Wyniki 5 Turnieju z cyklu JesieĹ„ 2019 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez08:05:48
FilipU 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Blady 4 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 3.209.80.87

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 725
Posty na Forum 2200
Komentarzy 4587
Księga Go¶ci
Newsy 1394
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez08:05:48
FilipU 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Blady 4 tygodni
Mamasita11 tygodni
BOCHMAR13 tygodni
alek15 tygodni
Marthinus26 tygodni
Holly26 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 Turniejach (... 0 tomekjez 16-10-2019 17:51
Punktacja po 6 Turniejach 0 tomekjez 10-10-2019 16:35
Punktacja po 5 Turniejach 0 tomekjez 04-10-2019 22:12
Punktacja po 4 Turniejach 0 tomekjez 24-09-2019 08:36
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 5 Turnieju z cyklu Jesień 2019
Turnieje PoniedziałkoweNastÄ™pny ciekawy turniej - Tomek mimo, ĹĽe przegraĹ‚ z późniejszym zwyciÄ™zcÄ… turnieju to po zaciÄ™tym meczu;
Jacek dzielnie stawiał opór Rafałowi, ale nie dał rady.
Brawa dla Michała za mecz z Rafałem (no i ze mną też mu się "udało" wygrać).

Wyniki 5 Turnieju z cyklu Jesień 2019
1 Damian DÄ…browski 46
2 Jakub Biel 43
3 Michał Dymek 40
4 Rafał Bruzda 37
5-6 Tomasz Wala 34
Piotr Wolanin 34
7-8 Mariusz Janiszewski 31
Jacek Szelest 31
9-12 Mateusz Bodziony 28
Marek Lenart 28
Tadeusz Szymoniak 28
Marek Rudny 28
13-16 Paweł Apostoł 25
Andrzej Zieliński 25
Bogdan Palczyński 25
Alojzy Nowak 25
17 Gnatyshyn Ewgienij (?) 22
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum