1 WTK - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez08:04:11
FilipU 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Blady 4 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 3.209.80.87

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 725
Posty na Forum 2200
Komentarzy 4587
Księga Go¶ci
Newsy 1394
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez08:04:11
FilipU 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Blady 4 tygodni
Mamasita11 tygodni
BOCHMAR13 tygodni
alek15 tygodni
Marthinus26 tygodni
Holly26 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 Turniejach (... 0 tomekjez 16-10-2019 17:51
Punktacja po 6 Turniejach 0 tomekjez 10-10-2019 16:35
Punktacja po 5 Turniejach 0 tomekjez 04-10-2019 22:12
Punktacja po 4 Turniejach 0 tomekjez 24-09-2019 08:36
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
PustaMiska - akcja charytatywna
1 WTK
1 PRUS-STROWSKI KAROL PKS OPOKA TRZEBINIA 90
2 UTYLSKI RAFAŁ PKS OPOKA TRZEBINIA 85
3 PAL WALDEMAR PKS OPOKA TRZEBINIA 81
4 JANIK TOMASZ POCZTOW.-JOOLLA KRAKÓW 77
5 RAPUTA TOMASZ POCZTOW.-JOOLLA KRAKÓW 74
6 RÓŻYCZKA MIROSŁAW OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 72
7-8 PIWOWARCZYK ROMAN POCZTOW.-JOOLLA KRAKÓW 69
MADZULA PAWEŁ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 69
9-12 POJNAR MARCIN STS OSP KOZINIEC 62
GOLONKA ALBERT UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 62
DˇBROWSKI DAMIAN MKS KSOS KRAKÓW 62
OSIKA JANUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 62
13-16 OSIKA SŁAWOMIR KS GORCE NOWY TARG 53
BIAŁCZYK ŁUKASZ KS BRONOWIANKA KRAKÓW 53
WAWRZON MATEUSZ KS GORCE NOWY TARG 53
HOMOLA PIOTR MKS KSOS KRAKÓW 53
17-24 RA¦ TOMASZ OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 40
SKALDA JACEK OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 40
UTYLSKI FILIP MKS KSOS KRAKÓW 40
KIERSKI MIKOŁAJ KS GORCE NOWY TARG 40
KLUZEK SŁAWOMIR KS BRONOWIANKA KRAKÓW 40
DZIURA WOJCIECH KS GORCE NOWY TARG 40
ŻYTNIEWSKI MARCIN LKS OLIMPIA BUCZE 40
BIAŁY SEBASTIAN OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 40
25-32 PIJANOWSKI MARCIN KS BRONOWIANKA KRAKÓW 25
TALAR KONRAD KS "SZCZAWA" SZCZAWA 25
REMBIASZ MICHAŁ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
ZAWISZA GRZEGORZ MKS RADO¦Ć GORLICE 25
BIAŁECKI JAN KS BRONOWIANKA KRAKÓW 25
CIEĆKO PAWEŁ LKS WISŁA-RZˇSK RZˇSKA 25
MINDA MICHAŁ UKS DZIESIˇTKA OLKUSZ 25
KANAS TADEUSZ MKS KSOS KRAKÓW 25
33-48 KULEWICZ RADOSŁAW UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
BOBER DAMIAN KS TURBACZ MSZANA DOLNA 17
JANIK BARTOSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
TALAR PAWEŁ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 17
¦WIATŁOŃ PIOTR UKS ZARABIE MY¦LENICE 17
CZYSZCZOŃ JAKUB KS GORCE NOWY TARG 17
¦LAZYK PAWEŁ OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 17
ROMAN MARCIN PKS PORTA KRAKÓW 17
¦WIATŁOŃ SEBASTIAN UKS ZARABIE MY¦LENICE 17
KOSMAL WOJCIECH KS TURBACZ MSZANA DOLNA 17
KLOCEK TOMASZ KS GORCE NOWY TARG 17
SURMA MARIUSZ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 17
BOCHENEK MARIUSZ OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 17
KIERSKI SZYMON KS GORCE NOWY TARG 17
LENARCZYK MICHAŁ KS BRONOWIANKA KRAKÓW 17
LEKKI PAWEŁ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 17
49-64 CHROBAK DAMIAN 14
PALEJ ADAM KS GORCE NOWY TARG 14
ELŻAKOWSKI KRZYSZTOF PKS PORTA KRAKÓW 14
MŁODAWSKI KAMIL PKS PORTA KRAKÓW 14
GROŃ SZCZEPAN KS "SZCZAWA" SZCZAWA 14
BUKOWSKI ADRIAN KS GORCE NOWY TARG 14
ZAPALSKI BARTOSZ PKS PORTA KRAKÓW 14
NIEĆ ANDRZEJ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 14
PITALA STANISŁAW KS TURBACZ MSZANA DOLNA 14
PUU AHRNE KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW 14
SZLAMKA PAWEŁ KS CRACOVIA KRAKÓW 14
KˇDZIOŁKA PIOTR UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 14
NOWAK ALOJZY OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 14
STACH PAWEŁ KS BRONOWIANKA KRAKÓW 14
MASŁOWSKI JAKUB UKS ZARABIE MY¦LENICE 14
ROSPOND PIOTR UKS ZARABIE MY¦LENICE 14
65 SZELEST JACEK KS CRACOVIA KRAKÓW 10
66 WRZE¦NIOWSKI TOMASZ OSKIR PODWAWELS KRAKÓW 10
67-68 STERKOWICZ TOMASZ MKS RADO¦Ć GORLICE 10
BALI¦ ANDRZEJ MKS KSOS KRAKÓW 10
69-72 NOCOŃ KAROL PUL KS JAROSZOWIEC 7
GIERCZYK MARCIN KS "SZCZAWA" SZCZAWA 7
TOMERA KRZYSZTOF KS "SZCZAWA" SZCZAWA 7
¦LˇSKI DAMIAN KS "SZCZAWA" SZCZAWA 7
73-74 GODULA MACIEJ PKS PORTA KRAKÓW 7
KURNYTA MARIUSZ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 7
Komentarze
doktorek dnia wrzesień 24 2006 23:52:18
można spojrzeć na to tak, do 24 m-ca jest:
3-ech 1 liga
8-miu 2 liga
reszta to 3 liga (pelenta się jaki¶ z 4 ligi w dodatku weteran smiley)
BOCHMAR dnia wrzesień 25 2006 08:26:56
Niestety zagrałem taki kanał,że głowa mała.Brak z mojej strony ambicji i woli walki smileysmileysmileyJednym słowem totalna samokrytykasmileyPozdrosmiley
Blady dnia wrzesień 25 2006 09:31:46
ja naliczyłem 10 z 2 ligi do 24 miejsca nawet smiley
doktorek dnia wrzesień 25 2006 15:12:44
napisałem 8-miu bo tylu byłem pewny. Więc 13-tu teoretycznie mielo być u góry, zostaje 11-cie miejsc z czego zabrali¶my 4, można było 6 ale to podobno jest sportsmiley
T-REX dnia wrzesień 25 2006 22:37:09
Dla mnie od razu widać kto powinien grać w 1 składzie;-) Mariusz i Babel nie zawiedli, nawet bym rzekł że zagrali ¶wietne zawody i ich miejsca s± adekwatne do posiadanch umiejętno¶ci oraz ukoronowaniem ich długiej kariery;-) PS to samo tyczy się Staszka i Kodziego;-)
Koeman dnia wrzesień 26 2006 21:31:13
Z kim Bombel przegrał że tak słabo, chodziły plotki że we wrze¶niu miał formę a tu... kaszanka.
doktorek dnia wrzesień 26 2006 21:52:29
tydzień przed wtk-iem zar±bał przy topie rakietka w łeb (własny)
smileysmiley i tak± miał mine
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum