WYNIKI - III OTK WETERANÓW - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus15:59:25
Blady16:01:19
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.224.2.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus15:59:25
Blady16:01:19
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
WYNIKI - III OTK WETERANÓW
Turnieje Tenis StołowyKOBIETY (11 zawodniczek):
1. PALUCH Dorota
2. ZBOROWSKA Alina
3-4.
NOWACKA Dorota,
GREGORCZYK Teresa
5-8.
NOWAKIEWICZ Danuta,
MICHALCZYK Ewa,
PIECZARKOWSKA Elżbieta,
RUMIŃSKA Grażyna
9 – 11.
KRĘPSKA Jolanta,
SKRZYPIECKA Alicja,
KIERSZNICKA Halina

MĘŻCZYŹNI 40–49 LAT (68 zawodników):
1. RACHAŃSKI Artur
2. NOWAKOWSKI Witold
3-4.
KLECZKOWSKI Adam,
PAGA Paweł
5-8.
SKOWROŃSKI Dariusz,
LEWCZUK Mirosław,
FOLWARSKI Wojciech,
SNARSKI Krzysztof
9-12.
KASTRAU Zenon,
MROZIŃSKI Romuald,
JAŚKIEWICZ Jacek,
PRZYBYŁOWICZ Marek
13-16.
BARTYCHA Dariusz,
ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław,
LIPCZYŃSKI Grzegorz,
WIECZERZAK Jacek
17 – 24.
NAWROCKI Andrzej,
MOLĘDA Jan,
PLACEK Krzysztof,
KALINA Leszek,
MAŁKUS Paweł,
BIERNACKI Dariusz,
PALIWODA Zdzisław,
LEWCZUK Dariusz,
25 – 32.
CIESIOŁKIEWICZ Waldemar,
SKALDA Jacek,
SOSNOWSKI Grzegorz,
KORCZAK Tomasz,
BORKOWSKI Ryszard,
KUBOWICZ Marek,
PIECHNIK Roman,
RYDZ Tadeusz,
33 – 48.
JABŁOŃSKI Zenon,
KOSEWSKI Witold,
WIŚNIEWSKI Krzysztof,
STOKLAS Hubert,
KRAUSE Krzysztof,
GOZDOWSKI Przemysław,
LICEAU Tadeusz,
CICHASZ Konrad,
BERNATOWICZ Andrzej,
KRAJEWSKI Ireneusz,
OGRODNIK Jan,
NĘDZA – KUBINIEC Tomasz,
RATYŃSKI Wojciech,
KORMAN Krzysztof,
SZMYTKE Paweł,
MIKOŁAJCZYK Robert,
49 – 64.
KISIEL Jacek,
GŁODEK Andrzej,
DALKE Krzysztof,
PŁOCHARSKI Jarosław,
BIESAGA Marek,
KROCZYŃSKI Tadeusz,
ŻURAWSKI Adam,
SKŁADANEK Paweł,
MUSIALIK Tomasz,
ŁATA Mirosław,
STEFAŃCZUK Bogumił,
PIETRZAK Marek,
OLIWKOWSKI Jacek,
OLIWKOWSKI Andrzej,
RYCZEK Henryk,
ROMULEWICZ Robert,
65 – 68.
SZEPAROWICZ Piotr,
ZAWADZKI Wojciech,
KUCZYŃSKI Jarosław,
MAŁECKI Paweł,

MĘŻCZYŹNI 50–59 LAT (48 zawodników):
1. MAGDOŃ Stanisław
2. WOŹNIAK Marian
3-4.
HYŻYK Leszek, SZYMASZEK Kazimierz
5-8.
DĄBROWSKI Wojciech, ŻYWOTEK Sylwester, ZAGAJEWSKI Stanisław, OLECHNOWICZ Marian
9-12.
GŁUCHOWSKI Jerzy, CHORZĘPA Jan, PĘDA Leszek, ANDRZEJCZAK Marek
13-16.
ZARĘBA Henryk, KRAWCZYK Andrzej, SZANTYR Piotr, MĄKOSA Benedykt
17 – 24.
BORKOWSKI Ryszard, KASPRZAK Sławomir, GRAJKOWSKI Janusz, WĘGROWICZ Wojciech, WOJNARSKI Janusz, KOWALEWSKI Jerzy, BIAŁEK Grzegorz, RECHCIŃSKI Michał,
25- 32.
WINKIEL Grzegorz, ROZNER Jan, PYZIAK Marek, KOŁODZIEJSKI Sławomir, PRYZMONT Marek, KIEDROWICZ Jerzy, KACIK Lucjan, MARCHLEWSKI Adam,
33 – 48.
DĄBROWSKI Marek, ZBYLUT Władysław, SIKORSKI Jerzy, JUSZKO Andrzej, KASIOR Andrzej, KALICKI Henryk, PIWOWARSKI Krzysztof, MALICKI Jacek, MRUK Wiesław, MIELCZAREK Andrzej, TACZALSKI Marek, RICHTA Marian, SUŁKOWSKI Jerzy, TYLSKI Krzysztof, JAKUBOWIAK Tadeusz, PITALA Stanisław

MĘŻCZYŹNI 60–64 LAT (15 zawodników ):
1. GAJEK Grzegorz
2. PTASIŃSKI Janusz
3-4.
MARKIEWICZ Jan, KURZAK Bronisław
5-8.
PYTKOWSKI Tadeusz, OLBIŃSKI Janusz, OFIARSKI Marek, ZGUDKA Edward
9-12.
GARTKIEWICZ Jan, DUCZKAWSKI Lech, TOMASZEWSKI Eugeniusz, PAWLAK Leon
13-15.
KUJAWSKI Aleksander, PRZYGODA Jerzy, BADZIAK Mirosław

MĘŻCZYŹNI 65–69 LAT (18 zawodników):
1. ORZECHOWSKI Zdzisław
2. GLURA Henryk
3-4.
GĘSICKI Marian, HRECZUCH Jan
5-8.
BANASZKIEWICZ Ryszard, MATRACKI Zygmunt, GOSPODARCZYK Wiesław, WIATRAK Andrzej
9-12.
KARCZMARCZYK Mirosław, WYRZYKOWSKI Marian, ESKI Roman, DOUSA Wojciech
13-16.
BAJDAK Marek, DĄBROWSKI Edward, DOMAŃSKI Marian, URBAŃCZYK Stanisław
17-18.
DĄBROWSKI Edward, SAJDAK Marek

MĘŻCZYŹNI POWYŻEJ 70 LAT (15 zwodników):
1. ROSZAK Ryszard
2. GORCZYCA Bogusław
3-4.
PAWLIK Henryk, LESZCZYNA Paweł
5-8.
JAGNIĄTKOWSKI Wiesław, WOJTCZAK Tadeusz, ŻERDZICKI Stefan, HANCKO Bolesław
9-12.
CHABIERSKI Czesław, TARGOSIŃSKI Jan, RAKOWSKI Henryk, JAŚKIEWICZ Ryszard
13-15.
ROGOZIŃSKI Ryszard, WASZAK Edward, MUNIO Hieronim
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum