TOP-12 turniej wakacyjny - tenis stołowy - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

tomekjez 1 dzień
Mamasita 2 dni
BOCHMAR 2 dni
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni

Gości Online: 3

Twoje IP to: 35.171.183.163

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 709
Posty na Forum 2184
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1376
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 1 dzień
Mamasita 2 dni
BOCHMAR 2 dni
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 7 tygodni
Blady13 tygodni
Marthinus13 tygodni
Holly13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 4 Turniejach 0 tomekjez 16-07-2019 22:17
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
PustaMiska - akcja charytatywna
TOP-12 turniej wakacyjny - tenis stołowy
Turnieje wakacyjne 2007 Podwawelskie Grand PrixW najbliższy czwartek (30.08) zostanie rozegrany końcowy turniej cyklu. Czołowa dwunastka zagra w dwóch grupach. Oto ich rozpiska:

Grupa A:
1. Damian Zając
4. Michał Górka
5. Stanisław Kurdziel
8. Jacek Skalda
9. Jakub Biel
12. Ryszard Kuśnierz

Grupa B:
2. Mirosław Różyczka
3. Rafał Utylski
6. Marcin Pojnar
7. Wiesław Rygiel
10. Bogdan Palczyński
11.Tomasz Ryś
Komentarze
doktorek dnia sierpień 28 2007 14:38:29
Bogdan zapowiedział że go nie będzie na Topie więc w to miejsce Blady. A swoją drogą to całe szczęście że nie jestem w gr.Bsmiley
Blady dnia sierpień 28 2007 14:42:03
Jestem narazie rezerwowym nr 1 co do tego i jeżeli ktoś nie przyjdzie to ja zagram na miejscu najwyżej sklasyfikowanej osoby nieobecnej z 12. Jako 2 rezerwowy Darek Dulian, następnie Jakub Michalec, Ryszard Woźniak ...
Koeman dnia sierpień 28 2007 14:51:09
Jak Blady ma grać z Pana Bogdana to grupy powinny być następujące:
Grupa A
Damian Zając
Michał Górka
Stanisław Kurdziel
Jacek Skalda
Jakub Biel
Sebastian Biały

Grupa B
Mirosław Różyczka
Rafał Utylski
Marcin Pojnar
Wiesław Rygiel
Tomasz Ryś
Ryszard Kuśnierz
Blady dnia sierpień 28 2007 14:59:32
Na topie jest tak jak napisałem powyżej: grupy się nie zmieniają jeżeli ktoś nie przyjdzie z 12 to zastępuje go osoba rezerwowa z najwyższą ilością punktów, przy większej liczby nieobecnych rezerwowy z najwyższą liczbą punktów zastępuje najwyżej sklasyfikowanego gracza z 12, i tak dalej...
Koeman dnia sierpień 28 2007 17:36:57
Trudno jak chcesz grać w mocniejszej grupie.
BOCHMAR dnia sierpień 28 2007 17:40:15
Dobrze,że ja nie gram w mocniejszej grupie-uffsmiley
Blady dnia sierpień 28 2007 19:21:19
nie ma znaczenia gdzie chcę grać tylko jakie są zasady...
bialy dnia sierpień 29 2007 10:02:46
z gr A Kicaj i p.Jacek z gr B Koeman i Roza/Pajor , turniej wygra Koeman smiley
Holly dnia sierpień 29 2007 10:34:11
Bialy wpadaj na topa;] A ja tak łatwo sie nie poddam w gr A;]
alek dnia sierpień 30 2007 12:11:08
Gratuluję wszystkim uczestnikom TOP'a zakwalifikowania się do niego i rzyczę wszystkim udanego startu oraz maksymalnej formy :-) Informuję jednocześnie, że oficjalne ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się przed rozpoczęciem 1-szego turnieju w cyklu jesień-zima 2007 tj. 03.09.2007 o godz. 18 Zapraszam!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum