17 turniej wakacyjny - tenis stołowy - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady17:01:26
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień

Gości Online: 5

Twoje IP to: 54.224.166.141

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Gości
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Blady17:01:26
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
tomekjez 9 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
17 turniej wakacyjny - tenis stołowy
Turnieje wakacyjne 2007 Podwawelskie Grand PrixWyniki:

1. Rafał Utylski

2. Damian Zając

3. Piotr Światłoń

4. Sebastian Biały

5-6.
Wiesław Rygiel
Jacek Skalda

7-8.
Jakub Biel
Mirosław Różyczka

9-12.
Sebastian Światłoń
Piotr Rospond
Paweł Stach
Ryszard Kuśnierz

13-16.
Stanisław Kurdziel
Adam Bil
Michał Górka
Jakub Masławski

17-24.
Jakub Michalec
Bogdan Palczyński
Marek Biesaga
Tomasz Ryś
Alojzy Nowak
Daniel Malec
Ryszard Woźniak
Lucjan Kacik
Komentarze
doktorek dnia sierpień 24 2007 18:24:10
Nieoficjalnie tabela wygląda tak:
1 Damian Zając 624
2 Mirosław Różyczka 587
3 Michał Górka 541
4 Rafał Utylski 538
5 Stanisław Kurdziel 514
6 Marcin Pojnar 511
7 Bogdan Palczyński 502
8 Wiesław Rygiel 489
9 Jacek Skalda 468
10 Jakub Biel 461
11 Tomasz Ryś 445
12 Ryszard Kuśnierz 408
13 Sebastian Biały 348
14 Dariusz Dulian 332
15 Jakub Michalec 301

a na TOPa powinna wyglądać tak:
1 Damian Zając
2 Mirosław Różyczka
3 Rafał Utylski
4 Michał Górka
5 Stanisław Kurdziel
6 Wiesław Rygiel
7 Marcin Pojnar
8 Jacek Skalda
9 Bogdan Palczyński /13 Sebastian Biały
10 Jakub Biel
11 Tomasz Ryś
12 Ryszard Kuśnierz

To tylko zgadywanie poz.7-10 może wyglądać zupełnie inaczejsmiley
pajorass dnia sierpień 24 2007 18:43:11
ojj co to za konie wygrywaja te turnieje.... bede na topie wiec kolejnosc nie jest wazna. na swiezpsci to koeman polegnie....smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum