Lista startowa do Mistrzostw Polski Weteranów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 4 dni
Holly 5 dni
alek 3 tygodni
tomekjez 6 tygodni

Go¶ci Online: 13

Twoje IP to: 54.224.100.134

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 668
Posty na Forum 2140
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1332
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6589
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 4 dni
Holly 5 dni
alek 3 tygodni
tomekjez 6 tygodni
Mamasita 8 tygodni
Janosik14 tygodni
BOCHMAR14 tygodni
FilipU16 tygodni
doktorek17 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 13-03-2018 10:34
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 28-02-2018 08:49
PustaMiska - akcja charytatywna
Lista startowa do Mistrzostw Polski Weteranów
Turnieje Tenis StołowyLISTY STARTOWE DO MISTRZOSTW POLSKI WETERANÓW
BIELSKO-BIAŁA 7-8.06.2008

KOBIETY
Lp. Nazwisko Imie Rok Miejscowo¶ć województwo I II III Suma
1 . PALUCH DOROTA 1961 JASTRZĘBIE ¦LˇSKIE 255 235 255 745
2 . ZBOROWSKA ALINA 1964 JASTRZĘBIE ¦LˇSKIE 170 255 235 660
3 . GREGORCZYK TERESA 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210 210 210 630
4 . RUMIŃSKA GRAŻYNA 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMOR. 185 185 185 555
5 . LEWANDOWSKA IWONA 1964 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 185 210 395
6. NOWAKIEWICZ DANUTA 1961 KATOWICE ¦LˇSKIE 185 185 370
7. KIERSZNICKA HALINA 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMOR. 185 170 355
8. SKRZYPICKA ALICJA 1948 LUBIN DOLNO¦LˇSKIE 170 170 340
9. WÓDKA ZOFIA 1958 ZAWIERCIE ¦LˇSKIE 235 235
10 NOWACKA DOROTA 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210 210
11 JABŁOŃSKA HELENA 1956 JASTRZĘBIE ¦LˇSKIE 210 210
12 MICHALCZYK EWA 1959 KROSNO PODKARPACKIE 185 185
13 PIECZARKOWSKA ELŻBIETA 1957 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 185 185
14 BROMBOSZCZ BARBARA 1951 KROSNOWICE DOLNO¦LˇSKIE 185 185
15 KRĘPSKA JOLANTA 1960 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 170 170
16 KONOWOŁ JADWIGA 1955 SKOCZÓW ¦LˇSKIE 170 170

MĘŻCZY¬NI
KATEGORIA 40-49 LAT
Lp. Nazwisko Imie Rok Miejscowo¶ć województwo I II III Suma
1 PAGA PAWEŁ 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMOR. 210 185 210 605
2 WIECZERZAK JACEK 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMOR. 185 210 160 555
3 KALINA LESZEK 1963 ALEKSANDRÓW Ł. ŁÓDZKIE 170 185 135 490
4 PALIWODA ZDZISŁAW 1964 DZIAŁDOWO WARM.-MAZURSKIE 185 170 135 490
5 CIESIOŁKIEWICZ WALDEMAR 1960 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 160 170 100 430
6 KOSEWSKI WITOLD 1961 DZIAŁDOWO WARM.-MAZURSKIE 160 185 73 418
7 STOKLAS HUBERT 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185 135 73 393
8 NOWAKOWSKI WITOLD 1962 GLIWICE ¦LˇSKIE 135 235 370
9 FOLWARSKI WOJCIECH 1964 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 185 185 370
10 LEWCZUK MIROSŁAW 1959 CHORZÓW ¦LˇSKIE 170 185 355
11 MUSIALIK TOMASZ 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMOR. 135 170 50 355
12 BARTYCHA DARIUSZ 1963 DZIAŁDOWO WARM.-MAZURSKIE 170 160 330
13 KRAUSE KRZYSZTOF 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 100 135 73 308
14 KORMAN KRZYSTOF 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 73 135 73 281
15 PRZYBYŁOWICZ MAREK 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 100 170 270
16 SKALDA JACEK 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160 100 260
17 RACHAŃSKI ARTUR 1968 TOMASZÓW LUB. LUBELSKIE 255 255
18 KUCHARSKI LESZEK 1959 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 255 255
19 KARWATKA SŁAWOMIR 1963 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 255 255
20 SZEPAROWICZ PIOTR 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE 73 135 40 248
21 RATYŃSKI WOJCIECH 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 73 100 73 246
22 KLECZKOWSKI ADAM 1967 LUBLIN LUBELSKIE 210 210
23 HATAŁA BOHDAN 1961 IŁAWA WARM.-MAZURSKIE 100 100 200
24 LEWCZUK DARIUSZ 1964 ¦WIDNIK LUBELSKIE 50 135 185
25 PIOTROWSKI TADEUSZ 1963 ZAWIERCIE ¦LˇSKIE 185 185
26 KASTRAU ZENON 1959 IŁAWA WARM.-MAZURSKIE 170 170
27 MROZIŃSKI ROMUALD 1965 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 170 170
28 JURGOŃSKI TOMASZ 1960 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 170 170
29 ŻOŁˇDKOWSKI JAROSŁAW 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 160 160
30 KAMIŃSKI LESZEK 1963 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160 160
31 NĘDZA -KUBINIEC TOMASZ 1967 KOSCIELISKO MAŁ. MAŁOPOLSKIE 73 73 146
32 ŁUGOWSKI JAROSŁAW 1962 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 73 73 146
34 BIERNACKI DARIUSZ 1962 WARSZAWA MAZOWIECKIE 135 135
35 MAŁKUS PAWEŁ 1960 KONIN WIELKOPOLSKIE 135 135
36 NAWROCKI ANDRZEJ 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 135 135
37 BALAWAJDER JACEK 1968 PSZÓW ¦LˇSKIE 135 135
38 MAKOWSKI TOMASZ 1964 NOWA RUDA DOLNO¦LˇSKIE 135 135
39 KORCZAK TOMASZ 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 100 100
40 SOSNOWSKI GRZEGORZ 1960 KIELCE ¦WIĘTOKRZYSKIE 100 100
41 BIESAGA MAREK 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 50 50 100
42 DALKE KRZYSZTOF 1964 TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 50 50 100
43 MAŃKOWSKI PIOTR 1964 PIGŻA KUJAWSKO-POMOR. 100 100
44 BALAWAJDER BOGUSŁAW 1967 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE 100 100
45 IWUĆ STEFAN 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 100 100
46 MROZIK ZBIGNIEW 1968 MIKOŁÓW ¦LˇSKIE 100 100
47 SANETRA ANDRZEJ 1958 GODZISZKA ¦LˇSKIE 100 100
48 KRAJEWSKI IRENEUSZ 1965 ALEKSANDRÓW Ł. ŁÓDZKIE 73 73
49 BINCZAROWSKI JAN 1962 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 73 73
50 GÓRKA LESZEK 1963 PSZÓW ¦LˇSKIE 73 73
51 KACZOREK MAREK 1962 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE 73 73
52 MARASZKIEWICZ RYSZARD 1962 RUDA ¦LˇSKA ¦LˇSKIE 73 73
53 PALUSIŃSKI PIOTR 1966 SOSNOWIEC ¦LˇSKIE 73 73
54 PIWOWARCZUK MAREK 1963 ŁĘKAWICA ¦LˇSKIE 73 73
55 TOMZIK PIOTR 1958 SKOCZÓW ¦LˇSKIE 73 73
56 ŁATA MIROSŁAW 1961 ZAKRZÓWEK LUBELSKIE 50 50
57 PIETRZAK MAREK 1961 PŁOCK MAZOWIECKIE 50 50
58 PŁOCHARSKI JAROSŁAW 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 50 50
59 RYCZEK HENRYK 1961 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 50 50
60 BUDZYŃSKI HENRYK 1960 LĘDZINY ¦LˇSKIE 50 50
61 CHABA STANISŁAW 1959 NOWA RUDA DOLNO¦LˇSKIE 50 50
62 MAŁECKI PAWEŁ 1965 ZBˇSZYŃ WIELKOPOLSKIE 40 40
63 WANAT ZDZISŁAW 1961 JASTRZEBIE ¦LˇSKIE 50
64 BOROWSKI JAN 1961 JASTRZEBIE ¦LˇSKIE 73

Nie będ± dopuszczeni do startu w MP weteranów
Za brak licencji okresowej
RYDZ TADEUSZ ŁÓDZKIE 100 100
CICHASZ KONRAD ŁÓDZKIE 73 73
STEFAŃCZYK BOGUMIŁ 1963 ANTONIEW ŁÓDZKIE 50 50
Za brak startu w OTK
DZIEDZIŃSKI MAREK
STEFAŃSKI BOGUSŁAW

KATEGORIA 50-59 LAT
Lp. Nazwisko Imie Rok Miejscowo¶ć województwo I II III Suma
1 . SZYMASZEK KAZIMIERZ 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMOR 160 185 210 555
2 . ZAGAJEWSKI STANISŁAW 1956 ¦WIEBODZICE DOLNO¦LˇSKIE 100 185 185 470
3. ANDRZEJCZAK MAREK 1957 GDYNIA POMORSKIE 255 170 425
4. GRAJKOWSKI JANUSZ 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMOR 135 135 135 405
5 WĘGROWICZ WOJCIECH 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE 235 135 370
6 KASIOR ANDRZEJ 1954 ZLOCIENIEC ZACHODNIOPOMOR 135 160 73 368
7 OLECHNOWICZ MARIAN 1956 DREZDENKO LUBUSKIE 170 185 355
8 KRAWCZYK ANDRZEJ 1956 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMOR 185 160 345
9 PĘDA LESZEK 1957 KOMORÓW MAZOWIECKIE 170 170 340
10 ŻUKOWSKI JANUSZ 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMOR 160 135 295
11 SZANTYR PIOTR 1957 GDAŃSK POMORSKIE 100 160 260
12 RÓŻALSKI HENRYK 1953 SOSNOWIEC ¦LˇSKIE 255 255
13 GŁÓD ANDRZEJ 1956 CZELAD¬ ¦LˇSKIE 235 235
14 HYŻYK LESZEK 1952 GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 210 210
15 KUCHARSKI ZBIGNIEW 1955 GDAŃSK POMORSKIE 210 210
16 STRZAŁKA MARIAN 1952 GLIWICE ¦LˇSKIE 210 210
17 WILK PIOTR 1952 KATOWICE ¦LˇSKIE 210 210
18 ZBYLUT WŁADYSŁAW 1956 KOSZALIN ZACHODNIOPOMOR 135 73 208
19 KACIK LUCJAN 1956 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 100 100 200
20 ŻYWOTEK SYLWESTER 1949 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 185 185
21 FAJKUS ROMAN 1952 JASTRZĘBIE ¦LˇSKIE 185 185
22 GRABOWSKI HENRYK 1952 ŻORY ¦LˇSKIE 185 185
23 WOLNY MICHAŁ 1952 RUDA ¦LˇSKA ¦LˇSKIE 185 185
24 PITALA STANISŁAW 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 100 73 173
25 CHORZĘPA JAN 1955 ŻMIGRÓD DOLNO¦LˇSKIE 170 170
26 CYWIŃSKI ROMAN 1953 GRUDZIˇDZ KUJAWSKO-POMOR 170 170
27 BADOWSKI KRZYSZTOF 1957 ŻORY ¦LˇSKIE 170 170
28 DĘBSKI JERZY 1956 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 170 170
29 MADEJ BOGUSŁAW 1955 KOZY ¦LˇSKIE 170 170
30 BORKOWSKI WIACZESŁAW 1954 INOWROCŁAW KUJAWSKO-POMOR 160 160
31 HNATÓW LESZEK 1954 NOWA RUDA DOLNO¦LˇSKIE 160 160
32 MIKA ZBIGNIEW 1956 KOZY ¦LˇSKIE 160 160
33 KASPRZAK SŁAWOMIR 1956 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 135 135
34 RECHCIŃSKI MICHAŁ 1956 RZGÓW ŁÓDZKIE 135 135
35 WOJNARSKI JANUSZ 1949 GOSTYNIN MAZOWIECKIE 135 135
36 OSTROWSKI WIESŁAW 1952 GRUDZIˇDZ KUJAWSKO-POMOR 135 135
37 DZIENDZIEL ZDZISŁAW 1951 KOZY ¦LˇSKIE 135 135
38 ROZUM JANUSZ 1952 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 135 135
39 SOKOŁOWSKI JANUSZ 1955 CZELAD¬ ¦LˇSKIE 135 135
40 URBAŃSKI ADAM 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 135 135
41 KIEDROWICZ JERZY 1950 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 100 100
42 KOŁODZIEJSKI SŁAWOMIR 1954 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 100 100
43 ROZNER JAN 1950 PŁOCK MAZOWIECKIE 100 100
44 WINKIEL GRZEGORZ 1957 OBORNIKI ¦L DOLNO¦LˇSKIE 100 100
45 DOBRZELECKI BOGUSŁAW 1954 GDYNIA POMORSKIE 100 100
46 PŁOTEK KRZYSZTOF 1950 BYTÓW POMORSKIE 100 100
47 KOZAK BOGUSŁAW 1954 CHORZÓW ¦LˇSKIE 100 100
48 KUFEL TADEUSZ 1954 TYCHY ¦LˇSKIE 100 100
49 MARCINIEC ANDRZEJ 1958 SOSNOWIEC ¦LˇSKIE 100 100
50 MELCZYK MARIAN 1952 JAWORZNO ¦LˇSKIE 100 100
51 PAWŁOWSKI ROMAN 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 100 100
52 JUSZKO ANDRZEJ 1956 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 73 73
53 MIELCZAREK ANDRZEJ 1956 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 73 73
54 RICHTA MARIAN 1955 CHORZÓW ¦LˇSKIE 73 73
55 TACZALSKI MAREK 1957 ZAKRZÓWEK LUBELSKIE 73 73
56 JODANIEWSKI LESZEK 1951 CZŁUCHÓW POMORSKIE 73 73
57 KLEPACZKO RYSZARD 1957 BYTÓW POMORSKIE 73 73
58 PŁOTEK WIESŁAW 1952 BYTÓW POMORSKIE 73 73
59 JAROSZ STANISŁAW 1954 KOZY ¦LˇSKIE 73 73
60 KOSEK KRZYSZTOF 1954 CHRZANÓW ¦LˇSKIE 73 73
61 PIETRZYK ANDRZEJ 1952 SKOCZÓW ¦LˇSKIE 73 73
62 RYGIEL WIESŁAW 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 73 73
63 WALDOWSKI WOJCIECH 1953 GLIWICE ¦LˇSKIE 73 73
64 WOLNY MAREK 1955 RUDA ¦LˇSKA ¦LˇSKIE 73 73
65 JUCHNIK HENRYK 1958 JASTRZEBIE ¦LˇSKIE 185
66 KOPACZ JANUSZ 1955 JASTRZEBIE ¦LˇSKIE 73

Nie będ± dopuszczeni do startu w MP weteranów
Za brak licencji okresowej
MAGDOŃ STANISŁAW 1952 ZACHODNIOPOMOR 255 255
Za brak startu w OTK
MICHALIK ADAM
MATYSIAK MARIAN
ŁYSEK FRANCISZEK

KATEGORIA 60-64 LAT
Lp. Nazwisko Imię Rok Miejscowo¶ć województwo I II III Suma
1. OLBIŃSKI JANUSZ 1948 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 235 210 185 630
2. KURZAK BRONISŁAW 1947 KIELCE ¦WIĘTOKRZYSKIE 185 210 210 605
3. ZGUDKA EDWARD 1945 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185 170 185 540
4. PYTKOWSKI TADEUSZ 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 170 160 185 515
5. MARKIEWICZ JAN 1948 KOMORÓW MAZOWIECKIE 185 210 395
6. OFIARSKI MAREK 1947 PRZEMY¦L PODKARPACKIE 185 185 370
7. GAJEK GRZEGORZ 1944 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 255 255
8. GÓRECKI EUGENIUSZ 1944 GDAŃSK POMORSKIE 255 255
9. O¦LIZŁO BERNARD 1947 SKRZYSZÓW ¦LˇSKIE 255 255
10 DULKOWSKI FRANCISZEK 1946 GRUDZIˇDZ KUJAWSKO-POMOR 235 235
11 BIAŁOŃ BRONISŁAW 1948 GLIWICE ¦LˇSKIE 210 210
12 PUU AARNE 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210 210
13 WASIELEWSKI WŁODZIMIERZ 1945 SŁUPSK POMORSKIE 185 185
14 HAJDUSIANEK STANISŁAW 1946 BIELSKO-BIAŁA ¦LˇSKIE 185 185
15 KOWALCZYK LECH 1947 CHORZÓW ¦LˇSKIE 185 185
16 DUCZKOWSKI LECH 1945 ŁUKÓW LUBELSKIE 170 170
17 PAWLAK LEON 1944 PŁOCK MAZOWIECKIE 170 170
18 DZIĘGIELEWSKI ZYGMUNT 1944 GDAŃSK POMORSKIE 170 170
19 JAROSZYŃSKI FRANCISZEK 1946 CZEMPIN WIELKOPOLSKIE 170 170
20 KAPTUR WOJCIECH 1947 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE 170 170
21 PIETRZAK HENRYK 1947 SKOCZÓW ¦LˇSKIE 170 170
22 BADZIAK MIROSŁAW 1948 PABIANICE ŁÓDZKIE 160 160
23 FINKOWSKI MARIAN 1947 LUBLIN LUBELSKIE 160 160
24 RENKEL EDMUND 1947 GRUDZIˇDZ KUJAWSKO-POMOR 160 160
25 BIADUŃ ANTONI 1944 ZABRZE ¦LˇSKIE 160 160
26 CZYŻ KAROL 1944 USTROŃ ¦LˇSKIE 160 160
27 TELUK TADEUSZ 1946 GLIWICE ¦LˇSKIE 160 160
28 ŁYSAKOWSKI HENRYK 1946 JASTRZĘBIE ¦LˇSKIE 135 135
29 PASZKOWSKI KAZIMIERZ 1948 GLIWICE SLˇSKIE 135 135

Nie będ± dopuszczeni do startu w MP weteranów
Za brak startu w OTK
FINKOWSKI LECH 1947
HRECZYK JAN 1945

KATEGORIA 65-69 LAT
Lp. Nazwisko Imię Rok Miejscowo¶ć województwo I II III Suma
1 WYRZYKOWSKI MARIAN 1939 ¦WINOUJ¦CIE ZACHODNIOPOMOR. 255 255 170 680
2 ORZECHOWSKI ZDZISŁAW 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 210 210 255 675
3 GLURA HENRYK 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMOR 185 235 235 655
4 BANASZKIEWICZ RYSZARD 1941 BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE 210 185 185 580
5 MATRACKI ZYGMUNT 1941 GDAŃSK POMORSKIE 170 185 355
6 KARCZMARCZYK MIROSŁAW 1940 GDYNIA POMORSKIE 170 170 340
7 SAJDAK MAREK 1943 GLIWICE ¦LˇSKIE 170 160 330
8 HRECZUCH JAN 1941 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 210 210
9 BUDREWICZ BENEDYKT 1943 GDAŃSK POMORSKIE 210 210
10 GOSPODARCZYK WIESŁAW 1939 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185 185
11 PIŃSKI MARIUSZ 1942 GDAŃSK POMORSKIE 185 185
12 SZOPA TADEUSZ 1940 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 185 185
13 ESKI ROMAN 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 170 170
14 BURCZYŃSKI GERARD 1941 GRUDZIˇDZ KUJAWSKO-POMOR 170 170
15 BUKOWSKI JAN 1941 BYSTRA ¦LˇSKIE 170 170
16 SZWAB ANTONI 1942 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE 170 170
17 DˇBROWSKI EDWARD 1940 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160 160
18 URBAŃCZYK STANISŁAW 1941 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 160 160
19 MOTOWIDŁO JÓZEF 1943 GDYNIA POMORSKIE 160 160
20 ZAIK STEFAN 1941 RYBNIK ¦LˇSKIE 160 160
21 PALT GERARD 1942 KATOWICE ¦LˇSKIE 160 160
22 PIĘTA PIOTR 1940 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 160 160
23 JADWISZCZOK ALFRED 1941 USTROŃ ¦LˇSKIE 135 135

Nie będ± dopuszczeni do startu w MP weteranów
Za brak aktualnej licencji okresowej
MANKIEWICZ MIROSŁAW USTKA POMORSKIE 160 160

KATEGORIA POWYŻEJ 70 LAT
Lp. Nazwisko Imię Rok Miejscowo¶ć województwo I II III Suma
1 CHABIERSKI CZESŁAW 1937 STRZEGOM DOLNO¦LˇSKIE 170 235 170 575
2 ROSZAK RYSZARD 1938 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMOR 255 255 510
3 LESZCZYNA PAWEŁ 1935 GLIWICE ¦LˇSKIE 210 210 420
4 JOŃSKI ZBIGNIEW 1934 WAŁBRZYCH DOLNO¦LˇSKIE 185 170 355
5 TARGOSIŃSKI JAN 1915 WARSZAWA MAZOWIECKIE 170 170 340
6 WASZAK EDWARD 1937 LUBLIN LUBELSKIE 160 160 320
7 KWODAWSKI MARIAN 1938 GLIWICE ¦LˇSKIE 255 255
8 GORCZYCA BOGUSŁAW 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 235 235
9 KACPERCZYK REMIGIUSZ 1937 BOLESŁˇWIEC DOLNO¦LˇSKIE 235 235
10 PAWLIK HENRYK 1935 KONSTANCIN MAZOWIECKIE 210 210
11 DOJKA LECH 1935 GDYNIA POMORSKIE 210 210
12 NOWAK EDWARD 1935 GDAŃSK POMORSKIE 210 210
13 MRYC HENRYK 1937 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210 210
14 HANCKO BOLESŁAW 1931 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185 185
15 JAGNIˇTKOWSKI WIESŁAW 1938 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185 185
16 WOJTCZAK TADEUSZ 1931 ŁOD¬ ŁÓDZKIE 185 185
17 ŻERDZICKI STEFAN 1934 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 185 185
18 MA¦LAK MARIAN 1933 CZEMPIN WIELKOPOLSKIE 185 185
19 SZNAJDERSKI ADAM 1936 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 185 185
20 CIĘŻKOWSKI HENRYK 1936 GLIWICE ¦LˇSKIE 185 185
21 GRUNA BOGUSŁAW 1933 JELENIA GÓRA DOLNO¦LˇSKIE 185 185
22 KNAPIK JÓZEF 1938 WISŁA ¦LˇSKIE 185 185
23 RAKOWSKI HENRYK 1936 PABIANICE ŁÓDZKIE 170 170
24 GROMADZKI ZBIGNIEW 1956 GDYNIA POMORSKIE 170 170
25 RETERSKI MICHAŁ 1938 USTROŃ ¦LˇSKIE 170 170
26 MUNIO HIERONIM 1933 LUBLIN LUBELSKIE 160 160

Nie będ± dopuszczeni do startu w MP weteranów
Za brak aktualnej licencji okresowej
ROGOZIŃSKI RYSZARD 1938 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 160 160
Za brak startu w OTK
WO¬NIAK WIESŁAW 1938 ŁÓD¬
OGIEGŁO JÓZEF 1936 KRAKÓW

Komentarze
BOCHMAR dnia czerwiec 06 2008 10:32:32
Od wrze¶nia już gram w tej kategorii .Pozdrosmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Marthinus
08/04/2018 18:28
Wyniki turnieju sprzed świąt: 1 Gdula 2 Szczebak 3 Zalewski 4 Kamiński 5-6 Bruzda, Pietrzyk 7-8 Wojdyła, Palczyński 9-12 Janik, Wala, Lelek, Biesaga

Marthinus
21/03/2018 23:37
13-16 Zieliński, Janik, Palczyński, Jedynak 17-24 Janiszewski, Nowak, Taler, Kurdziel, Lodowski

Archiwum