WYNIKI MISTRZOSTW POLSKI WETERANÓW 2007 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus15:57:41
Blady15:59:35
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.224.2.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus15:57:41
Blady15:59:35
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
WYNIKI MISTRZOSTW POLSKI WETERANÓW 2007
Turnieje Tenis StołowyINDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI
WETERANÓW

WYNIKI KOŃCOWE


Gry pojedyncze kobiet - kategoria 40 – 49 LAT ( roczniki 1958 – 1967 )
M-ce Nazwisko i Imię Rokurodz. Miejscowość Województwo Punkty

1 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 255
2 LEWANDOWSKA Iwona 1964 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 235
3-4
ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 210
MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 210
5-6
NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 185
BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 185
7
KRĘPSKA Jolanta 1960 ANDRZEJÓW ŁÓDZKIE 185

Gry pojedyncze kobiet - kategoria 50 – 59 LAT ( roczniki 1948 – 1957 )
M-ce Nazwisko i Imię Rokurodz. Miejscowość Województwo Punkty

1 GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 255
2 JABŁOŃSKA Helena 1956 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 235
3-4
RUMIŃSKA GraŜyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 210
JASKUŁA Małgorzata 1955 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 210
5-6
BROMBOSZCZ Barbara 1951 KROSNOWICE DOLNOŚLĄSKIE 185
KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 185
7
SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE 185

Gry podwójne kobiet
M-ce Nazwisko i Imię Rokurodz. Miejscowość Województwo Punkty

1 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 127
ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 127
2 JABŁOŃSKA Helena 1956 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 117
NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 117
3-4
GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 105
KRĘPSKA Jolanta 1960 ANDRZEJÓW ŁÓDZKIE 105
LEWANDOWSKA Iwona 1964 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 105
JASKUŁA Małgorzata 1955 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 105
5-7
RUMIŃSKA GraŜyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 92
BROMBOSZCZ Barbara 1951 KROSNOWICE DOLNOŚLĄSKIE 92
KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 92
SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE 92
BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 92
MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 92

MĘżCZYŹNI

Gry pojedyncze mężczyzn - kategoria 40 – 49 LAT ( roczniki 1958 – 1967 )
M-ce Nazwisko i Imię Rokurodz. Miejscowość Województwo Punkty

1 KARWATKA Sławomir 1963 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 255
2 WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 235
3-4
MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 210
MROZIŃSKI Romuald 1965 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 210
5-6
SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185
WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 185
7-8
NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 185
MAŃKOWSKI Piotr 1964 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 185
9-12
DALKE Krzysztof 1963 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 170
PLACEK Krzysztof 1964 SKIERNIEWICE ŁÓDZKIE 170
JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 170
ROGOZIŃSKI Tomasz 1963 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 170
13-16
SKALDA Jacek 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160
PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 160
STOKLAS Hubert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
IZDEBSKI Sławomir 1959 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 160
17-24
MAKOWSKI Tomasz 1964 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 135
WIŚNIEWSKI Krzysztof 1961 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 135
KLECZKOWSKI Adam 1967 LUBLIN LUBELSKIE 135
LEWCZUK Mirosław 1959 CHORZÓW ŚLĄSKIE 135
KORMAN Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 135
KALINA Leszek 1963 ALEKSANDRÓW Ł. ŁÓDZKIE 135
CHMIELEWSKI Tomasz 1964 OLESNO MAŁOPOLSKIE 135
BINCZAROWSKI Jan 1962 ŁAGÓW LUBUSKI LUBUSKIE 135
25-32
FOLWARSKI Wojciech 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 100
BALAWAJDER Bogusław 1967 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 100
CIESIOŁKIEWICZ Waldemar 1960 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 100
IWUĆ Stefan 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 100
KOLIN Roman 1958 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 100
PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 100
GÓRKA Leszek 1963 PSZÓW ŚLĄSKIE 100
KRAJEWSKI Ireneusz 1965 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 100
33-47
LEWCZUK Dariusz 1964 LUBLIN LUBELSKIE 73
MARCINIEC Andrzej 1958 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 73
JURGOŃSKI Tomasz 1960 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 73
KROCZYŃSKI Tadeusz 1965 RĄBIEŃ ŁÓDZKIE 73
KURASZ Zbigniew 1960 BOLESŁAWIEC DOLNOŚLĄSKIE 73
KRAUSE Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 73
ŁUGOWSKI Jarosław 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 73
MATYSIAK Marian 1958 GDYNIA POMORSKIE 73
CHABA Stanisław 1959 WAŁBRZYCH DOLNOŚLĄSKIE 73
RYCZEK Henryk 1961 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 73
NIEWIADOMSKI Robert 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 73
RATYŃSKI Wojciech 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 73
MIREK Krzysztof 1961 KOZY ŚLĄSKIE 73
KUBOWICZ Marek 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 73
BOBEREK Tadeusz 1965 RYBNIK ŚLĄSKIE 73
48-58
PALCZYŃSKI Bogdan 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 50
CICHOSZ Konrad TOMASZÓW LUBELSKIE 50
RYBAK Kazimierz 1961 RYBNIK ŚLĄSKIE 50
PALUCH Ryszard 1959 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 50
FRANC Dariusz 1965 ŚWIEBODZIN LUBUSKIE 50
DZIEDZIŃSKI Marek TOMASZÓW LUBELSKIE 50
STEFAŃCZYK Bogusław 1963 RĄBIEŃ ŁÓDZKIE 50
MAŁECKI Paweł 1963 ZBĄSZYŃ WIELKOPOLSKIE 50
RYDZ Tomasz TOMASZÓW LUBELSKIE 50
WANAT Zdzisław 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 50
BIESAGA Marek 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 50

Gry pojedyncze mężczyzn – kategoria 50 – 59 LAT ( roczniki 1948 – 1957 )
M-ce Nazwisko i Imię Rokurodz. Miejscowość Województwo Punkty

1 RÓŻALSKI Henryk 1953 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 255
2 JUSZKO Andrzej 1956 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 235
3-4
GRABOWSKI Henryk 1952 śORY ŚLĄSKIE 210
STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 210
5-6
ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 ŚWIEBODZICE DOLNOŚLĄSKIE 185
KUCHARSKI Zbigniew 1955 GDAŃSK POMORSKIE 185
7-8
DĘBSKI Jerzy 1956 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 185
MIKA Zbigniew 1956 KOZY ŚLĄSKIE 185
9-12
URBAŃSKI Adam 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 170
MAKOWSKI Janusz 1957 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 170
MĄKOSA Benedykt 1956 RADOM MAZOWIECKIE 170
TRELA Adam 1950 DĘBLIN LUBELSKIE 170
13-16
KRAWCZYK Andrzej 1956 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 160
MAGDOŃ Stanisław 1952 DĘBICA PODKARPACKIE 160
śUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 160
SOKOŁOWSKI Janusz 1955 CZELADŹ ŚLĄSKIE 160
17-20
JAROSZ Stanisław 1954 KOZY ŚLĄSKIE 135
WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 135
DZIENDZIEL Zdzisław 1951 KOZY ŚLĄSKIE 135
NADZIEJKO Tadeusz 1951 OŚNO LUBUSKIE LUBUSKIE 135
21-24
BADOWSKI Krzysztof 1957 ŻORY ŚLĄSKIE 135
FAJKUS Roman 1952 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 135
NOWAK Jan 1948 BOBOWICKO LUBUSKIE 135
PĘDA Leszek 1957 WARSZAWA MAZOWIECKIE 135
25-32
DĄBROWSKI Marek 1954 GLIWICE ŚLĄSKIE 100
MARKIEWICZ Jan 1948 WARSZAWA MAZOWIECKIE 100
CYWIŃSKI Roman 1953 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 100
PŁOTEK Krzysztof 1950 BYTÓW POMORSKIE 100
BADZIAK Mirosław 1948 PABIANICE ŁÓDZKIE 100
PIETRZYK Andrzej 1952 SKOCZÓW ŚLĄSKIE 100
BORKOWSKI Wiaczesław 1954 INOWROCŁAW KUJAWSKO-POMORSKIE 100
ŻYWOTEK Sylwester 1951 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 100
33-47
SIBILA Bogusław 1951 KOMORNIKI k/Poznania WIELKOPOLSKIE 73
OSICKI Jerzy 1948 POLKOWICE DOLNOŚLĄSKIE 73
KUFEL Tadeusz 1954 TYCHY ŚLĄSKIE 73
KACIK Lucjan 1956 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 73
DOBRZELECKI Bogusław 1954 GDYNIA POMORSKIE 73
KOPACZ Janusz 1955 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 73
REPETOWSKI Zbigniew 1957 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 73
HNATÓW Lesław 1954 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 73
KLEPACZKO Ryszard 1957 BYTÓW POMORSKIE 73
WALDOWSKI Wojciech 1953 GLIWICE ŚLĄSKIE 73
PIWOWARSKI Krzysztof 1954 WARSZAWA MAZOWIECKIE 73
WINKIEL Grzegorz 1957 OBORNIKI ŚLĄSKIE DOLNOŚLĄSKIE 73
GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 73
PAWŁOWSKI Roman 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 73
BIAŁOŃ Bronisław 1948 GLIWICE ŚLĄSKIE 73
48-56
PITALA Stanisław 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 50
PIASECKI Bogdan 1953 OŚNO LUBUSKIE LUBUSKIE 50
WAGNER Mieczysław 1951 CZEMPIN WIELKOPOLSKIE 50
KOZACZEK Jerzy 1949 WAŁBRZYCH DOLNOŚLĄSKIE 50
ROZUM Jan 1952 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 50
PŁOTEK Wiesław 1952 BYTÓW POMORSKIE 50
BIAŁEK Grzegorz 1956 PIŁA WIELKOPOLSKIE 50
BORKOWSKI Ryszard 1953 WYSZOGRÓD ŁÓDZKIE 50
JODANIEWSKI Leszek 1951 CZŁUCHÓW POMORSKIE 50

Gry pojedyncze mężczyzn - kategoria 60 – 64 LAT ( roczniki 1943 – 1947 )
M-ce Nazwisko i Imię Rokurodz. Miejscowość Województwo Punkty

1 DULKOWSKI Franciszek 1946 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 255
2 RENKEL Edmund 1947 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 235
3-4
OŚLIZŁO Bernard 1947 SKRZYSZÓW ŚLĄSKIE 210
GAJEK Grzegorz 1944 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 210
5-6
FINKOWSKI Marian 1947 LUBLIN LUBELSKIE 185
TELUK Tadeusz 1946 GLIWICE ŚLĄSKIE 185
7-8
KOWALCZYK Leszek 1947 CHORZÓW ŚLĄSKIE 185
KAPTUR Wojciech 1947 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 185
9-12
KURZAK Bronisław 1947 KIELCE ŚWIĘTOKRZYSKIE 170
WASIELEWSKI Włodzimierz 1945 SŁUPSK POMORSKIE 170
PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 170
JĘDRUSEK Andrzej 1945 LUBOŃ k/POZNANIA WIELKOPOLSKIE 170
13-16
KOBERSKI Stanisław 1945 KOMORNIKI k/Poznania WIELKOPOLSKIE 160
JAROSZYŃSKI Franciszek 1946 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 160
GRUCA Henryk 1946 KATOWICE ŚLĄSKIE 160
ZGUDKA Edward 1945 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
17-19
STEFAŃSKI Zbigniew 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 135
PIETRZAK Henryk 1947 SKOCZÓW ŚLĄSKIE 135
SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 135

Gry pojedyncze mężczyzn - kategoria 65 – 69 LAT ( roczniki 1938 – 1942 )
M-ce Nazwisko i Imię Rokurodz. Miejscowość Województwo Punkty

1 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 255
2 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 235
3-4
WYRZYKOWSKI Marian 1939 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOMORSKIE 210
WIATRAK Andrzej 1939 RADOM MAZOWIECKIE 210
5-6
GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 185
ESKI Roman 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185
7-8
ROGOZIŃSKI Ryszard 1938 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 185
JAGNIĄTKOWSKI Wiesław 1938 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185
9-12
PIĘTA Piotr 1940 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 170
DĄBROWSKI Edward 1940 WARSZAWA MAZOWIECKIE 170
WIECZOREK Stanisław 1940 LUBLIN LUBELSKIE 170
SZOPA Tadeusz 1940 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 170
13-16
RDEST Ryszard 1940 CZELADŹ ŚLĄSKIE 160
BURCZYŃSKI Gerard 1941 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 160
DOMAŃSKI Marian 1941 ANDRZEJÓW ŁÓDZKIE 160
KWODAWSKI Marian 1938 GLIWICE ŚLĄSKIE 160
17-20
PALT Gerard 1942 KATOWICE ŚLĄSKIE 135
SZWAB Antoni 1942 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 135
ROSZAK Ryszard 1938 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 135
WZIĄTEK Tadeusz 1942 GLIWICE ŚLĄSKIE 135

Gry pojedyncze mężczyzn - kategoria 70 lat i powyżej ( roczniki 1937 i powyżej )
M-ce Nazwisko i Imię Rokurodz. Miejscowość Województwo Punkty

1 KACPERCZAK Remigiusz 1937 BOLESŁAWIEC DOLNOŚLĄSKIE 255
2 CZEKAJ Teofil 1937 LUBLIN LUBELSKIE 235
3-4
WOJTCZAK Tadeusz 1936 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 210
GÓRZYŃSKI Janusz 1934 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
5-6
GORCZYCA Bogusław 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185
LESZCZYNA Paweł 1935 GLIWICE ŚLĄSKIE 185
7-8
MRYC Henryk 1937 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 185
HANCKO Bolesław 1931 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185
9-12
MUNIO Hieronim 1933 LUBLIN LUBELSKIE 170
MAŚLAK Marian 1933 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 170
GRUNA Bogusław 1933 JELENIA GÓRA DOLNOŚLĄSKIE 170
śERDZICKI Stefan 1934 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 170
13-16
NAJASEK Stanisław 1936 TYCHY ŚLĄSKIE 160
CIĘśKOWSKI Eryk 1936 GLIWICE ŚLĄSKIE 160
BOHATYROWICZ Józef 1936 KAMIEŃ POMORSKI ZACHODNIOPOMORSKIE 160
SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 160
17-20
CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 135
WASZAK Edward 1937 LUBLIN LUBELSKIE 135
BULA Karol 1936 PIEKARY ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE 135
JOŃSKI Zbigniew 1934 BOGUSZÓW GORCE DOLNOŚLĄSKIE 135
21-22
TARGOSIŃSKI Jan 1915 WARSZAWA MAZOWIECKIE 135
RAKOWSKI Henryk 1936 PABIANICE ŁÓDZKIE 135

Gry pojedyncze mężczyzn - kategoria 80 lat i powyżej ( roczniki 1927 i starsi )

1 TARGOSIŃSKI Jan 1915 WARSZAWA MAZOWIECKIE 255

Gry podwójne mężczyzn - kategoria 40 – 49 LAT ( roczniki 1958 – 1967 )
M-ce Nazwisko i Imię Rokurodz. Miejscowość Województwo Punkty

1 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 127
KUBOWICZ Marek 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 127
2 WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 117
KLECZKOWSKI Adam 1967 LUBLIN LUBELSKIE 117
3-4
WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 105
MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 105
LEWCZUK Mirosław 1959 CHORZÓW ŚLĄSKIE 105
NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 105
5-8
KARWATKA Sławomir 1963 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 92
MROZIŃSKI Romuald 1965 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 92
ROGOZIŃSKI Tomasz 1963 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 92
KALINA Leszek 1963 ALEKSANDRÓW Ł. ŁÓDZKIE 92
PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 92
STOKLAS Hubert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 92
RYCZEK Henryk 1961 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 92
JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 92
9-16
KRAJEWSKI Ireneusz 1965 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 85
STEFAŃCZYK Bogusław 1963 RĄBIEŃ ŁÓDZKIE 85
LEWCZUK Dariusz 1964 LUBLIN LUBELSKIE 85
PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 85
IWUĆ Stefan 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 85
JURGOŃSKI Tomasz 1960 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 85
ŁUGOWSKI Jarosław 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 85
IZDEBSKI Sławomir 1959 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 85
MAŁECKI Paweł 1963 ZBĄSZYŃ WIELKOPOLSKIE 85
WIŚNIEWSKI Krzysztof 1961 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 85
PLACEK Krzysztof 1964 SKIERNIEWICE ŁÓDZKIE 85
CIESIOŁKIEWICZ Waldemar 1960 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 85
BINCZAROWSKI Jan 1962 ŁAGÓW LUBUSKI LUBUSKIE 85
FRANC Dariusz 1965 ŚWIEBODZIN LUBUSKIE 85
KORMAN Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 85
KRAUSE Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 85
17-24
MAŃKOWSKI Piotr 1964 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 67
DALKE Krzysztof 1963 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 67
RATYŃSKI Wojciech 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 67
MATYSIAK Marian 1958 GDYNIA POMORSKIE 67
NIEWIADOMSKI Robert 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 67
FOLWARSKI Wojciech 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 67
BALAWAJDER Bogusław 1967 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 67
MARCINIEC Andrzej 1958 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 67
CHABA Stanisław 1959 WAŁBRZYCH DOLNOŚLĄSKIE 67
MAKOWSKI Tomasz 1964 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 67
RYDZ Tomasz TOMASZÓW LUBELSKIE 67
DZIEDZIŃSKI Marek TOMASZÓW LUBELSKIE 67
PALUCH Ryszard 1959 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 67
WANAT Zdzisław 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 67
KURASZ Zbigniew 1960 BOLESŁAWIEC DOLNOŚLĄSKIE 67
CICHOSZ Konrad TOMASZÓW LUBELSKIE 67

Gry podwójne mężczyzn – kategoria 50 – 59 LAT ( roczniki 1948 – 1957 )
M-ce Nazwisko i Imię Rokurodz. Miejscowość Województwo Punkty

1 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 127
MAGDOŃ Stanisław 1952 DĘBICA PODKARPACKIE 127
2 MĄKOSA Benedykt 1956 RADOM MAZOWIECKIE 117
JUSZKO Andrzej 1956 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 117
3-4
FAJKUS Roman 1952 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 105
TRELA Adam 1950 DĘBLIN LUBELSKIE 105
KRAWCZYK Andrzej 1956 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 105
ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 ŚWIEBODZICE DOLNOŚLĄSKIE 105
5-8
URBAŃSKI Adam 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 92
PITALA Stanisław 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 92
BIAŁEK Grzegorz 1956 PIŁA WIELKOPOLSKIE 92
KUCHARSKI Zbigniew 1955 GDAŃSK POMORSKIE 92
GRABOWSKI Henryk 1952 śORY ŚLĄSKIE 92
SOKOŁOWSKI Janusz 1955 CZELADŹ ŚLĄSKIE 92
CYWIŃSKI Roman 1953 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 92
BORKOWSKI Wiaczesław 1954 INOWROCŁAW KUJAWSKO-POMORSKIE 92
9-16
PIETRZYK Andrzej 1952 SKOCZÓW ŚLĄSKIE 85
GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 85
BADZIAK Mirosław 1948 PABIANICE ŁÓDZKIE 85
ŻYWOTEK Sylwester 1951 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 85
DOBRZELECKI Bogusław 1954 GDYNIA POMORSKIE 85
BADOWSKI Krzysztof 1957 śORY ŚLĄSKIE 85
RÓśALSKI Henryk 1953 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 85
DĄBROWSKI Marek 1954 GLIWICE ŚLĄSKIE 85
śUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 85
KLEPACZKO Ryszard 1957 BYTÓW POMORSKIE 85
DĘBSKI Jerzy 1956 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 85
WAGNER Mieczysław 1951 CZEMPIN WIELKOPOLSKIE 85
WINKIEL Grzegorz 1957 OBORNIKI ŚLĄSKIE DOLNOŚLĄSKIE 85
OSICKI Jerzy 1948 POLKOWICE DOLNOŚLĄSKIE 85
WALDOWSKI Wojciech 1953 GLIWICE ŚLĄSKIE 85
WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 85
17-24
PŁOTEK Krzysztof 1950 BYTÓW POMORSKIE 67
PŁOTEK Wiesław 1952 BYTÓW POMORSKIE 67
HNATÓW Lesław 1954 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 67
NOWAK Jan 1948 BOBOWICKO LUBUSKIE 67
MARKIEWICZ Jan 1948 WARSZAWA MAZOWIECKIE 67
PĘDA Leszek 1957 WARSZAWA MAZOWIECKIE 67
PIASECKI Bogdan 1953 OŚNO LUBUSKIE LUBUSKIE 67
NADZIEJKO Tadeusz 1951 OŚNO LUBUSKIE LUBUSKIE 67
SIBILA Bogusław 1951 KOMORNIKI k/Poznan. WIELKOPOLSKIE 67
PIWOWARSKI Krzysztof 1954 WARSZAWA MAZOWIECKIE 67
MAKOWSKI Janusz 1957 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 67
KUFEL Tadeusz 1954 TYCHY ŚLĄSKIE 67

Gry podwójne mężczyzn - kategoria 60 – 64 LAT ( roczniki 1943 – 1947 )
M-ce Nazwisko i Imię Rokurodz. Miejscowość Województwo Punkty

1 OŚLIZŁO Bernard 1947 SKRZYSZÓW ŚLĄSKIE 127
GAJEK Grzegorz 1944 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 127
2 KURZAK Bronisław 1947 KIELCE ŚWIĘTOKRZYSKIE 117
PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 117
3-4
KOWALCZYK Leszek 1947 CHORZÓW ŚLĄSKIE 105
FINKOWSKI Marian 1947 LUBLIN LUBELSKIE 105
TELUK Tadeusz 1946 GLIWICE ŚLĄSKIE 105
JAROSZYŃSKI Franciszek 1946 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 105
5-7
DULKOWSKI Franciszek 1946 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 92
RENKEL Edmund 1947 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 92
SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 92
STEFAŃSKI Zbigniew 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 92
JĘDRUSEK Andrzej 1945 LUBOŃ k/POZNANIA WIELKOPOLSKIE 92
KOBERSKI Stanisław 1945 KOMORNIKI k/Poznan. WIELKOPOLSKIE 92

Gry podwójne mężczyzn - kategoria 65 – 69 LAT ( roczniki 1938 – 1942 )
M-ce Nazwisko i Imię Rokurodz. Miejscowość Województwo Punkty

1 GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 127
ROSZAK Ryszard 1938 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 127
2 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 117
WYRZYKOWSKI Marian 1939 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOMORSKIE 117
3-4
ESKI Roman 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 105
JAGNIĄTKOWSKI Wiesław 1938 WARSZAWA MAZOWIECKIE 105
DĄBROWSKI Edward 1940 WARSZAWA MAZOWIECKIE 105
ROGOZIŃSKI Ryszard 1938 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 105
5-8
SZOPA Tadeusz 1940 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 92
KWODAWSKI Marian 1938 GLIWICE ŚLĄSKIE 92

RDEST Ryszard 1940 CZELADŹ ŚLĄSKIE 92
PIĘTA Piotr 1940 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 92
WIECZOREK Stanisław 1940 LUBLIN LUBELSKIE 92
BURCZYŃSKI Gerard 1941 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 92
ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 92
WIATRAK Andrzej 1939 RADOM MAZOWIECKIE 92
9
SZWAB Antoni 1942 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 85
WZIĄTEK Tadeusz 1942 GLIWICE ŚLĄSKIE 85

Gry podwójne mężczyzn - kategoria 70 lat i powyŜej (roczniki 1937 i powyżej)
M-ce Nazwisko i Imię Rokurodz. Miejscowość Województwo Punkty

1 MRYC Henryk 1937 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 127
GÓRZYŃSKI Janusz 1934 WARSZAWA MAZOWIECKIE 127

2 GORCZYCA Bogusław 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 117
HANCKO Bolesław 1931 WARSZAWA MAZOWIECKIE 117
3-4
RAKOWSKI Henryk 1936 PABIANICE ŁÓDZKIE 105
WOJTCZAK Tadeusz 1936 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 105
JOŃSKI Zbigniew 1934 BOGUSZÓW GORCE DOLNOŚLĄSKIE 105
GRUNA Bogusław 1933 JELENIA GÓRA DOLNOŚLĄSKIE 105
5-8
LESZCZYNA Paweł 1935 GLIWICE ŚLĄSKIE 92
CIĘŻKOWSKI Eryk 1936 GLIWICE ŚLĄSKIE 92
CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 92
MAŚLAK Marian 1933 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 92
CZEKAJ Teofil 1937 LUBLIN LUBELSKIE 92
SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 92
śERDZICKI Stefan 1934 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 92
KACPERCZAK Remigiusz 1937 BOLESŁAWIEC DOLNOŚLĄSKIE 92
9-10
WASZAK Edward 1937 LUBLIN LUBELSKIE 85
BULA Karol 1936 PIEKARY ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE 85
BOHATYROWICZ Józef 1936 KAMIEŃ POMORSKI ZACHODNIOPOMORSKIE 85
MUNIO Hieronim 1933 LUBLIN LUBELSKIE 85

Gry mieszane
M-ce Nazwisko i Imię Rokurodz. Miejscowość Województwo Punkty

1 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 127
WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 127
2 BROMBOSZCZ Barbara 1951 KROSNOWICE DOLNOŚLĄSKIE 117
KARWATKA Sławomir 1963 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 117
3-4
LEWANDOWSKA Iwona 1964 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 105
SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 105
MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 105
MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 105
5-8
RUMIŃSKA GraŜyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 92
WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 92
JABŁOŃSKA Helena 1956 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 92
GRABOWSKI Henryk 1952 śORY ŚLĄSKIE 92
KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 92
MROZIŃSKI Romuald 1965 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 92
ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 92
KLECZKOWSKI Adam 1967 LUBLIN LUBELSKIE 92
9-14
GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 85
MARKIEWICZ Jan 1948 WARSZAWA MAZOWIECKIE 85
SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE 85
ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 ŚWIEBODZICE DOLNOŚLĄSKIE 85
NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 85
DĄBROWSKI Marek 1954 GLIWICE ŚLĄSKIE 85
KRĘPSKA Jolanta 1960 ANDRZEJÓW ŁÓDZKIE 85
RYCZEK Henryk 1961 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 85
BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 85
LEWCZUK Mirosław 1959 CHORZÓW ŚLĄSKIE 85
JASKUŁA Małgorzata 1955 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 85
PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 85
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum