WYNIKI - III OTK WETERANÓW - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
Marthinus 3 dni
Holly 4 dni
alek 3 tygodni
tomekjez 5 tygodni

Go¶ci Online: 11

Twoje IP to: 54.81.71.187

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 668
Posty na Forum 2140
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1332
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6589
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
Marthinus 3 dni
Holly 4 dni
alek 3 tygodni
tomekjez 5 tygodni
Mamasita 8 tygodni
Janosik14 tygodni
BOCHMAR14 tygodni
FilipU16 tygodni
doktorek16 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 13-03-2018 10:34
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 28-02-2018 08:49
PustaMiska - akcja charytatywna
WYNIKI - III OTK WETERANÓW
Turnieje Tenis StołowyKOBIETY (11 zawodniczek):
1. PALUCH Dorota
2. ZBOROWSKA Alina
3-4.
NOWACKA Dorota,
GREGORCZYK Teresa
5-8.
NOWAKIEWICZ Danuta,
MICHALCZYK Ewa,
PIECZARKOWSKA Elżbieta,
RUMIŃSKA Grażyna
9 – 11.
KRĘPSKA Jolanta,
SKRZYPIECKA Alicja,
KIERSZNICKA Halina

MĘŻCZY¬NI 40–49 LAT (68 zawodników):
1. RACHAŃSKI Artur
2. NOWAKOWSKI Witold
3-4.
KLECZKOWSKI Adam,
PAGA Paweł
5-8.
SKOWROŃSKI Dariusz,
LEWCZUK Mirosław,
FOLWARSKI Wojciech,
SNARSKI Krzysztof
9-12.
KASTRAU Zenon,
MROZIŃSKI Romuald,
JA¦KIEWICZ Jacek,
PRZYBYŁOWICZ Marek
13-16.
BARTYCHA Dariusz,
ŻOŁˇDKOWSKI Jarosław,
LIPCZYŃSKI Grzegorz,
WIECZERZAK Jacek
17 – 24.
NAWROCKI Andrzej,
MOLĘDA Jan,
PLACEK Krzysztof,
KALINA Leszek,
MAŁKUS Paweł,
BIERNACKI Dariusz,
PALIWODA Zdzisław,
LEWCZUK Dariusz,
25 – 32.
CIESIOŁKIEWICZ Waldemar,
SKALDA Jacek,
SOSNOWSKI Grzegorz,
KORCZAK Tomasz,
BORKOWSKI Ryszard,
KUBOWICZ Marek,
PIECHNIK Roman,
RYDZ Tadeusz,
33 – 48.
JABŁOŃSKI Zenon,
KOSEWSKI Witold,
WI¦NIEWSKI Krzysztof,
STOKLAS Hubert,
KRAUSE Krzysztof,
GOZDOWSKI Przemysław,
LICEAU Tadeusz,
CICHASZ Konrad,
BERNATOWICZ Andrzej,
KRAJEWSKI Ireneusz,
OGRODNIK Jan,
NĘDZA – KUBINIEC Tomasz,
RATYŃSKI Wojciech,
KORMAN Krzysztof,
SZMYTKE Paweł,
MIKOŁAJCZYK Robert,
49 – 64.
KISIEL Jacek,
GŁODEK Andrzej,
DALKE Krzysztof,
PŁOCHARSKI Jarosław,
BIESAGA Marek,
KROCZYŃSKI Tadeusz,
ŻURAWSKI Adam,
SKŁADANEK Paweł,
MUSIALIK Tomasz,
ŁATA Mirosław,
STEFAŃCZUK Bogumił,
PIETRZAK Marek,
OLIWKOWSKI Jacek,
OLIWKOWSKI Andrzej,
RYCZEK Henryk,
ROMULEWICZ Robert,
65 – 68.
SZEPAROWICZ Piotr,
ZAWADZKI Wojciech,
KUCZYŃSKI Jarosław,
MAŁECKI Paweł,

MĘŻCZY¬NI 50–59 LAT (48 zawodników):
1. MAGDOŃ Stanisław
2. WO¬NIAK Marian
3-4.
HYŻYK Leszek, SZYMASZEK Kazimierz
5-8.
DˇBROWSKI Wojciech, ŻYWOTEK Sylwester, ZAGAJEWSKI Stanisław, OLECHNOWICZ Marian
9-12.
GŁUCHOWSKI Jerzy, CHORZĘPA Jan, PĘDA Leszek, ANDRZEJCZAK Marek
13-16.
ZARĘBA Henryk, KRAWCZYK Andrzej, SZANTYR Piotr, MˇKOSA Benedykt
17 – 24.
BORKOWSKI Ryszard, KASPRZAK Sławomir, GRAJKOWSKI Janusz, WĘGROWICZ Wojciech, WOJNARSKI Janusz, KOWALEWSKI Jerzy, BIAŁEK Grzegorz, RECHCIŃSKI Michał,
25- 32.
WINKIEL Grzegorz, ROZNER Jan, PYZIAK Marek, KOŁODZIEJSKI Sławomir, PRYZMONT Marek, KIEDROWICZ Jerzy, KACIK Lucjan, MARCHLEWSKI Adam,
33 – 48.
DˇBROWSKI Marek, ZBYLUT Władysław, SIKORSKI Jerzy, JUSZKO Andrzej, KASIOR Andrzej, KALICKI Henryk, PIWOWARSKI Krzysztof, MALICKI Jacek, MRUK Wiesław, MIELCZAREK Andrzej, TACZALSKI Marek, RICHTA Marian, SUŁKOWSKI Jerzy, TYLSKI Krzysztof, JAKUBOWIAK Tadeusz, PITALA Stanisław

MĘŻCZY¬NI 60–64 LAT (15 zawodników ):
1. GAJEK Grzegorz
2. PTASIŃSKI Janusz
3-4.
MARKIEWICZ Jan, KURZAK Bronisław
5-8.
PYTKOWSKI Tadeusz, OLBIŃSKI Janusz, OFIARSKI Marek, ZGUDKA Edward
9-12.
GARTKIEWICZ Jan, DUCZKAWSKI Lech, TOMASZEWSKI Eugeniusz, PAWLAK Leon
13-15.
KUJAWSKI Aleksander, PRZYGODA Jerzy, BADZIAK Mirosław

MĘŻCZY¬NI 65–69 LAT (18 zawodników):
1. ORZECHOWSKI Zdzisław
2. GLURA Henryk
3-4.
GĘSICKI Marian, HRECZUCH Jan
5-8.
BANASZKIEWICZ Ryszard, MATRACKI Zygmunt, GOSPODARCZYK Wiesław, WIATRAK Andrzej
9-12.
KARCZMARCZYK Mirosław, WYRZYKOWSKI Marian, ESKI Roman, DOUSA Wojciech
13-16.
BAJDAK Marek, DˇBROWSKI Edward, DOMAŃSKI Marian, URBAŃCZYK Stanisław
17-18.
DˇBROWSKI Edward, SAJDAK Marek

MĘŻCZY¬NI POWYŻEJ 70 LAT (15 zwodników):
1. ROSZAK Ryszard
2. GORCZYCA Bogusław
3-4.
PAWLIK Henryk, LESZCZYNA Paweł
5-8.
JAGNIˇTKOWSKI Wiesław, WOJTCZAK Tadeusz, ŻERDZICKI Stefan, HANCKO Bolesław
9-12.
CHABIERSKI Czesław, TARGOSIŃSKI Jan, RAKOWSKI Henryk, JA¦KIEWICZ Ryszard
13-15.
ROGOZIŃSKI Ryszard, WASZAK Edward, MUNIO Hieronim
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Marthinus
08/04/2018 18:28
Wyniki turnieju sprzed świąt: 1 Gdula 2 Szczebak 3 Zalewski 4 Kamiński 5-6 Bruzda, Pietrzyk 7-8 Wojdyła, Palczyński 9-12 Janik, Wala, Lelek, Biesaga

Marthinus
21/03/2018 23:37
13-16 Zieliński, Janik, Palczyński, Jedynak 17-24 Janiszewski, Nowak, Taler, Kurdziel, Lodowski

Archiwum