II Mistrzostwa Enionu - grupa Tauron S.A. w tenisie stołowym. - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus15:59:54
Blady16:01:48
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.224.2.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus15:59:54
Blady16:01:48
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
II Mistrzostwa Enionu - grupa Tauron S.A. w tenisie stołowym.
Turnieje Tenis StołowyKlasyfikacje:

kategoria do 41 lat:
1. Sławomir Sobczak O/Częstochowa
2. Roman Kułaga O/Tarnów
3. Robert Kempa O/Kraków
4. Tomasz Ryś O/Kraków

5-8.
Grzegorz Kulik O/Częstochowa
Piotr Iwanek O/Tarnów
Tadeusz Węgrzyn O/Będzin
Michał Solich O/Bielsko
9-13.
Maciej Płaza O/Częstochowa
Artur Wilkosz O/Kraków
Mariusz Nabiałek O/Częstochowa
Sebastian Gierek O/Będzin
Andrzej Mirek O/Kraków

kategoria powyżej 41 lat:
1. Janusz Całus O/Częstochowa
2. Jan Kania O/Tarnów
3. Janusz Stachura O/Tarnów
4. Zdzisław Kocik O/Bielsko
5-8.
Bogdan Michnowicz O/Bielsko
Jerzy Kozak O/Częstochowa
Zbigniew Czapla O/Będzin
9-13.
Krzysztof Nierobiś O/Częstochowa
Tadeusz Płosa O/Bielsko
Michał Anioł O/Częstochowa
Waldemar Rokosa O/Częstochowa
Jacek Bodziony O/Bielsko

kategoria open:
1. Janusz Całus O/Częstochowa
2. Jan Kania O/Tarnów
3. Robert Kempa O/Kraków
4. Sławomir Sobczak O/Częstochowa
5-6.
Maciej Płaza O/Częstochowa
Bogdan Michnowicz O/Bielsko
7-8.
Grzegorz Kulik O/Częstochowa
Janusz Stachura O/Tarnów
9-12.
Tomasz Ryś O/Kraków
Marek Kubat O/Kraków
Roman Kułaga O/Tarnów
Mariusz Nabiałek O/Częstochowa
13-16.
Tadeusz Płosa O/Bielsko
Michał Solich O/Bielsko
Artur Wilkosz O/Kraków
Piotr Iwanek O/Tarnów
17-25.
Sebastian Gierek O/Będzin
Michał Anioł O/Częstochowa
Zdzisław Kocik O/Bielsko
Jacek Bodziony O/Bielsko
Tadeusz Węgrzyn O/Będzin
Waldemar Rokosa O/Częstochowa
Zbigniew Czapla O/Będzin
Andrzej Mirek O/Kraków
Jerzy Kozak O/Częstochowa
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum