III OTK Weteranów - Warszawa 19-20.04.2008 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 2 tygodni
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni

Go¶ci Online: 6

Twoje IP to: 54.156.39.245

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Go¶ci
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 2 tygodni
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni
Mamasita 5 tygodni
Janosik 5 tygodni
tomekjez14 tygodni
alek15 tygodni
BOCHMAR22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
III OTK Weteranów - Warszawa 19-20.04.2008
Turnieje Tenis StołowyKOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

1. Organizatorzy :
– Polski Zwiazek Tenisa Stołowego w Warszawie,
– Klub Sportowy Akademia Tenisa Stołowego w Warszawie,
–przy współudziale Mazowieckiego Okregowego Zwiazku Tenisa Stołowego w Warszawie

2. Termin i miejsce :
Turniej zostanie rozegrany w dniach 19-20.04.2008 w hali WOSiR w Warszawie ul. Solec 71.

3. Cel rozgrywania OTK Weteranów :
Popularyzacja tenisa stołowego w srodowisku, zdobywanie punktów do rankingu przed Mistrzostwami Polski
Weteranów.
Od sezonu 2006-2007, warunkiem uczestnictwa w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Weteranów, jest
udział w przynajmniej jednym z trzech OTK Weteranów. Od powyższej zasady nie bedzie wyjatków.

4. Uczestnictwo :
W każdym OTK startuje dowolna liczba zawodniczek i zawodników w n/w kategoriach wiekowych :
- 40 – 49 lat (roczniki 1959 – 68)
- 50 – 59 lat (roczniki 1949 – 58)
- 60 – 64 lat (roczniki 1944 – 48)
- 65 – 69 lat (roczniki 1939 – 43)
- 70 – 74 lat (roczniki 1934 – 38)
- 75 – 79 lat (roczniki 1929 – 33)
- powyżej 80 lat (rocznik 1928 i starsi)
- open* (warunkowo)
Warunkiem udziału jest posiadanie okresowej licencji PZTS na sezon 2007/2008 oraz aktualnych badan lekarskich.
Warunkiem rozegrania OTK w danej kategorii wiekowej jest udział minimum 8 zawodników. Dopuszcza sie udział starszych zawodników w młodszej kategorii.

5. System rozgrywania :
Na III OTK obowiazuje rozstawienie na podstawie wyników po II OTK Weteranów. Zasady rozstawiania oraz losowania sa nastepujace : zawodnicy na miejscach 1 i 2 wpisywani sa na pozycje 1 i 2, zawodnicy na miejscach 3 i 4 losowani sa na pozycje 3 i 4,a pozostali zawodnicy, bioracy udział w OTK sa rozlosowywani w przedziałach 5-8, 9-12,13-16, 17-20, 21-24, itd. OTK rozgrywane sa tylko w grach pojedynczych kobiet i meżczyzn do trzech wygranych setów.
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Weteranów rozgrywa sie w każdej kategorii wiekowej w trzech etapach:
– I etap – w grupach – po 4,5 lub 6 zawodników, w zależnosci od ilosci zgłoszeń w danej kategorii wiekowej. W każdej kategorii wiekowej z grupy wychodzi taka ilosc zawodników, by można z nich utworzyc turniej główny na maksimum 16 osób ( w przypadku mniejszej liczby uczestników niż 16 do turnieju głównego zakwalifikuje sie 8 zawodników ).
– II etap – turniej pocieszenia – dla zawodników, którzy nie zakwalifikowali sie do turnieju głównego. Turniej pocieszenia rozegrany zostanie systemem pucharowym do wyłonienia miejsc 17-20.
– III etap – turniej główny – systemem pucharowym z wyłonieniem miejsc : 1,2, 3-4, 5-8, 9-12, 13-16.
W turnieju głównym pierwszych zawodników z pierwszych czterech grup wpisuje się do tabeli odpowiednio na pozycje od 1 do 4, a kolejnych zawodników losuje sie czwórkami na miejsca 5-8, 9-12, 13-16.
W turnieju pocieszenia najpierw losuje sie zawodników, którzy zajeli najwyższe miejsca nie premiowane awansem do turnieju głównego, a nastepnie losuje sie zawodników z drugich nie premiowanych awansem miejsc, itd.
Zawodnicy z tego samego województwa i tej samej grupy nie powinni spotkac sie w pierwszej rundzie turnieju głównego lub pocieszenia.
Turniej zostanie rozegrany zgodnie z regulaminem PZTS.

6. Program zawodów :
Szczegółowy program gier zostanie podany po zamknieciu listy zgłoszen.
18.04.2008 r. / piatek /
– od godz. 14.00 – czynna bedzie recepcja zawodów w WOSiR w Warszawie ul. Solec 71,
– godz. 21.00 – odprawa techniczna i losowanie w restauracji WOSiR w Warszawie ul. Solec 71
19.04.2008 r. / sobota /
– godz. 9.00 – poczatek gier,
– godz. 12.00 – uroczyste otwarcie,
20.04.2008 r. / niedziela /
– godz. 9.00 – turniej główny,
– godz. 16.00 – uroczyste zakonczenie.
7. Sprzet sportowy:
Turniej rozgrywany bedzie na stołach firm STIGA OPTIMUM 30, piłeczkami STIGA WINNER** /40 mm,
pomarańczowe, sala górna, białe sala dolna/.

8. Zgłoszenia i rezerwacja :
Zgłoszenia uczestników, oraz rezerwacji miejsc noclegowych i wyżywienia należy dokonac od dnia 26 marca 2008
do dn.15.04.2008r. na adres e-mailowy: ks.ats@op.pl lub fax ( 0-22 ) 621-68-63
Ostatni dzien zgłoszen upływa w dniu 16 kwietnia 2008, po tym terminie organizator nie przyjmuje zgłoszen.

9. Sprawy finansowe :
Koszty organizacyjne pokrywaja organizatorzy, pozostałe delegujace jednostki
Wpisowe : 30,00 zł od startujacej osoby,
Całodzienne wyżywienie: 60,00 zł od osoby w restauracji Lunch Bar w WOSiR Solec 71.
Noclegi: Hotel „STEGNY” 45 miejsc, pokoje 3-4 osobowe 45 zł – hotel na „WISLE” 60 miejsc pokoje 2-4
osobowe, 55 zł, istnieje możliwosc zakwaterowania w hotelu w Konstancinie – Jeziorna w cenie od 30 zł za osobe
(12 km od sali)

10. Nagrody :
Zwyciezcy otrzymaj± puchary, za miejsca 1-3 upominki i pamiatkowe dyplomy.
Organizator

Ankieta zgłoszeniowa na stronie PZTS
http://www.pzts.pl/ts/phtml/dane/1/aktualn/2/16/1/2/plik/Ankieta_zgloszenie__do_OTK.doc
Komentarze
doktorek dnia kwiecień 15 2008 21:59:28
OSTATECZNA LISTA STARTOWA
III OTK WETERANÓW WARSZAWA
19-20 kwietnia 2008

Kategoria 40 49 lat (rocznik 1959 1968)Ranking po 2
OTK

1 Dariusz Skowronski Mazowieckie 445
2 Paweł Paga Kujawsko - pomorskie 395
3 Jacek Wieczerzak Kujawsko r11;pomorskie 395
4 Zdzisław Paliwoda Warminsko - mazurskie 355
5 Leszek Kalina Łódzkie 355
6 Waldemar Ciesiołkiewicz Łódzkie 330
7 Hubert Stoklas Mazowieckie 320
8 Tomasz Musialik Kujawsko r11;pomorskie 305
9 Stefan Wielgus Mazowieckie 235
10 Krzysztof Krause Kujawsko r11; pomorskie 235
11 Jan Moleda Mazowieckie 210
12 Piotr Szeparowicz Podlaskie 208
13 Krzysztof Korman Kujawsko r11; pomorskie 208
14 Wojciech Folwarski Mazowieckie 185
15 Wojciech Ratynski Mazowieckie 173
16 Mirosław Lewczuk Slaskie 170
17 Dariusz Bartycha Warminsko r11; mazurskie 170
18 Jacek Skalda Małopolska 160
19 Ferdynand Chojnowski Warminsko - mazurskie 160
20 Jarosław Ługowski Łódzkie 146
21 Witold Nowakowski Slaskie 135
22 Krzysztof Placek Łódzkie 135
23 Sławomir Izdebski Łódzkie 100
24 Marek Przybyłowicz Mazowieckie 100
25 Tomasz Nedza-Kubiniec Małopolska 73
26 Marek Kaczorek Slaskie 73
27 Marek Biesaga Małopolska 50
28 Krzysztof Dalke Kujawsko r11; pomorskie 50
29 Dariusz Lewczuk Slaskie 50
30 Paweł Składanek Mazowieckie 50
31 Zenon Kastrau Kujawsko r11; pomorskie
32 Zenon Jabłonski Mazowieckie
33 Wojciech Zawadzki Mazowieckie
34 Witold Kosewski Warminsko - mazurskie
35 Tomasz Rydz Łódzkie
36 Tomasz Korczak Mazowieckie
37 Tomasz Dziubecki Łódzkie
38 Tadeusz Liecau Pomorskie
39 Tadeusz Kroczynski Łódzkie
40 Romuald Mrozinski Wielkopolskie
41 Robert Romulewicz Kujawsko r11; pomorskie
42 Robert Mikołajczyk Łódzkie
43 Przemysław Gozdowski Mazowieckie
44 Paweł Małkus Wielkopolska
45 Paweł Małecki Wielkopolska
46 Mirosław Łata Lubelskie
47 Marek Pietrzak Mazowieckie
48 Marek Kubowicz Mazowieckie
49 Marek Dziedzinski Łódzkie
50 Krzysztof Wisniewski Wielkopolska
51 Krzysztof Snarski Mazowieckie
52 Konrad Cichasz Łódzkie
53 Jarosław ?oładkiewicz Podlaskie
54 Jarosław Spłocharski Mazowieckie
55 Jarosław Płocharski Wielkopolska
56 Jarosław Kuczynski Mazowieckie
57 Janusz Waszelewski Mazowieckie
58 Jan Ogrodnik Mazowieckie
59 Jan Jaskiewicz Mazowieckie
60 Jacek Oliwkowski Mazowieckie
61 Jacek Kisiel Mazowieckie
62 Ireneusz Krajewski Łódzkie
63 Henryk Ryczek Łódzkie
64 Grzegorz Sosnowski Swietokrzyskie
65 Grzegorz Lipczynski Mazowieckie
66 Dariusz Biernacki Mazowieckie
67 Bogusław Stefanczyk Łódzkie
68 Artur Rachanski Lubelskie
69 Andrzej Nawrocki Wielkopolskie
70 Andrzej Głodek Lubelskie
71 Andrzej Bernatowicz Mazowieckie
72 Adam ?urawski Mazowieckie
73 Adam Urbanski Małopolska
74 Paweł Szmytke Pomorskie
75 Adam Kleczowski Lubelskie

1 Dorota Paluch Slaskie 490
2 Alina Zborowska Slaskie 425
3 Iwona Lewandowska Łódzkie 395
4 Danuta Nowakiewicz Slaskie 185
5 Ewa Michalczyk Podkarpackie
6 Jolanta Krepska Łódzkie

Kategoria 50 59 lat (rocznik 1949 1958)
1 Benedykt Makosa Mazowieckie 380
2 Kazimierz Szymaszek Zachodniopomorskie 345
3 Andrzej Kasior Zachodniopomorskie 295
4 Stanisław Zagajewski Dolnoslaskie 285
5 Stanisław Zagajewski Dolnoslaskie 285
6 Jan Grajkowski Kujawsko-pomorskie 270
7 Wojciech Wegrowicz Mazowieckie 235
8 Piotr Wilk Slaskie 210
9 Andrzej Krawczyk Zachodniopomorskie 185
10 Leszek Peda Mazowieckie 170
11 Władysław Zbylut Zachodniopomorskie 135
12 Grzegorz Białek Zachodniopomorskie 135
13 Stanisław Pitala Małopolska 100
14 Tadeusz Jakubowiak Zachodniopomorskie 73
15 Marian Wozniak Mazowieckie
16 Marek Pyziak Swietokrzyskie
17 Sławomir Kasprzak Łódzkie
18 Andrzej Juszko Łódzkie
19 Marek Taczalski Lubelskie
20 Grzegorz Winkiel Dolnoslaskie
21 Marian Richta Slaskie
22 Marek Dabrowski Slaskie
23 Marian Olechnowicz Lubuskie
24 Leszek HyDyk Wielkopolska
25 Sławomir Kołodziejski Łódzkie
26 Sylwester ?ywotek Łódzkie
27 Jerzy Kowalewski Łódzkie
28 Jerzy Kiedrowicz Wielkopolska
29 Tadeusz Berlinski Puławy
30 Marek Płachta Kozienice
31 Stanisław Magdon Zachodnio r11; pomorskie
32 Kazimierz Szymaszek Zachodnio pomorskie
33 Adam Marchlewski Kujawsko r11; pomorskie
34 Michał Rechcinski Łódzkie
35 Piotr Szanty Pomorskie
36 Jan Rozum Małopolska
37 Jan Chorzepa Dolnoslaskie
38 Lucjan Kacik Małopolska (bł±d, 100pkt powinna być poz.14)
39 Andrzej Mielczarek Łódzkie
40 Wiesław Mruk Łódzkie
41 Władysław Rybicki Mazowieckie
42 Henryk Zareba Mazowieckie
43 Janusz Wojnarski Mazowieckie
44 Marek Pryzmont Mazowieckie
45 Henryk Kalicki Mazowieckie
46 Jerzy Sułkowski
47 Waldemar Panczyk Puławy
48 Marek Andrzejczak Pomorskie
49 Ryszard Borkowski Mazowieckie
50 Krzysztof Piwowarski Mazowieckie

1 Teresa Gregorczyk Mazowieckie 420
2 GraDyna Ruminska Zachodniopomorskie 370
3 Zofia Wódka Slaskie 235
4 Halina Kiersznicka Zachodniopomorskie 185
5 Ela Pieczarkowska Małopolska

Kategoria 60 64 lat (rocznik 1944 1948)
1 Bronisław Kurzak Swietokrzyskie 210
2 Aarne Puu Małopolska 210
3 Jan Markiewicz Mazowieckie 185
4 Tadeusz Pytlakowski Łódzkie 170
5 Tadeusz Pytkowski Łódzkie 160
6 Jan Gartkiewicz Mazowieckie
7 Andrzej Łepicki Łódzkie
8 Marian Finkowski Lubelskie
9 Edward Zgudka Mazowieckie
10 Aleksander Kujawski Wielkopolska
11 Grzegorz Gajek Mazowieckie
12 Janusz Olbinski Łódzkie
13 Janusz Ptasinski Mazowieckie
14 Mirosław Badziak Łódzkie
15 Lech Duczkowski Lubelskie
16 Leon Pawlak Mazowieckie
17 Jan Hreczuch Dolnoslaskie
18 Jerzy Przygoda Wielkopolskie
19 Eugeniusz Tomaszewski
20 Marek Ofiarski Podkarpackie

1 Alicja Skrzypiecka Dolnoslaskie

Kategoria 65 69 lat (rocznik 1939 1943)
1 Marian Wyrzykowski Zachodnio r11; pomorskie 510
2 Henryk Glura Kujawsko r11; pomorskie 420
3 Andrzej Wiatrak Mazowieckie 420
4 Zdzisław Orzechowski Łódzkie 420
5 Ryszard Banaszkiewicz Dolnoslaskie 395
6 Marian Gesicki Kujawsko r11; pomorskie 185
7 Mirosław Kaczmarczyk Pomorskie 170
8 Marek Sajdak Slaskie 170
9 Stanisław Urbanczyk Łódzkie 125
10 Gerard ?urner Łódzkie
11 Stanisław Wład Mazowieckie
12 Roman Eski Mazowieckie
13 Wojciech Dousa Mazowieckie
14 Edward Dabrowski Mazowieckie
15 Marian Domanski Łódzkie
16 Jan Nowak Wielkopolskie
17 Wiesław Gospodarczyk Mazowieckie
18 Wiesław Jagniatkowski Mazowieckie
19 Roman Rogozinski Łódzkie

Kategoria 70 74 lat (rocznik 1934 1938)
1 Czesław Chabierski Dolnoslaskie 405
2 Zbigniew Jonski Dolnoslaskie 355
3 Ryszard Roszak Kujawsko -pomorskie 255
4 Paweł Leszczyna Slaskie 210
5 Edward Waszak Lubelskie 160
6 Bogdan Gorczyca Mazowieckie
7 Tadeusz Wojtczak Łódzkie
8 Jerzy Janusz Swietokrzyskie
9 Wiesław Wozniak Łódzkie
10 Ryszard Jaskiewicz
11 Henryk Rakowski Łódzkie
12 Henryk Pawlik Mazowieckie
13 Tadeusz ZadroDynski

Kategoria 75 79 lat (rocznik 1929 1933)
1 Bogusław Gruna Dolnoslaskie
2 Hieronim Munio Lubelskie
3 Bolesław Hancko Mazowieckie
4 Stefan Zerdzicki Dolnoslaskie

Kategoria pow. 80 lat (rocznik 1928 i starsi)
1 Jan Targosinski Mazowieckie 170
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum