Wyniki 9 i 10 turnieju cyklu wiosna 2019 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

doktorek05:25:08
losfer 5 dni
FilipU 3 tygodni
Blady 8 tygodni
Marthinus 8 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.209.227.199

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 707
Posty na Forum 2182
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1374
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6653
Ostatnio Widziani
doktorek05:25:08
losfer 5 dni
FilipU 3 tygodni
Blady 8 tygodni
Marthinus 8 tygodni
Holly 9 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik16 tygodni
farokh17 tygodni
tomekjez31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 9 i 10 turnieju cyklu wiosna 2019
Turnieje Poniedziałkowe1. Grzegorz Skrzypek 53
2. Rafał Bruzda 50
3. Łukasz Bolek 47
4. Damian Dąbrowski 44
5-6. Mirosław Różyczka 41
Michał Dymek 41
7-8. Paweł Apostoł 38
Jerzy Szczebak 38
9-12. Tomasz Wala 35
Grzegorz Janik 35
Paweł Lelek 35
Damian Jedynak 35
13-16. Sławomir Bzowy 32
Marek Rudny 32
Mantojfel 32
Tadeusz Szymoniak 32
17-23. Jakub Biel 29
Dawid Taler 29
Damian Dudziak 29
Jakub Mikrut 29
Bogdan Palczyński 29
Mariusz Janiszewski 29
Bogdan Wełna 29
24. Stanisław Kurdziel 26

1. Łukasz Bolek 46
2. Michał Dymek 43
3. Rafał Bruzda 40
4. Damian Dąbrowski 37
5-6. Mirosław Różyczka 34
Gabriela Sutor 34
7-8. Sławomir Bzowy 31
Paweł Apostoł 31
9-12. Marek Rudny 28
Jakub Biel 28
Tomasz Wala 28
Grzegorz Janik 28
13-16. Dawid Taler 25
Stanisław Kurdziel 25
Mariusz Janiszewski 25
Tadeusz Szymoniak 25
17. Bogdan Palczyński 22
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
17/06/2019 20:46
Prezes jak inny prezes wszechmogący, regulamin, konstytucja ...

losfer
12/06/2019 08:03
Prezes, po długich przemyśleniach, wyznaczył TOP12 na 24 czerwca. Czyli 17 jeszcze walczymy o awans smiley

losfer
10/06/2019 07:38
Z tego co mówi regulamin (legendarny i mityczny swoją drogą) to TOP12 winien być za tydzień 17 czerwca. Jaby prezes zechciał potwierdzić to byłoby git. smiley

losfer
31/05/2019 18:46
Z poprzedniego turnieju (20 maja) brak mi miejsc 3-6. Bolek, Dąbrowski, Piegza i Dymek, ale kolejność nieznana

FilipU
21/05/2019 11:32
powyżej 16 lat( urodzeni 2003 i starsi) Turniej otwarty nie potrzebna licencja pzts Opłaty: do lat 16 brak wpisowego, powyżej 16 wpisowe 5 zł

Archiwum