Mistrzostwa Województwa żaczek/ów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady01:09:37
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień

Gości Online: 8

Twoje IP to: 54.81.102.236

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Blady01:09:37
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Mistrzostwa Województwa żaczek/ów
Turnieje Tenis StołowyKomunikat Organizacyjny
Mistrzostw Województwa woj. Małopolskiego
żaczek/ów w tenisie stołowym

Cel: popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci
wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników we tej kategorii wiekowej

Organizator: Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Urząd Miasta Gorlice
Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice

Termin i miejsce: 01.06.2008r (niedziela) – sala gimnastyczna Zespołu Szkół nr 1
ul. Piękna w Gorlicach /dojazd od ul. Kościuszki kierunek Sękowa/

Zgłoszenia: imienne zgłoszenia należy dokonać w dniu zawodów do godz. 10.15
Losowanie 10.30 po nim rozpoczęcie gier.
Losowanie gier podwójnych godz. 12.00.

Uczestnictwo: W zawodach biorą udział zawodnicy i zawodniczki urodzeni 1997 i młodsi. Mogą startować także zawodnicy bez licencji.
Posiadanie licencji okresowej powoduje zaliczenie zdobytych punktów do współzawodnictwa sportowego województwa małopolskiego.

System rozgrywek: Mistrzostwa rozegrane zostaną w grach pojedynczych oraz podwójnych. Zgodnie z regulaminem PZTS i KOZTS.

Sprawy finansowe: Koszty organizacyjne pokrywają organizatorzy.
Pozostałe koszty jednostki delegujące – wpisowe wynosi 15 zł

Nagrody: 1 miejsce puchar, I – IV dyplomy oraz inne ufundowane przez organizatora.

Uwagi końcowe: Organizator zabezpiecza przebieralnie, zabrania się klejenia okładzin na hali i szatniach. Kluby delegujące są odpowiedzialne za ubezpieczenie swoich zawodników.

Zawodnicy i zawodniczki nie powinni startować w białych koszulkach i spodenkach.

Organizator
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum