TOP-12 turniej wakacyjny - tenis stołowy - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.196.2.131

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
TOP-12 turniej wakacyjny - tenis stołowy
Turnieje wakacyjne 2007 Podwawelskie Grand PrixW najbliższy czwartek (30.08) zostanie rozegrany końcowy turniej cyklu. Czołowa dwunastka zagra w dwóch grupach. Oto ich rozpiska:

Grupa A:
1. Damian Zając
4. Michał Górka
5. Stanisław Kurdziel
8. Jacek Skalda
9. Jakub Biel
12. Ryszard Kuśnierz

Grupa B:
2. Mirosław Różyczka
3. Rafał Utylski
6. Marcin Pojnar
7. Wiesław Rygiel
10. Bogdan Palczyński
11.Tomasz Ryś
Komentarze
doktorek dnia sierpień 28 2007 16:38:29
Bogdan zapowiedział że go nie będzie na Topie więc w to miejsce Blady. A swoją drogą to całe szczęście że nie jestem w gr.Bsmiley
Blady dnia sierpień 28 2007 16:42:03
Jestem narazie rezerwowym nr 1 co do tego i jeżeli ktoś nie przyjdzie to ja zagram na miejscu najwyżej sklasyfikowanej osoby nieobecnej z 12. Jako 2 rezerwowy Darek Dulian, następnie Jakub Michalec, Ryszard Woźniak ...
Koeman dnia sierpień 28 2007 16:51:09
Jak Blady ma grać z Pana Bogdana to grupy powinny być następujące:
Grupa A
Damian Zając
Michał Górka
Stanisław Kurdziel
Jacek Skalda
Jakub Biel
Sebastian Biały

Grupa B
Mirosław Różyczka
Rafał Utylski
Marcin Pojnar
Wiesław Rygiel
Tomasz Ryś
Ryszard Kuśnierz
Blady dnia sierpień 28 2007 16:59:32
Na topie jest tak jak napisałem powyżej: grupy się nie zmieniają jeżeli ktoś nie przyjdzie z 12 to zastępuje go osoba rezerwowa z najwyższą ilością punktów, przy większej liczby nieobecnych rezerwowy z najwyższą liczbą punktów zastępuje najwyżej sklasyfikowanego gracza z 12, i tak dalej...
Koeman dnia sierpień 28 2007 19:36:57
Trudno jak chcesz grać w mocniejszej grupie.
BOCHMAR dnia sierpień 28 2007 19:40:15
Dobrze,że ja nie gram w mocniejszej grupie-uffsmiley
Blady dnia sierpień 28 2007 21:21:19
nie ma znaczenia gdzie chcę grać tylko jakie są zasady...
bialy dnia sierpień 29 2007 12:02:46
z gr A Kicaj i p.Jacek z gr B Koeman i Roza/Pajor , turniej wygra Koeman smiley
Holly dnia sierpień 29 2007 12:34:11
Bialy wpadaj na topa;] A ja tak łatwo sie nie poddam w gr A;]
alek dnia sierpień 30 2007 14:11:08
Gratuluję wszystkim uczestnikom TOP'a zakwalifikowania się do niego i rzyczę wszystkim udanego startu oraz maksymalnej formy :-) Informuję jednocześnie, że oficjalne ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się przed rozpoczęciem 1-szego turnieju w cyklu jesień-zima 2007 tj. 03.09.2007 o godz. 18 Zapraszam!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum