Wyniki 13, 14 i 15 turnieju wiosna 2019 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez23:21:26
Mamasita 3 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 18.206.13.39

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 717
Posty na Forum 2192
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1383
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez23:21:26
Mamasita 3 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 6 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
FilipU12 tygodni
Marthinus17 tygodni
Holly18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
Punktacja po 10 Turniejach 0 tomekjez 05-08-2019 23:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 13, 14 i 15 turnieju wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkoweT13:
Rafał Bruzda
Łukasz Bolek
Mirosław Różyczka
Michał Dymek
Damian Dudziak
Damian Dąbrowski
Grzegorz Skrzypek
Stanisław Kurdziel
Jakub Biel
Tomasz Wala
Witold Koliński
Paweł Ślazyk
Jakub Mikrut
Tadeusz Szymoniak
Sławomir Bzowy
Bogdan Wełna
Paweł Lelek
Piotr Wolanin
Damian Jedynak
Marek Rudny
Mateusz Sobucki
Marcin PrzeĹşdzik
Paweł Apostoł
Andrzej Zieliński
Dawid Taler
Grzegorz Janik

T14:
Łukasz Bolek
Bartłomiej Gala
Damian Dąbrowski
Rafał Bruzda
Mirosław Różyczka
Jerzy Szczebak
Michał Bodnar
Krzysztof Petka
Paweł Apostoł
Tomasz Wala
Damian Jedynak
Dawid Gala
Bogdan Wełna
Marek Biesaga
Stanisław Kurdziel
Michał Dymek
Dawid Taler
Grzegorz Janik
Marcin PrzeĹşdzik
Bogdan Palczyński
Sławomir Bzowy
Marek Rudny
Tadeusz Szymoniak

Stanisław Gala
Andrzej Zieliński

T15:
Rafał Bruzda
Michał Bodnar
Jerzy Szczebak
Damian Dąbrowski
Łukasz Bolek
Jakub Biel
Paweł Apostoł
Dominik Wojdyła
Paweł Ślazyk
Tomasz Wala
Michał Dymek
Witold Koliński
Dawid Gala
Alojzy Nowak
Sławomir Bzowy
Tadeusz Szymoniak
Andrzej Zieliński
Stanisław Kurdziel
Dawid Taler
Mirosław Różyczka
Paweł Lelek
Grzegorz Janik
Bogdan Wełna

Bartłomiej Gala
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum