Wyniki 4 Turnieju z cyklu Jesień 2019 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 2 dni
Mamasita 1 tydzień
FilipU 7 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 34.231.21.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 729
Posty na Forum 2204
Komentarzy 4587
Księga Gości
Newsy 1398
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez 2 dni
Mamasita 1 tydzień
FilipU 7 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
Blady 9 tygodni
BOCHMAR18 tygodni
alek20 tygodni
Marthinus31 tygodni
Holly31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 19-11-2019 17:28
Punktacja po 10 Turniejach 0 tomekjez 05-11-2019 09:30
Punktacja po 9 Turniejach 0 tomekjez 29-10-2019 22:32
Punktacja po 8 Turniejach 0 tomekjez 22-10-2019 23:23
Punktacja po 7 Turniejach 0 tomekjez 16-10-2019 17:51
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 4 Turnieju z cyklu Jesień 2019
Turnieje PoniedziałkoweNo i w końcu "czopki" zostały pokonane - brawo Grześ.
Turniej tym razem miał liczną obsadę - a o jego poziomie i zaciętości niech świadczą dalsze pozycję ostatnich triumfatorów poprzednich turniejów. Kilka zaciętych pięciosetówek tyż było...

Wyniki 4 Turnieju z cyklu Jesień 2019
1 Grzegorz Skrzypek 55
2 Damian Dąbrowski 52
3 Michał Dymek 49
4 Jacek Szelest 46
5-6 Dominik Wojdyła 43
Witold Urban 43
7-8 Tomasz Wala 40
Mateusz Sobucki 40
9-12 Rafał Bruzda 37
Paweł Apostoł 37
Łukasz Bolek 37
Marcin Pojnar 37
13-16 Alojzy Nowak 34
Piotr Wolanin 34
Filek 34
Mariusz Janiszewski 34
17-24 Tadeusz Szymoniak 31
Marek Rudny 31
Andrzej Zieliński 31
Mirosław Różyczka 31
Antoni Wojciaczyk 31
Bogdan Wełna 31
Bartłomiej Wąs 31
Damian Jedynak 31
25-26 Aleksander Dietrich 28
Dawid Taler 28
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum