Wyniki 13, 14 i 15 turnieju wiosna 2019 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

doktorek05:07:52
losfer 5 dni
FilipU 3 tygodni
Blady 8 tygodni
Marthinus 8 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.209.227.199

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 707
Posty na Forum 2182
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1374
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6653
Ostatnio Widziani
doktorek05:07:52
losfer 5 dni
FilipU 3 tygodni
Blady 8 tygodni
Marthinus 8 tygodni
Holly 9 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik16 tygodni
farokh17 tygodni
tomekjez31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 13, 14 i 15 turnieju wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkoweT13:
Rafał Bruzda
Łukasz Bolek
Mirosław Różyczka
Michał Dymek
Damian Dudziak
Damian Dąbrowski
Grzegorz Skrzypek
Stanisław Kurdziel
Jakub Biel
Tomasz Wala
Witold Koliński
Paweł Ślazyk
Jakub Mikrut
Tadeusz Szymoniak
Sławomir Bzowy
Bogdan Wełna
Paweł Lelek
Piotr Wolanin
Damian Jedynak
Marek Rudny
Mateusz Sobucki
Marcin PrzeĹşdzik
Paweł Apostoł
Andrzej Zieliński
Dawid Taler
Grzegorz Janik

T14:
Łukasz Bolek
Bartłomiej Gala
Damian Dąbrowski
Rafał Bruzda
Mirosław Różyczka
Jerzy Szczebak
Michał Bodnar
Krzysztof Petka
Paweł Apostoł
Tomasz Wala
Damian Jedynak
Dawid Gala
Bogdan Wełna
Marek Biesaga
Stanisław Kurdziel
Michał Dymek
Dawid Taler
Grzegorz Janik
Marcin PrzeĹşdzik
Bogdan Palczyński
Sławomir Bzowy
Marek Rudny
Tadeusz Szymoniak

Stanisław Gala
Andrzej Zieliński

T15:
Rafał Bruzda
Michał Bodnar
Jerzy Szczebak
Damian Dąbrowski
Łukasz Bolek
Jakub Biel
Paweł Apostoł
Dominik Wojdyła
Paweł Ślazyk
Tomasz Wala
Michał Dymek
Witold Koliński
Dawid Gala
Alojzy Nowak
Sławomir Bzowy
Tadeusz Szymoniak
Andrzej Zieliński
Stanisław Kurdziel
Dawid Taler
Mirosław Różyczka
Paweł Lelek
Grzegorz Janik
Bogdan Wełna

Bartłomiej Gala
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
17/06/2019 20:46
Prezes jak inny prezes wszechmogący, regulamin, konstytucja ...

losfer
12/06/2019 08:03
Prezes, po długich przemyśleniach, wyznaczył TOP12 na 24 czerwca. Czyli 17 jeszcze walczymy o awans smiley

losfer
10/06/2019 07:38
Z tego co mówi regulamin (legendarny i mityczny swoją drogą) to TOP12 winien być za tydzień 17 czerwca. Jaby prezes zechciał potwierdzić to byłoby git. smiley

losfer
31/05/2019 18:46
Z poprzedniego turnieju (20 maja) brak mi miejsc 3-6. Bolek, Dąbrowski, Piegza i Dymek, ale kolejność nieznana

FilipU
21/05/2019 11:32
powyżej 16 lat( urodzeni 2003 i starsi) Turniej otwarty nie potrzebna licencja pzts Opłaty: do lat 16 brak wpisowego, powyżej 16 wpisowe 5 zł

Archiwum