5 i 6 turniej cyklu zima-wiosna 2008 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus16:00:19
Blady16:02:13
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.224.2.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus16:00:19
Blady16:02:13
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
5 i 6 turniej cyklu zima-wiosna 2008
Turnieje Tenis StołowyWyniki 5 turnieju:
1.Białczyk Łukasz 59pkt
2.Piwowarczyk Roman 56
3.Różyczka Mirosław 53
4.Bochenek Mariusz 50
5-6. 47pkt
Biel Jakub
Zając Damian
7-8. 44pkt
Pojnar Marcin
Stach Paweł
9-12. 41pkt
Bartuzi Wojciech
Światłoń Piotr
Drozd Paweł
Kuśnierz Piotr
13-16. 38pkt
Raś Tomasz
Kamiński Czesław
Skalda Jacek
Kućmierczyk Tomasz
17-24. 35pkt
Biesaga Marek
Nowak Alojzy
Rygiel Wiesław
Rospond Piotr
Palczyński Bogdan
Górka Michał
Ryś Tomasz
Woźniak Ryszard
25-30. 32pkt
Michalec Jakub
Kurdziel Stanisław
Światłoń Sebastian
Wolnicki Marcin
Strzałka Marek
Kempa Robert

Wyniki 6 turnieju:
1. Zając Damian 55pkt
2. Drozd Paweł 52
3. Światłoń Piotr 49
4. Białczyk Łukasz46
5-6 43pkt
Biel Jakub
Różyczka Mirosław
7-8 40pkt
Mariusz Bochenek
Michał Górka
9-12 37pkt
Tomasz Raś
Pojnar Marcin
Tomasz Janik
Światłoń Sebastian
13-16 34pkt
Paweł Stach
Kempa Robert
Strzałka Marek
Michalec Jakub
17-24 31pkt
Bzowy
Alojzy Nowak
Woźniak Ryszard
Kaminski Czesław
Stanisław Kurdziel
Mazurkiewicz Norbert
Tomasz Ryś
Rospond Piotr
25-26 28pkt
Biesaga Marek
Palczyński Bogdan
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum