Wyniki 1, 2 i 3 turnieju cyklu wiosna 2019 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer19:55:45
doktorek 3 dni
Blady 4 tygodni
Marthinus 4 tygodni
Holly 5 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 107.23.129.77

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 705
Posty na Forum 2180
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1372
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6647
Ostatnio Widziani
losfer19:55:45
doktorek 3 dni
Blady 4 tygodni
Marthinus 4 tygodni
Holly 5 tygodni
Mamasita 9 tygodni
Janosik12 tygodni
farokh13 tygodni
FilipU23 tygodni
tomekjez27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-04-2019 08:54
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 25-03-2019 16:46
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 1, 2 i 3 turnieju cyklu wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 1:
Dominik Wojdyła
Jacek Szelest
Damian Dąbrowski
Marcin Pietrzyk
Mirosław Różyczka
Tomasz Wala
Marek Biesaga
Grzegorz Janik
Dawid Gala
Bartłomiej Gala
Stanisław Kurdziel
Marek Rudny
Michał Dymek
Alojzy Nowak
Mariusz Janiszewski
Janusz Lodowski
Jerzy Szczebak
Paweł Apostoł
Tadeusz Szymoniak
Sławomir Boroń

Turniej nr 2:
Damian Dudziak
Krzysztof Zalewski
Bartłomiej Gala
Witold Urban
Mirosław Różyczka
Tomasz Wala
Jerzy Szczebak
Marcin Pietrzyk
Stanisław Kurdziel
Paweł Lelek
Paweł Apostoł
Jakub Biel
Bogdan Palczyński
Alojzy Nowak
Tadeusz Szymoniak
Grzegorz Janik
Stanisław Gala
Marek Rudny
Łukasz Bieńczycki
Janusz Lodowski
Dawid Taler



Mariusz Janiszewski

Turniej nr 3:
Jakub Biel
Dominik Wojdyła
Jerzy Szczebak
Tomasz Wala
Jacek Szelest
Piotr Wolanin
Paweł Lelek
Łukasz Bolek
Marcin Pietrzyk
Dawid Gala
Stanisław Gala
Grzegorz Janik
Paweł Apostoł
Marek Rudny
Bartłomiej Gala
Tadeusz Szymoniak
Stanisław Kurdziel
Mariusz Janiszewski
Dawid Taler
Alojzy Nowak




Mantojfel
Krzysztof Duraj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/05/2019 07:14
Żyję, żyję smiley - zaraz wpiszę :-p

doktorek
17/05/2019 21:08
Czy przez ostatni miesiąc grał ktoś na Podwawelskim ? Cisza na stronie. Losfer chyba żyje bo widziałem obecność na ostatnich weteranach. Ziobro ciśnie i nie ma czasu na pisanie

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Archiwum