18 turniej wakacyjny - tenis stołowy - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

doktorek 1 dzień
Blady 1 dzień
Marthinus 1 dzień
losfer 2 dni
Holly 5 dni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 3.95.23.35

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 704
Posty na Forum 2179
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1371
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
doktorek 1 dzień
Blady 1 dzień
Marthinus 1 dzień
losfer 2 dni
Holly 5 dni
Mamasita 4 tygodni
Janosik 7 tygodni
farokh 9 tygodni
FilipU18 tygodni
tomekjez23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-04-2019 08:54
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 25-03-2019 16:46
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
PustaMiska - akcja charytatywna
18 turniej wakacyjny - tenis stołowy
Turnieje wakacyjne 2007 Podwawelskie Grand PrixWyniki:

1. Tomasz Janik

2. Damian Zając

3. Rafał Utylski

4. Jacek Skalda

5-6
Piotr Homola
Piotr Światłoń

7-8
Jakub Biel
Piotr Kuśnierz

9-12
Stanisław Kurdziel
Marcin Pojnar
Jakub Michalec
Łukasz Białczyk

13-16
Sebastian Biały
Wiesław Rygiel
Mirosław Różyczka
Ryszard Kuśnierz

17-24
Tomasz Ryś
Dawid Taler
Dariusz Dulian
Michał Górka
Adam Bil
Marek Biesaga
Piotr Rospond
Marcin Wolnicki

25-29
Paweł Stach
Alojzy Nowak
Damian Dąbrowski
Marek Rudny
Ryszard Woźniak


Nieoficjalna Tabela pierwszej 13-ki:

1.Damian Zając 679
2. Mirosław Różyczka 624
3. Rafał Utylski 590
4. Michał Górka 575
5. Stanisław Kurdzie 554
6. Marcin Pojnar 551
7. Wiesław Rygiel 526
8. Jacek Skalda 517
9. Jakub Biel 504
10. Bogdan Palczyński 502
11. Tomasz Ryś 479
12. Ryszard Kuśnierz 445

13. Sebastian Biały 385

Jeśli "Naczelnik" zawodów potwierdzi kolejność to TOP 12 będzie wyglądał tak:

GR. A
Zając D.
Górka M.
Kurdziel S.
Skalda J.
Biel J.
Kuśnierz R.

GR. B
Różyczka M.
Utylski R.
Pojnar M.
Rygiel W.
Palczyński B./Biały S.
Ryś T.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum