21 i 22 turniej cyklu zima-wiosna 2008 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus 2 dni
losfer 3 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 3

Twoje IP to: 54.226.179.247

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6562
Ostatnio Widziani
Marthinus 2 dni
losfer 3 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
doktorek 4 tygodni
Holly 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
21 i 22 turniej cyklu zima-wiosna 2008
Turnieje Tenis Stołowy21 turniej:
1. Damian Zając
2. Tomasz Janik
3. Mirosław Różyczka
4. Wiesław Rygiel

5-6
Marcin Pojnar
Jakub Biel

7-8
Bogdan Palczyński
Marek Strzałka

9-12
Tomasz Ryś
Marek Biesaga
Jakub Michalec
Czesław Kamiński

13-16
Stanisław Kurdziel
Jacek Skalda
Alojzy Nowak
Jozef Fiser

22 turniej:
1.Tomasz Janik
2. Damian Zając
3. Marcin Pojnar
4. Łukasz Białczyk

5-6
Jacek Skalda
Marek Strzałka

7-8
Jakub Biel
Jakub Michalec

9-12
Jozef Fiser
Bogdan Palczyński
Bartosz Ryś
Tomasz Ryś

13-14
Alojzy Nowak
Stanisław Kurdziel

Komentarze
bialy dnia czerwiec 10 2008 15:03:22
Panie Jacku mozna punktacje po 22 turniejach :>
doktorek dnia czerwiec 10 2008 21:53:40
Można:
1 Tomasz Janik
2 Jakub Biel
3 Marek Strzałka
4 Stanisław Kurdziel
5 Damian Zając
6 Wiesław Rygiel
7 Łukasz Białczyk
8 Bogdan Palczyński
9 Jakub Michalec
10 Jacek Skalda
11 Tomasz Ryś
12 Alojzy Nowak

13 Paweł Drozd
14 Mirosław Różyczka
15 Michał Górka
16 Czesław Kamiński
17 Marcin Pojnar
18 Paweł Stach
19 Piotr Kuśnierz
20 Roman Piwowarczyk
21 Tomasz Raś
22 Robert Kempa
23 Jozef Fiser
24 Mariusz Bochenek
25 Janusz Seweryn
26 Ryszard Woźniak
27 Elżbieta Pieczarkowska
28 Marek Biesaga
29 Piotr Światłoń
30 Sebastian Światłoń
31 Piotr Rospond
32 Tomasz Raputa
33 Sebastian Biały
34 Zbigniew Repetowski
35 Aarne Puu
36 Daniel Malec
37 Wojciech Bartuzi
38 Tomasz Kućmierczyk
39 Marcin Wolnicki
40 Sławomir Bzowy
41 Łukasz Klimas
42 Jakub Masłowski
43 Piotr Piaskowski
44 Norbert Mazurkiewicz
45 Marek Rudny
46 Grzegorz Kluzek
47 Damian Dąbrowski
48 Bartosz Ryś
49 Tomasz Czuchman
50 Tomasz Głubisz
bialy dnia czerwiec 10 2008 22:16:03
no to walka o topa bedzie smiley a jak straty punktowe pomiedzy przedzialami hmm 10-20 ?
doktorek dnia czerwiec 10 2008 22:28:44
200 pkt.
BOCHMAR dnia czerwiec 11 2008 16:33:49
Jak przyjdę w poniedziałek to może się jeszcze załapię na Topa....smileyPozdro chłopakismiley
czkamyk dnia czerwiec 15 2008 19:50:02
No cóż walka o TOPa będzie podobna jak w meczu Polska-Chorwacja smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
18/01/2018 13:45
Wiadomo kiedy jest top?

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Archiwum