18 turniej wakacyjny - tenis stołowy - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus 1 dzień
losfer 4 dni
BOCHMAR 4 tygodni
FilipU 4 tygodni
Holly 9 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 54.224.235.183

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 673
Posty na Forum 2147
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1336
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6603
Ostatnio Widziani
Marthinus 1 dzień
losfer 4 dni
BOCHMAR 4 tygodni
FilipU 4 tygodni
Holly 9 tygodni
alek11 tygodni
tomekjez14 tygodni
Mamasita17 tygodni
Janosik22 tygodni
doktorek25 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 04-06-2018 08:20
Punktacja po 10 turniejach 1 losfer 21-05-2018 16:17
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 07-05-2018 20:36
PustaMiska - akcja charytatywna
18 turniej wakacyjny - tenis stołowy
Turnieje wakacyjne 2007 Podwawelskie Grand PrixWyniki:

1. Tomasz Janik

2. Damian Zając

3. Rafał Utylski

4. Jacek Skalda

5-6
Piotr Homola
Piotr Światłoń

7-8
Jakub Biel
Piotr Kuśnierz

9-12
Stanisław Kurdziel
Marcin Pojnar
Jakub Michalec
Łukasz Białczyk

13-16
Sebastian Biały
Wiesław Rygiel
Mirosław Różyczka
Ryszard Kuśnierz

17-24
Tomasz Ryś
Dawid Taler
Dariusz Dulian
Michał Górka
Adam Bil
Marek Biesaga
Piotr Rospond
Marcin Wolnicki

25-29
Paweł Stach
Alojzy Nowak
Damian Dąbrowski
Marek Rudny
Ryszard Woźniak


Nieoficjalna Tabela pierwszej 13-ki:

1.Damian Zając 679
2. Mirosław Różyczka 624
3. Rafał Utylski 590
4. Michał Górka 575
5. Stanisław Kurdzie 554
6. Marcin Pojnar 551
7. Wiesław Rygiel 526
8. Jacek Skalda 517
9. Jakub Biel 504
10. Bogdan Palczyński 502
11. Tomasz Ryś 479
12. Ryszard Kuśnierz 445

13. Sebastian Biały 385

Jeśli "Naczelnik" zawodów potwierdzi kolejność to TOP 12 będzie wyglądał tak:

GR. A
Zając D.
Górka M.
Kurdziel S.
Skalda J.
Biel J.
Kuśnierz R.

GR. B
Różyczka M.
Utylski R.
Pojnar M.
Rygiel W.
Palczyński B./Biały S.
Ryś T.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
18/06/2018 22:40
Dwa razy wpisałem Tomka Walę. Tomek był 4, na 9-12 Grzesiek Janik

Marthinus
18/06/2018 22:39
13-16 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Janiszewski 17-24 Dymek, Taler, Biesaga, Kurdziel, Biel

Marthinus
18/06/2018 22:31
1 Zalewski 2Bolek 3 Piegza 4Wala 5-6 Wojciaczyk, Lelek 7-8 Pietrzyk, Morek 9-12Luha, Szczebak, Wala, Staniszewski

Marthinus
12/06/2018 04:57
13-16 Kamiński, Janik G, Kurdziel 17-24 Taler, Janiszewski, Lodowski, Zieliński, Palczyński, Jedynak, Dymek

Marthinus
12/06/2018 04:56
1 Bolek 2 Piegza 3 Pietrzyk 4 Luha 5-6 Wala, Biel 7-8 Lelek, Wojciaczyk 9-12 Koliński, Gala D, Szymoniak, Gala B

Archiwum