Wyniki 19 turnieju wiosna 2019 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez23:41:24
Mamasita 3 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 18.206.13.39

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 717
Posty na Forum 2192
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1383
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez23:41:24
Mamasita 3 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 6 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
FilipU12 tygodni
Marthinus17 tygodni
Holly18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
Punktacja po 10 Turniejach 0 tomekjez 05-08-2019 23:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 19 turnieju wiosna 2019
Turnieje Poniedziałkowe1. Michał Dymek 49
2. Jakub Biel 46
3. Dominik Wojdyła 43
4. Łukasz Bolek 40
5-6. Mirosław Różyczka 37
Adrian Piegza 37
7-8. Paweł Apostoł 34
Mateusz Bodziony 34
9-12. Tadeusz Szymoniak 31
Tomasz Wala 31
Bogdan Palczyński 31
Piotr Wolanin 31
13-14. Damian Dąbrowski 28
Jakub Mikrut 28
15-20. Sergio 25
Mariusz Janiszewski 25
Marek Rudny 25
Dawid Taler 25
Damian Jedynak 25
Andrzej Zieliński 25
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum