Wyniki 7 Turnieju z cyklu Jesień 2019 (niekompletne) - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Mamasita 5 dni
tomekjez 1 tydzień
FilipU 6 tygodni
losfer 6 tygodni
doktorek 8 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 18.204.48.199

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 728
Posty na Forum 2203
Komentarzy 4587
Księga Gości
Newsy 1397
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Mamasita 5 dni
tomekjez 1 tydzień
FilipU 6 tygodni
losfer 6 tygodni
doktorek 8 tygodni
Blady 8 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
alek19 tygodni
Marthinus30 tygodni
Holly31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 Turniejach 0 tomekjez 05-11-2019 09:30
Punktacja po 9 Turniejach 0 tomekjez 29-10-2019 22:32
Punktacja po 8 Turniejach 0 tomekjez 22-10-2019 23:23
Punktacja po 7 Turniejach 0 tomekjez 16-10-2019 17:51
Punktacja po 6 Turniejach 0 tomekjez 10-10-2019 16:35
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 7 Turnieju z cyklu Jesień 2019 (niekompletne)
Turnieje PoniedziałkoweWyniki 7 Turnieju z cyklu Jesień 2019 (kompletne)
Aktualizacja po rozegraniu zaległych partii.

1 Damian Dąbrowski 57
2 Angelika Janik 54
3 Dominik Wojdyła 51
4 Michał Dymek 48
5-6 Paweł Apostoł 45
Bogdan Palczyński 45
7-8 Jerzy Szczebak 42
Bartłomiej Wąs 42
9-12 Jacek Szelest 39
Katarzyna Galus 39
Bartłomiej Gala 39
Piotr Wolanin 39
13-16 Tomasz Wala 36
Tadeusz Szymoniak 36
Grzegorz Janik 36
Andrzej Zieliński 36
17-24 Jakub Biel 33
Mirosław Różyczka 33
Dawid Kutyła 33
Dawid Gala 33
Jakub Mikrut 33
Marek Rudny 33
Igor Palaguta 33
Aleksander Dietrich 33
25-28 Dawid Taler 30
Mariusz Łakomy 30
Michał Dąbek 30
Ewgienij Gnatyshyn 30
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum