WYNIKI I OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KLASYFIKACYJNEGO WETERANÓW - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus16:00:33
Blady16:02:27
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień

Gości Online: 9

Twoje IP to: 54.224.2.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus16:00:33
Blady16:02:27
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
WYNIKI I OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KLASYFIKACYJNEGO WETERANÓW
Turnieje Tenis Stołowy
KOBIETY


M-ce Nazwisko Imię Data Miejscowość Województwo Punkty
1 PALUCH DOROTA 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 255
2 WÓDKA ZOFIA 1958 ZAWIERCIE ŚLĄSKIE 235
3-4 JABŁOŃSKA HELENA 1956 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 210
GREGORCZYK TERESA 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
5-6 LEWANDOWSKA IWONA 1964 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 185
BROMBOSZCZ BARBARA 1951 ORLĘTA KROSNOWICE DOLNOŚLĄSKIE 185
7-8 HOJKA JADWIGA 1961 CHORZOW ŚLĄSKIE 185
RUMIŃSKA GRAśYNA 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOM. 185
9-10 SKRZYPICKA ALICJA 1947 LUBIN DOLNOŚLASKIE 170
MICHLIK ALEKSANDRA 1968 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 170
11-12 KONOWOŁ JADWIGA 1955 SKOCZÓW ŚLĄSKIE 170
ZBOROWSKA ALINA 1964 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 170

MĘŻCZYŹNI


Kategoria 40 – 49 lat ( roczniki 1959 - 68 )


M-ce Nazwisko Imię Data Miejscowość Województwo Punkty
1 KARWATKA SŁAWOMIR 1963 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 255
2 WIELGUS STEFAN 1961 RADOM MAZOWIECKIE 235
3-4
SKOWROŃSKI DARIUSZ 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
PAGA PAWEŁ 1968 ŁASIN KUJAWSKOPOM. 210
5-8
PALIWODA ZDZISŁAW 1964 DZIAŁDOWO WARMIŃSKOMAZUR. 185
STOKLAS HUBERT 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185
PIOTROWSKI TADEUSZ 1963 ZAWIERCIE ŚLĄSKIE 185
WIECZERZAK JACEK 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKOPOM. 185
9-12
LEWCZUK MIROSŁAW 1959 CHORZÓW ŚLĄSKIE 170
KALINA LESZEK 1963 ALEKSANDRÓW Ł. ŁÓDZKIE 170
JURGOŃSKI TOMASZ 1960 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 170
LISIAK PAWEŁ 1964 GLIWICE ŚLĄSKIE 170
13-16
ROGOZIŃSKI TOMASZ 1963 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 160
CIESIOŁKIEWICZ WALDEMAR 1960 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 160
SKALDA JACEK 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160
KOSEWSKI WITOLD 1961 DZIAŁDOWO WARMIŃSKOMAZUR. 160
17-24
MAKOWSKI TOMASZ 1964 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 135
MUSIALIK TOMASZ 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKOPOM. 135
NOWAKOWSKI WITOLD 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 135
BALAWAJDER JACEK 1968 PSZÓW ŚLĄSKIE 135
RYBAK KAZIMIERZ 1961 RYBNIK ŚLĄSKIE 135
CHMIELEWSKI TOMASZ 1964 OLESNO MAŁOPOLSKIE 135
MARZEC SŁAWOMIR 1961 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 135
PLACEK KRZYSZTOF 1964 SKIERNIEWICE ŁÓDZKIE 135
25-32
MROZIK ZBIGNIEW 1968 MIKOŁÓW ŚLĄSKIE 100
DUCH SŁAWOMIR 1965 ZAWIERCIE ŚLASKIE 100
HATAŁA BOHDAN 1961 IŁAWA WARMIŃSKOMAZUR. 100
KRAUSE KRZYSZTOF 1962 TORUŃ KUJAWSKOPOM. 100
PRZYBYŁOWICZ MAREK 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 100
IWUĆ STEFAN 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 100
SANETRA ANDRZEJ 1958 GODZISZKA ŚLĄSKIE 100
BALAWAJDER BOGUSŁAW 1967 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 100
33-48
PALUSIŃSKI PIOTR 1966 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 73
PIRÓG GRZEGORZ 1967 KĄTY WROCŁAWSKIE DOLNOŚLĄSKIE 73
SZEPAROWICZ PIOTR 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE 73
BINCZAROWSKI JAN 1962 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 73
RATYŃSKI WOJCIECH 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 73
SEIFRIED WALDEMAR 1962 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 73
ŁUGOWSKI JAROSŁAW 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 73
GÓRKA LESZEK 1963 PSZÓW ŚLĄSKIE 73
SUCHODOLSKI PAWEŁ 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 73
NĘDZA-KUBINIEC TOMASZ 1967 KOŚCIELISKO MAŁOPOLSKIE 73
BOROWSKI JAN 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 73
TOMZIK PIOTR 1958 SKOCZÓW ŚLĄSKIE 73
KORMAN KRZYSZTOF 1962 TORUŃ KUJAWSKOPOM. 73
MARASZKIEWICZ RYSZARD 1962 RUDA ŚLĄSKA ŚLĄSKIE 73
KACZOREK MAREK 1963 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 73
PIWOWARCZUK MAREK 1963 ŁĘKAWICA ŚLĄSKIE 73
49-62
WĄS MAREK 1960 DOBRZEŃ WIELKI OPOLSKIE 50
CHABA STANISŁAW 1959 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 50
BOBEREK TADEUSZ 1965 RYBNIK ŚLĄSKIE 50
WÓJCICKI MARIAN 1961 CZĘSTOCHOWA ŚLĄSKIE 50
CZYŻYCKI BOGDAN 1968 MYŚLENICE MAŁOPOLSKIE 50
BIESAGA MAREK 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 50
SKŁADANEK PAWEŁ 1967 WARSZAWA MAZOWIECKIE 50
BUDZYŃSKI HENRYK 1960 LĘDZINY ŚLĄSKIE 50
BIELEWICZ KRZYSZTOF 1960 śYWIEC ŚLĄSKIE 50
LEWCZUK DARIUSZ 1964 ŚWIDNIK LUBELSKIE 50
DALKE KRZYSZTOF 1963 TORUŃ KUJAWSKOPOM. 50
SZWAJCA MARIUSZ 1963 ŁĘKAWICA ŚLĄSKIE 50
MIREK KRZYSZTOF 1961 KOZY ŚLĄSKIE 50
WANAT ZDZISLAW 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 50


Kategoria 50 – 59 lat ( roczniki 1949 - 58 )


M-ce Nazwisko Imię Data Miejscowość Województwo Punkty
1 RÓŻALSKI HENRYK 1953 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 255
2 GŁÓD ANDRZEJ 1956 CZELADŹ ŚLĄSKIE 235
3-4
STRZAŁKA MARIAN 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 210
WILK PIOTR 1952 KATOWICE ŚLĄSKIE 210
5-8
FAJKUS ROMAN 1952 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 185
WOLNY MICHAŁ 1952 RUDA ŚLĄSKA ŚLĄSKIE 185
JUCHNIK HENRYK JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 185
GRABOWSKI HENRYK 1952 śORY ŚLĄSKIE 185
9-12
DĘBSKI JERZY 1856 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 170
BADOWSKI KRZYSZROF 1957 ŻORY ŚLĄSKIE 170
MADEJ BOGUSŁAW 1955 KOZY ŚLĄSKIE 170
MĄKOSA BENEDYKT 1956 RADOM MAZOWIECKIE 170
13-16
HNATÓW LESŁAW 1954 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 160
MIKA ZBIGNIEW 1956 KOZY ŚLĄSKIE 160
śUKOWSKI JANUSZ 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOM. 160
SZYMASZEK KAZIMIERZ 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOM. 160
17-24
SOKOŁOWSKI JANUSZ 1955 CZELADŹ ŚLASKIE 135
ROZIŃSKI ALEKSANDER 1949 GUBIN LUBUSKIE 135
KASIOR ANDRZEJ 1954 ZŁOCIENIEC ZACHODNIOPOM. 135
GRAJKOWSKI JAN 1955 TORUŃ KUJAWSKOPOM. 135
URBAŃSKI ADAM 1950 TYMBARK MALOPOLSKIE 135
ROZUM JAN 1952 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 135
DZIENDZIEL ZDZISŁAW 1951 KOZY ŚLĄSKIE 135
HOJNACKI JERZY 1949 BIELSKO-BIAŁA ŚLĄSKIE 135
25-32
PITALA STANISŁAW 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 100
PAWŁOWSKI ROMAN 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 100
ZAGAJEWSKI STANISŁAW 1956 ŚWIEBODZICE DOLNOŚLĄSKIE 100
MELCZYK MARIUSZ 1952 JAWORZNO ŚLĄSKIE 100
KOZAK BOGUSŁAW 1954 CHORZÓW ŚLĄSKIE 100
KACIK LUCJAN 1956 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 100
KUFEL TADEUSZ 1954 TYCHY ŚLĄSKIE 100
MARCINIEC ANDRZEJ 1958 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 100
33-46
RYGIEL WIESŁAW 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 73
OPŁATEK LECH 1956 GLIWICE ŚLĄSKIE 73
PIETRZYK ANDRZEJ 1952 SKOCZÓW ŚLĄSKIE 73
DYRDEK KRZYSZTOF 1956 RYBNIK ŚLĄSKIE 73
WALDOWSKI WOJCIECH 1953 GLIWICE ŚLĄSKIE 73
KOLIN ROMAN 1958 SZCZECIN ZACHODNIOPOM. 73
KACZYŃSKI JAN 1951 KATOWICE ŚLASKIE 73
MAKOWSKI JANUSZ 1957 WODZISŁAW ŚL. ŚLĄSKIE 73
KOPACZ JANUSZ 1955 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 73
KOSEK KRZYSZTOF 1954 CHRZANÓW ŚLASKIE 73
BIEKISZ PAWEŁ 1953 KROSNO ODRZAŃSKIE LUBUSKIE 73
WOLNY MAREK 1955 RUDA ŚLĄSKA ŚLĄSKIE 73
JAROSZ STANISŁAW 1954 KOZY ŚLĄSKIE 73
JAKUBOWIAK TADEUSZ 1956 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOM. 73


Kategoria 60 – 64 lat ( roczniki 1944 - 48 )


M-ce Nazwisko Imię Data Miejscowość Województwo Punkty
1 OŚLIZŁO BERNARD 1947 SKRZYSZÓW ŚLĄSKIE 255
2 OLBIŃSKI JANUSZ 1948 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 235
3-4
BIAŁOŃ BRONISŁAW 1948 GLIWICE ŚLASKIE 210
PUU AARNE 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210
5-8
KOWALCZYK LESZEK 1947 CHORZÓW ŚLĄSKIE 185
KURZAK BRONISŁAW 1947 KIELCE ŚWIĘTOKRZYSKIE 185
HAJDUSIANEK STANISŁAW 1946 BIELSKO-BIAŁA ŚLĄSKIE 185
ZGUDKA EDWARD 1945 WARSZAWA ŚLĄSKIE 185
9-12
PAWŁOWSKI LESZEK 1947 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 170
PIETRZAK HENRYK 1947 SKOCZÓW ŚLĄSKIE 170
KAPTUR WOJCIECH 1947 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 170
PYTKOWSKI TADEUSZ 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 170
13-16
CZYŻ KAROL 1944 USTROŃ ŚLĄSKIE 160
BIADUŃ ANTONI 1944 ZABRZE ŚLĄSKIE 160
TELUK TADEUSZ 1946 GLIWICE ŚLĄSKIE 160
SOPEL JAN 1946 PYSKOWICE ŚLĄSKIE 160
17-19
PASZKOWSKI KAZIMIERZ 1948 GLIWICE ŚLĄSKIE 135
ŁYSAKOWSKI HENRYK 1946 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 135
PASZEK WŁADYSŁAW 1946 USTROŃ ŚLĄSKIE 135


Kategoria 65 – 69 lat ( roczniki 1939 - 43)


M-ce Nazwisko Imię Data Miejscowość Województwo Punkty
1 WYRZYKOWSKI MARIAN 1939 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOM. 255
2 WIATRAK ANDRZEJ 1939 RADOM MAZOWIECKIE 235
3-4
ORZECHOWSKI ZDZISŁAW 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 210
BANASZKIEWICZ RYSZARD 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 210
5-8
KULCZYCKI RYSZARD 1941 GORZÓW WLKP. LUBUSKIE 185
RDEST RYSZARD 1940 CZELADŹ ŚLĄSKIE 185
SZOPA TADEUSZ 1940 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 185
GLURA HENRYK 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKOPOM. 185
9-12
SAJDAK MAREK 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 170
POMAHACZI FRANCISZEK 1943 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 170
BUKOWSKI JAN 1941 BYSTRA ŚLĄSKIE 170
SZWAB ANTONI 1942 WODZISŁAW ŚL. ŚLĄSKIE 170
13-16
ZAIK STEFAN 1941 RYBNIK ŚLĄSKIE 160
PALT GERARD 1942 KATOWICE ŚLĄSKIE 160
WZIĄTEK TADEUSZ 1942 GLIWICE ŚLĄSKIE 160
PIĘTA PIOTR 1940 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 160
17-18
JADWISZCZOK ALFRED 1941 USTROŃ ŚLASKIE 135
URBAŃCZYK STANISŁAW 1941 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 135


Kategoria powyżej 70 lat ( roczniki 1934 i poniżej )


M-ce Nazwisko Imię Data Miejscowość WojewództwoPunkty
1 KWODAWSKI MARIAN 1938 GLIWICE ŚLĄSKIE 255
2 KACPERCZYK REMIGIUSZ 1937 BOLESŁAWIEC DOLNOŚLĄSKIE 235
3-4
LESZCZYNA PAWEŁ 1935 GLIWICE ŚLĄSKIE 210
MRYC HENRYK 1937 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210
5-8
CIĘŻKOWSKI ERYK 1936 GLIWICE ŚLĄSKIE 185
JOŃSKI ZBIGNIEW 1934 WAŁBRZYCH DOLNOŚLĄSKIE 185
KNAPIK JÓZEF 1938 WISŁA ŚLĄSKIE 185
GRUNA BOGUSŁAW 1933 JELENIA GÓRA DOLNOŚLĄSKIE 185
9-11
WISIŃSKI EUGENIUSZ 1934 ŁODYGOWICE ŚLASKIE 170
RETERSKI MICHAŁ 1938 USTROŃ ŚLĄSKIE 170
CHABIERSKI CZESŁAW 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 170


KATEGORIA OPEN


M-ce Nazwisko Imię Data Miejscowość Województwo
1 KARWATKA SŁAWOMIR 1963 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE
2 WIELGUS STEFAN 1961 RADOM MAZOWIECKIE
3 NOWAKOWSKI WITOLD 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE
4 KALINA LESZEK 1963 ALEKSANDRÓW Ł. ŁÓDZKIE
5 KOSEWSKI WITOLD 1961 DZIAŁDOWO WARMIŃSKOMAZUR.
6-10
STRZAŁKA MARIAN 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE
PALIWODA ZDZISŁAW 1964 DZIAŁDOWO WARMIŃSKOMAZUR.
RYBAK KAZIMIERZ 1961 RYBNIK ŚLĄSKIE
PLACEK KRZYSZTOF 1964 SKIERNIEWICE ŁÓDZKIE
KASIOR ANDRZEJ 1954 ZŁOCIENIEC ZACHODNIOPOM.
11-16
ZAGAJEWSKI STANISŁAW 1956 ŚWIEBODZICE DOLNOŚLĄSKIE
BADOWSKI KRZYSZROF 1957 śORY ŚLĄSKIE
SKOWROŃSKI DARIUSZ 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE
WIECZERZAK JACEK 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKOPOM.
PAGA PAWEŁ 1968 ŁASIN KUJAWSKOPOM.
MARZEC SŁAWOMIR 1961 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE
17-24
WILK PIOTR 1952 KATOWICE ŚLĄSKIE
BIEKISZ PAWEŁ 1953 KROSNO OD. LUBUSKIE
GRABOWSKI HENRYK 1952 śORY ŚLĄSKIE
WOLNY MICHAŁ 1952 RUDA ŚLĄSKA ŚLĄSKIE
ROZUM JAN 1952 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE
DĘBSKI JERZY 1856 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE
MAKOWSKI TOMASZ 1964 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE
CIESIOŁKIEWICZ WALDEMAR 1960 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
25-32
HATAŁA BOHDAN 1961 IŁAWA WARMIŃSKOMAZUR.
SKALDA JACEK 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
STOKLAS HUBERT 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE
KULCZYCKI RYSZARD 1941 GORZÓW WLKP. LUBUSKIE
BALAWAJDER BOGUSŁAW 1967 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE
BINCZAROWSKI JAN 1962 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE
IWUĆ STEFAN 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE
PAWLAK ANDRZEJ 1948 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE
33-48
PIOTROWSKI TADEUSZ 1963 ZAWIERCIE ŚLĄSKIE
MUSIALIK TOMASZ 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKOPOM.
ROGOZIŃSKI TOMASZ 1963 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
LEWCZUK MIROSŁAW 1959 CHORZÓW ŚLĄSKIE
BROMBOSZCZ BARBARA 1951 ORLĘTA KROS. DOLNOŚLĄSKIE
KOLIN ROMAN 1958 SZCZECIN ZACHODNIOPOM.
PRZYBYŁOWICZ MAREK 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE
RUMIŃSKA GRAśYNA 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOM.
GRAJKOWSKI JAN 1955 TORUŃ KUJAWSKOPOM.
URBAŃSKI ADAM 1950 TYMBARK MALOPOLSKIE
MĄKOSA BENEDYKT 1956 RADOM MAZOWIECKIE
PIETRZAK HENRYK 1947 SKOCZÓW ŚLĄSKIE
HNATÓW LESŁAW 1954 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE
KOPACZ JANUSZ 1955 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE
śUKOWSKI JANUSZ 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOM.
BIAŁOŃ BRONISŁAW 1948 GLIWICE ŚLASKIE
49-64
SZWAB ANTONI 1942 WODZISŁAW ŚL. ŚLĄSKIE
NĘDZA-KUBINIEC TOMASZ 1967 KOŚCIELISKO MAŁOP. MAŁOPOLSKIE
WĄS MAREK 1960 DOBRZEŃ WIELKI OPOLSKIE
WIATRAK ANDRZEJ 1939 RADOM MAZOWIECKIE
WYRZYKOWSKI MARIAN 1939 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOM.
URBAŃCZYK STANISŁAW 1941 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
PIETRZYK ANDRZEJ 1952 SKOCZÓW ŚLĄSKIE
MARCINIEC ANDRZEJ 1958 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE
ŁUGOWSKI JAROSŁAW 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
WÓJCICKI MARIAN 1961 CZĘSTOCHOWA ŚLĄSKIE
RATYŃSKI WOJCIECH 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE
SKRZYPICKA ALICJA 1947 LUBIN DOLNOŚLASKIE
KAPTUR WOJCIECH 1947 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE
WOLNY MAREK 1955 RUDA ŚLĄSKA ŚLĄSKIE
KORMAN KRZYSZTOF 1962 TORUŃ KUJAWSKOPOM.
BUKOWSKI JAN 1941 BYSTRA ŚLĄSKIE
65-96
JURGOŃSKI TOMASZ 1960 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE
JOŃSKI ZBIGNIEW 1934 WAŁBRZYCH DOLNOŚLĄSKIE
ORZECHOWSKI ZDZISŁAW 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE
OLBIŃSKI JANUSZ 1948 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
BIADUŃ ANTONI 1944 ZABRZE ŚLĄSKIE
GÓRKA LESZEK 1963 PSZÓW ŚLĄSKIE
PITALA STANISŁAW 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE
SZYMASZEK KAZIMIERZ 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOM.
CZYŻ KAROL 1944 USTROŃ ŚLĄSKIE
HAJDUSIANEK STANISŁAW 1946 BIELSKO-BIAŁA ŚLĄSKIE
PASZEK WŁADYSŁAW 1946 USTROŃ ŚLĄSKIE
KURZAK BRONISŁAW 1947 KIELCE ŚWIĘTOKRZYSKIE
GREGORCZYK TERESA 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE
HOJKA JADWIGA 1961 CHORZOW ŚLĄSKIE
WÓDKA ZOFIA 1958 ZAWIERCIE ŚLĄSKIE
MICHLIK ALEKSANDRA 1968 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE
TELUK TADEUSZ 1946 GLIWICE ŚLĄSKIE
PALUCH DOROTA 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE
LEWANDOWSKA IWONA 1964 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
WEREMIUK MIROSŁAW 1968 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOM.
BOROWSKI JAN 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE
KONOWOŁ JADWIGA 1955 SKOCZÓW ŚLĄSKIE
PIRÓG GRZEGORZ 1967 KĄTY WROCŁAWSKIE DOLNOŚLĄSKIE
SZEPAROWICZ PIOTR 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE
KUŚNIERZ RYSZARD 1949 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
WANAT ZDZISLAW 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE
DYRDEK KRZYSZTOF 1956 RYBNIK ŚLĄSKIE
PALUSIŃSKI PIOTR 1966 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE
SKŁADANEK PAWEŁ 1967 WARSZAWA MAZOWIECKIE
JAKUBOWIAK TADEUSZ 1956 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOM.
KACPERCZYK REMIGIUSZ 1937 BOLESŁAWIEC DOLNOŚLĄSKIE
MRYC HENRYK 1937 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE


Ps.Uczestniczyłem w trzech OTK-ach w każdym awansowałem do finałowej 16-tki i jeszcze ani raz nie zagrałem następnego dnia. Tym razem awansowałem z pierwszego miejsca w grupie. Tomasz Nędza-Kubiniec był bardzo bliski awansu do baraży, niestety "kapeć" przeciwnika (anty topspin) wyeliminował go z dalszej gry. "Czyżyk" był co najmniej o dwa promile za daleko od awansu. Marek Biesaga zagrał swoje ale niestety przeciwnicy byli lepsi. Wiesław Rygiel początek dobry niestety później nieszczęśliwie przegrał dwie gry nabawiając się kontuzji pleców. Lucjan Kacik ogromna szansa awansu, wystarczyło wygrać z bardzo przeciętnymi przeciwnikami. Aarne Puu, pewne wyjście z grupy a następnie miejsce 3-4 widać wzrost formy. Tadeusz Szopa, miejsce chyba troszke poniżej oczekiwań. Henryk Mryc, jak zawsze w czołówce.
Komentarze
dp012 dnia grudzień 17 2007 17:13:58
Brawo Doktorek i AArne smiley
PS. Szkoda, że z Cracovią punkta nie złapiesz smileysmileysmiley
FilipU dnia grudzień 17 2007 19:54:59
Doktorku a co z Bogusiem się działo że tak słabo zagrał?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum