Wyniki 13, 14 i 15 turnieju wiosna 2019 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis sto│owy - Turnieje Poniedzia│kowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis sto│owy - Turnieje Poniedzia│kowe
 
 
Nawigacja
Tenis sto│owy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach´┐Żd

5 liga Gr.A Krak´┐Żw

5 liga Gr.B Krak´┐Żw

Video

Szukaj

Kategorie Newsˇw
Archiwum Newsˇw
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis sto│owy - Turnieje Poniedzia│kowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego u┐ytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkownikˇw: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
U┐ytkownicy: 63160

U┐ytkownicy Online:

tomekjez15:00:16
FilipU 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Blady 4 tygodni

GoÂci Online: 4

Twoje IP to: 3.209.80.87

Kategorie Forum 46
W╣tki na Forum 725
Posty na Forum 2200
Komentarzy 4587
Ksiŕga GoÂci
Newsy 1394
Artyku│y 19
Foto Albumy 17
Zdjŕcia w Albumach 263
Âciagniŕtych plikˇw 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postˇw w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez15:00:16
FilipU 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Blady 4 tygodni
Mamasita11 tygodni
BOCHMAR13 tygodni
alek15 tygodni
Marthinus26 tygodni
Holly26 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W▒tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 Turniejach (... 0 tomekjez 16-10-2019 17:51
Punktacja po 6 Turniejach 0 tomekjez 10-10-2019 16:35
Punktacja po 5 Turniejach 0 tomekjez 04-10-2019 22:12
Punktacja po 4 Turniejach 0 tomekjez 24-09-2019 08:36
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 13, 14 i 15 turnieju wiosna 2019
Turnieje Poniedzia│koweT13:
Rafał Bruzda
Łukasz Bolek
Mirosław Różyczka
Michał Dymek
Damian Dudziak
Damian D─ůbrowski
Grzegorz Skrzypek
Stanisław Kurdziel
Jakub Biel
Tomasz Wala
Witold Koliński
Paweł Ślazyk
Jakub Mikrut
Tadeusz Szymoniak
Sławomir Bzowy
Bogdan Wełna
Paweł Lelek
Piotr Wolanin
Damian Jedynak
Marek Rudny
Mateusz Sobucki
Marcin Prze┼║dzik
Paweł Apostoł
Andrzej Zieliński
Dawid Taler
Grzegorz Janik

T14:
Łukasz Bolek
Bartłomiej Gala
Damian D─ůbrowski
Rafał Bruzda
Mirosław Różyczka
Jerzy Szczebak
Michał Bodnar
Krzysztof Petka
Paweł Apostoł
Tomasz Wala
Damian Jedynak
Dawid Gala
Bogdan Wełna
Marek Biesaga
Stanisław Kurdziel
Michał Dymek
Dawid Taler
Grzegorz Janik
Marcin Prze┼║dzik
Bogdan Palczyński
Sławomir Bzowy
Marek Rudny
Tadeusz Szymoniak

Stanisław Gala
Andrzej Zieliński

T15:
Rafał Bruzda
Michał Bodnar
Jerzy Szczebak
Damian D─ůbrowski
Łukasz Bolek
Jakub Biel
Paweł Apostoł
Dominik Wojdyła
Paweł Ślazyk
Tomasz Wala
Michał Dymek
Witold Koliński
Dawid Gala
Alojzy Nowak
Sławomir Bzowy
Tadeusz Szymoniak
Andrzej Zieliński
Stanisław Kurdziel
Dawid Taler
Mirosław Różyczka
Paweł Lelek
Grzegorz Janik
Bogdan Wełna

Bartłomiej Gala
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj siŕ, ┐eby mˇc dodawaŠ komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostŕpne tylko dla zalogowanych U┐ytkownikˇw.

Proszŕ siŕ zalogowaŠ lub zarejestrowaŠ, ┐eby mˇc dodawaŠ oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa U┐ytkownika

Has│o



Nie jeste jeszcze naszym U┐ytkownikiem?
Kilknij TUTAJ ┐eby siŕ zarejestrowaŠ.

Zapomniane has│o?
WyÂlemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog▒ dodawaŠ posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejno┼Ťci z nast─Öpnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na t─ů chwil─Ö ju┼╝ wiem, ┼╝e z pierwszej 16-ki kwalifikuj─ůcej sie do gry w TOPie nie pojawi─ů si─Ö na pewno 4-ry osoby, oraz z nast─Öpnych w kolejno┼Ťci nie b─Ödzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odb─Ödzie si─Ö jak ju┼╝ pisa┼éem 28.08.2019 w ┼Ťrod─Ö.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez koleg─Ö... itd - wchodz─ů do gry za nich nast─Öpne osoby klasyfikacji

Archiwum