100
URBAŃSKI Adam 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 100
RICHTA Marian 1955 CHORZÓW ŚLĄSKIE 100
MADEJ Bogusław 1955 KOZY ŚLĄSKIE 100
KUCHARSKI Zbigniew 1955 GDAŃSK POMORSKIE 100
PĘDA Leszek 1957 WARSZAWA MAZOWIECKIE 100
ŻYWOTEK Sylwester 1951 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 100
WINKIEL Grzegorz 1957 OBORNIKI ŚLĄSKIE DOLNOŚLĄSKIE 100
33-48.
BORKOWSKI Wiaczesław 1954 INOWROCŁAW KUJAWSKO-POMORSKIE 73
MELCZYK Marian 1952 JAWORZNO ŚLĄSKIE 73
SANETRA Andrzej 1958 GODZISZKA ŚLĄSKIE 73
RECHLIŃSKI Michał 1956 RZGÓW ŁÓDZKIE 73
KASIOR Andrzej 1954 ZŁOCIENIEC ZACHODNIOPOMORSKIE 73
BIAŁEK Grzegorz 1956 PIŁA WIELKOPOLSKIE 73
ROZNER Jan 1950 PŁOCK MAZOWIECKIE 73
MATUSIAK Marian 1958 GDYNIA POMORSKIE 73
WOLNY Marek 1955 RUDA ŚLĄSKA ŚLĄSKIE 73
PŁOTEK Wiesław 1952 BYTÓW POMORSKIE 73
KACIK Lucjan 1956 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 73
JUCHNIK Henryk 1958 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 73
JAROSZ Stanisław 1954 KOZY ŚLĄSKIE 73
ZBYLUT Władysław 1956 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 73
KOZAK Bogusław 1954 CHORZÓW ŚLĄSKIE 73
CHORZĘPA Jan 1955 ŻMIGRÓD DOLNOŚLĄSKIE 73
49-64.
SZYMASZEK Kazimierz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 50
KUFEL Tadeusz 1954 TYCHY ŚLĄSKIE 50
ROZUM Jan 1952 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 50
KOPACZ Janusz 1955 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 50
PITALA Stanisław 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 50
DOBRZELECKI Bogusław 1954 GDYNIA POMORSKIE 50
MIELCZAREK Andrzej 1956 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 50
RYGIEL Wiesław 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 50
SZANTYR Piotr 1957 GDAŃSK POMORSKIE 50
OSTROWSKI Wiesław 1952 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 50
GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 50
PIETRZYK Andrzej 1952 SKOCZÓW ŚLĄSKIE 50
PAWŁOWSKI Roman 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 50
PŁOTEK Krzysztof 1950 BYTÓW POMORSKIE 50
JUSZKO Andrzej 1956 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 50
KLEPACZKO Ryszard 1957 BYTÓW POMORSKIE 50
65-66.
TACZALSKI Marek 1957 ZAKRZÓWEK LUBUSKIE 40
TOMZIK Piotr 1958 SKOCZÓW ŚLĄSKIE 40

mężczyźni - 60-64 lat: ( roczniki 1944 – 1948 )
1.
RENKEL Edmund 1947 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 255
2.
OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 235
3-4.
OFIARSKI Marek 1947 PRZEMYŚL PODKARPACKIE 210
FINKOWSKI Marian 1947 LUBLIN LUBELSKIE 210
5-6.
GAJEK Grzegorz 1944 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 185
KOWALCZYK Leszek 1947 CHORZÓW ŚLĄSKIE 185
7-8.
DULKOWSKI Franciszek 1946 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 185
PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 185
9-12.
JAROSZYŃSKI Franciszek 1946 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 170
KURZAK Bronisław 1947 KIELCE ŚWIĘTOKRZYSKIE 170
WASIELEWSKI Włodzimierz 1945 SŁUPSK POMORSKIE 170
MARKIEWICZ Jan 1948 WARSZAWA MAZOWIECKIE 170
13-16.
BIAŁOŃ Bronisław 1948 GLIWICE ŚLĄSKIE 160
DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 GDAŃSK POMORSKIE 160
GÓRECKI Eugeniusz 1944 GDAŃSK POMORSKIE 160
KAPTUR Wojciech 1947 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 160
17-24.
DUCZKOWSKI Lech 1945 ŁUKÓW LUBELSKIE 135
PIETRZAK Henryk 1947 SKOCZÓW ŚLĄSKIE 135
PUU Aarne 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 135
HAJDUSIANEK Stanisław 1946 BIELSKO - BIAŁA ŚLĄSKIE 135
PAWLAK Leon 1944 PŁOCK MAZOWIECKIE 135
BADZIAK Mirosław 1948 PABIANICE ŁÓDZKIE 135
CZYŻ Karol 1944 USTROŃ ŚLĄSKIE 135
ZGUDKA Edward 1945 WARSZAWA MAZOWIECKIE 135
25-26.
ŁYSAKOWSKI Henryk 1946 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 100
PASZKOWSKI Kazimierz 1948 GLIWICE ŚLĄSKIE 100

mężczyźni - 65-69 lat: ( roczniki 1939 – 1943 )
1.
URBAŃCZYK Stanisław 1941 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 255
2.
SZOPA Tadeusz 1940 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 235
3-4.
WYRZYKOWSKI Marian 1939 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOMORSKIE 210
ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 210
5-6.
GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 185
BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 185
7-8.
MATRACKI Zygmunt 1941 GDAŃSK POMORSKIE 185
BUKOWSKI Jan 1941 BYSTRA ŚLĄSKIE 185
9-12.
PIĘTA Piotr 1940 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 170
HRECZUCH Jan 1941 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 170
DĄBROWSKI Edward 1940 WARSZAWA MAZOWIECKIE 170
KARCZMARCZYK Mirosław 1940 GDYNIA POMORSKIE 170
13-16.
PALT Gerard 1942 KATOWICE ŚLĄSKIE 160
SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 160
BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE 160
GOSPODARCZYK Wiesław 1939 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
17-21.
BURCZYŃSKI Gerard 1941 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 135
PIŃSKI Mariusz 1942 GDAŃSK POMORSKIE 135
ESKI Roman 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 135
JADWISZCZOK Alfred 1941 USTROŃ ŚLĄSKIE 135
SZWAB Antoni 1942 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 135

mężczyźni - 70-75 lat: ( roczniki 1934 - 1938)
1.
KACPERCZAK Remigiusz 1937 BOLESŁAWIEC DOLNOŚLĄSKIE 255
2.
GORCZYCA Bogusław 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 235
3-4.
ROGOZIŃSKI Ryszard 1938 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 210
MRYC Henryk 1937 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210
5-6.
KWODAWSKI Marian 1938 GLIWICE ŚLĄSKIE 185
WOJTCZAK Tadeusz 1936 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 185
7-8.
JOŃSKI Zbigniew 1934 BOGUSZÓW GORCE DOLNOŚLĄSKIE 185
ROSZAK Ryszard 1938 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 185
9-12.
JAGNIĄTKOWSKI Wiesław 1938 WARSZAWA MAZOWIECKIE 170
NOWAK Edward 1935 GDAŃSK POMORSKIE 170
LESZCZYNA Paweł 1935 GLIWICE ŚLĄSKIE 170
ŻERDZICKI Stefan 1934 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 170
13-16.
KNAPIK Józef 1938 WISŁA ŚLĄSKIE 160
RAKOWSKI Henryk 1936 PABIANICE ŁÓDZKIE 160
RETERSKI Michał 1938 USTROŃ ŚLĄSKIE 160
WASZAK Edward 1937 LUBLIN LUBELSKIE 160
17-22.
CIĘŻKOWSKI Eryk 1936 GLIWICE ŚLĄSKIE 135
PAWLIK Henryk 1935 KONSTANCIN MAZOWIECKIE 135
CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 135
GROMADZKI Zbigniew 1956 GDYNIA POMORSKIE 135
DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 135
SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 135

mężczyźni - pow. 75 lat: ( roczniki 1933 i starsi )
1.
GRUNA Bogusław 1933 JELENIA GÓRA DOLNOŚLĄSKIE 255
2.
HANCKO Bolesław 1931 WARSZAWA MAZOWIECKIE 235
3-4.
MUNIO Hieronim 1933 LUBLIN LUBELSKIE 210
MAŚLAK Marian 1933 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 210
5-6.
KOPOWSKI Henryk 1927 GDAŃSK POMORSKIE 185
TARGOSIŃSKI Jan 1915 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185

Gry podwójne mężczyzn - kategoria 40 – 49 LAT
1
PIOTROWSKI Tadeusz 1963 ZAWIERCIE ŚLĄSKIE 127
BARTYCHA Dariusz 1963 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 127
2
WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 117
MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 117
3-4
WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 105
PAGA Paweł 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMORSKIE 105

PALIWODA Zdzisław 1964 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 105
KOSEWSKI Witold 1968 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 105
5-8
LEWCZUK Mirosław 1959 CHORZÓW ŚLĄSKIE 92
PLACEK Krzysztof 1964 SKIERNIEWICE ŁÓDZKIE 92

MROZIŃSKI Romuald 1965 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 92
MAŁKUS Paweł 1960 KONIN WIELKOPOLSKIE 92

PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 92
STOKLAS Hubert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 92

ŁUGOWSKI Jarosław 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 92
CIESIOŁKIEWICZ Waldemar 1960 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 92
9-16
SKALDA Jacek 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 85
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 KOŚCIELISKO MAŁOPOLSKIE 85


KORMAN Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 85
KRAUSE Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 85

ROGOZIŃSKI Tomasz 1963 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 85
KALINA Leszek 1963 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI ŁÓDZKIE 85

SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 85
KASTRAU Zenon 1959 IŁAWA WARMIŃSKO-MAZURSKIE 85

KUBOWICZ Marek 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 85
JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 85

NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 85
KARWATKA Sławomir 1963 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 85

NAWROCKI Andrzej 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 85
PŁOCHARSKI Jarosław 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 85

LEWCZUK Dariusz 1964 LUBLIN LUBELSKIE 85
PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 85
17-27
ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 67
HATAŁA Bohdan 1961 IŁAWA WARMIŃSKO-MAZURSKIE 67

MAŃKOWSKI Piotr 1964 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 67
DALKE Krzysztof 1963 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 67

KORCZAK Tomasz 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 67
PIETRZAK Marek 1961 PŁOCK MAZOWIECKIE 67

CHABA Stanisław 1959 WAŁBRZYCH DOLNOŚLĄSKIE 67
MAKOWSKI Tomasz 1964 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 67

RACHAŃSKI Artur 1968 TOMASZÓW LUBELSKI LUBELSKIE 67
KLECZKOWSKI Adam 1967 LUBLIN LUBELSKIE 67

FOLWARSKI Wojciech 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 67
BIERNACKI Dariusz 1962 WARSZAWA MAZOWIECKIE 67

BALAWAJDER Jacek 1968 PSZÓW ŚLĄSKIE 67
KACZOREK Marek 1962 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 67

CICHOSZ Konrad TOMASZÓW LUBELSKIE 67
RYDZ Tadeusz ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 67

SZEPAROWICZ Piotr 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE 67
MUSIALIK Tomasz 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 67

SEIFRIED Waldemar 1962 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 67
KAMIŃSKI Leszek 1963 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 67

IWUĆ Stefan 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 67
JURGOŃSKI Tomasz 1960 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 67

Gry podwójne mężczyzn – kategoria 50 – 59 LAT
1
STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 127
MAGDOŃ Stanisław 1952 DĘBICA PODKARPACKIE 127
2
GRABOWSKI Henryk 1952 śORY ŚLĄSKIE 117
MADEJ Bogusław 1955 KOZY ŚLĄSKIE 117
3-4
JUSZKO Andrzej 1956 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 105
KASPRZAK Sławomir 1956 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 105

SOKOŁOWSKI Janusz 1955 CZELADŹ ŚLĄSKIE 105
RÓśALSKI Henryk 1953 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 105

5-8
GŁÓD Andrzej 1956 Czeladź ŚLĄSKIE 92
RICHTA Marian 1955 CHORZÓW ŚLĄSKIE 92

DĘBSKI Jerzy 1956 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 92
HNATÓW Lesław 1954 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 92

BORKOWSKI Wiaczesław 1954 INOWROCŁAW KUJAWSKO-POMORSKIE 92
BADOWSKI Krzysztof 1957 śORY ŚLĄSKIE 92

KRAWCZYK Andrzej 1956 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 92
ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 ŚWIEBODZICE DOLNOŚLĄSKIE 92

9-16
SZYMASZEK Kazimierz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 85
ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 85

GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 85
BURCZYŃSKI Gerard 1941 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 85

ZBYLUT Władysław 1956 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 85
KASIOR Andrzej 1954 ZŁOCIENIEC ZACHODNIOPOMORSKIE 85

OLECHNOWICZ Andrzej 1954 ZŁOCIENIEC ZACHODNIOPOMORSKIE 85
SZANTYR Piotr 1957 GDAŃSK POMORSKIE 85

WĘGROWICZ Wojciech 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE 85
PĘDA Leszek 1957 WARSZAWA MAZOWIECKIE 85

ANDRZEJCZAK Marek 1957 GDYNIA POMORSKIE 85
CYWIŃSKI Roman 1953 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 85

BIAŁEK Grzegorz 1956 PIŁA WIELKOPOLSKIE 85
KUCHARSKI Zbigniew 1955 GDAŃSK POMORSKIE 85

HYŻYK Leszek 1952 GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 85
KIEDROWICZ Jerzy 1950 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 85

17-28
WINKIEL Grzegorz 1957 OBORNIKI ŚLĄSKIE DOLNOŚLĄSKIE 67
CHORZĘPA Jan 1955 śMIGRÓD DOLNOŚLĄSKIE 67

DOBRZELECKI Bogusław 1954 GDYNIA POMORSKIE 67
MATUSIAK Marian 1958 GDYNIA POMORSKIE 67

PŁOTEK Krzysztof 1950 BYTÓW POMORSKIE 67
PŁOTEK Wiesław 1952 BYTÓW POMORSKIE 67

SANETRA Andrzej 1958 GODZISZKA ŚLĄSKIE 67
TOMZIK Piotr 1958 SKOCZÓW ŚLĄSKIE 67

WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 67
KOŁODZIEJSKI Sławomir 1954 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 67

KLEPACZKO Ryszard 1957 BYTÓW POMORSKIE 67
OSTROWSKI Wiesław 1952 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 67

JAROSZ Stanisław 1954 KOZY ŚLĄSKIE 67
MIKA Zbigniew 1956 KOZY ŚLĄSKIE 67

ROZNER Jan 1950 PŁOCK MAZOWIECKIE 67
WOJNARSKI Janusz 1949 GOSTYNIN MAZOWIECKIE 67

MIELCZAREK Andrzej 1956 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 67
RECHLIŃSKI Michał 1956 RZGÓW ŁÓDZKIE 67

PITALA Stanisław 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 67
URBAŃSKI Adam 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 67


BADZIAK Mirosław 1948 PABIANICE ŁÓDZKIE 67
ŻYWOTEK Sylwester 1951 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 67

WOLNY Michał 1952 RUDA ŚLĄSKA ŚLĄSKIE 67
WOLNY Marek 1955 RUDA ŚLĄSKA ŚLĄSKIE 67

Gry podwójne mężczyzn - kategoria 60 – 64 LAT
1
RENKEL Edmund 1947 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 127
GÓRECKI Eugeniusz 1944 GDAŃSK POMORSKIE 127
2
DULKOWSKI Franciszek 1946 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 117
JAROSZYŃSKI Franciszek 1946 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 117
3-4
PIETRZAK Henryk 1947 SKOCZÓW ŚLĄSKIE 105
PUU Aarne 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 105

OFIARSKI Marek 1947 PRZEMYŚL PODKARPACKIE 105
KURZAK Bronisław 1947 KIELCE ŚWIĘTOKRZYSKIE 105

5-8
OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 92
PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 92

GAJEK Grzegorz 1944 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 92
MARKIEWICZ Jan 1948 WARSZAWA MAZOWIECKIE 92

ZGUDKA Edward 1945 WARSZAWA MAZOWIECKIE 92
WASIELEWSKI Włodzimierz 1945 SŁUPSK POMORSKIE 92

BIAŁOŃ Bronisław 1948 GLIWICE ŚLĄSKIE 85
KOWALCZYK Leszek 1947 CHORZÓW ŚLĄSKIE 85

9-11
DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 GDAŃSK POMORSKIE 85
PASZKOWSKI Kazimierz 1948 GLIWICE ŚLĄSKIE 85

FINKOWSKI Marian 1947 LUBLIN LUBELSKIE 85
PAWLAK Leon 1944 PŁOCK MAZOWIECKIE 85

KAPTUR Wojciech 1947 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 85
HAJDUSIANEK Stanisław 1946 BIELSKO - BIAŁA ŚLĄSKIE 85

Gry podwójne mężczyzn - kategoria 65 – 69 LAT
1
WYRZYKOWSKI Marian 1939 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOMORSKIE 127
BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 127
2
GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 117
SZOPA Tadeusz 1940 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 117

3-4
MATRACKI Zygmunt 1941 GDAŃSK POMORSKIE 105
PIŃSKI Mariusz 1942 GDAŃSK POMORSKIE 105

ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 105
URBAŃCZYK Stanisław 1941 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 105

5-8
DĄBROWSKI Edward 1940 WARSZAWA MAZOWIECKIE 92
HRECZUCH Jan 1941 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 92

KARCZMARCZYK Mirosław 1940 GDYNIA POMORSKIE 92
BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE 92

SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 92
GOSPODARCZYK Wiesław 1939 WARSZAWA MAZOWIECKIE 92

ESKI Roman 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 92
BUKOWSKI Jan 1941 BYSTRA ŚLĄSKIE 92

9-10
KWODAWSKI Marian 1938 GLIWICE ŚLĄSKIE 85
PIĘTA Piotr 1940 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 85

SZWAB Antoni 1942 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 85
BURCZYŃSKI Gerard 1941 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 85

Gry podwójne mężczyzn - kategoria 70 lat i pow.
1
JOŃSKI Zbigniew 1934 BOGUSZÓW GORCE DOLNOŚLĄSKIE 127
KACPERCZAK Remigiusz 1937 BOLESŁAWIEC DOLNOŚLĄSKIE 127
2
LESZCZYNA Paweł 1935 GLIWICE ŚLĄSKIE 117
CIĘŻKOWSKI Eryk 1936 GLIWICE ŚLĄSKIE 117

3-4
GRUNA Bogusław 1933 JELENIA GÓRA DOLNOŚLĄSKIE 105
ŻERDZICKI Stefan 1934 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 105

RAKOWSKI Henryk 1936 PABIANICE ŁÓDZKIE 105
ROGOZIŃSKI Ryszard 1938 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 105

5-8
CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 92
WASZAK Edward 1937 LUBLIN LUBELSKIE 92

JAGNIĄTKOWSKI Wiesław 1938 WARSZAWA MAZOWIECKIE 92
PAWLIK Henryk 1935 KONSTANCIN MAZOWIECKIE 92

GORCZYCA Bogusław 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 92
HANCKO Bolesław 1931 WARSZAWA MAZOWIECKIE 92

MRYC Henryk 1937 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 92
ROSZAK Ryszard 1938 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 92

9-12
NOWAK Edward 1935 GDAŃSK POMORSKIE 85
MAŚLAK Marian 1933 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 85

RETERSKI Michał 1938 USTROŃ ŚLĄSKIE 85
KNAPIK Józef 1938 WISŁA ŚLĄSKIE 85

SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 85
MUNIO Hieronim 1933 LUBLIN LUBELSKIE 85

DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 85
GROMADZKI Zbigniew 1956 GDYNIA POMORSKIE 85

Gry mieszane
1
JABŁOŃSKA Helena 1956 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 127
RACHAŃSKI Artur 1968 TOMASZOW LUB. LUBELSKIE 127
2
SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE 117
WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 117
3-4 LEWANDOWSKA Iwona 1964 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 105
SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 105

NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 105
PAGA Paweł 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMORSKIE 105

5-8
GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 92
KUBOWICZ Marek 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 92

ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 92
KORMAN Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 92

BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 92
LEWCZUK Mirosław 1959 CHORZÓW ŚLĄSKIE 92

BROMBOSZCZ Barbara 1951 KROSNOWICE DOLNOŚLĄSKIE 92
KARWATKA Sławomir 1963 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 92

9-16
KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 85
Szymaszek Kazimierz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 85

KRĘPSKA Jolanta 1960 ANDRZEJÓW ŁÓDZKIE 85
PLACEK Krzysztof 1964 SKIERNIEWICE ŁÓDZKIE 85

MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 85
MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 85

RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 85
PIOTROWSKI Tadeusz 1963 ZAWIERCIE ŚLĄSKIE 85

PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 85
MROZIŃSKI Romuald 1965 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 85

KONOWOŁ Jadwiga 1955 SWKOCZÓW ŚLĄSKIE 85
RÓŻALSKI Henryk 1953 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 85

WÓDKA Zofia 1958 ZAWIERCIE ŚLĄSKIE 85
LEWCZUK Dariusz 1964 ŚWIDNIK LUBELSKIE 85

PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 85
WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 85

17-18
HOJKA Jadwiga 1961 CHORZÓW ŚLĄSKIE 34
SEIFRIED Waldemar 1962 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 34

MICHLIK Aleksandra 1968 ZIELONA GORA LUBUSKIE 34
JURGOŃSKI Tomasz 1960 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 34



Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum