Wyniki 14 i 15 turnieju cyklu jesieĹ„ 2018 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni

Go¶ci Online: 3

Twoje IP to: 54.82.99.169

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 700
Posty na Forum 2174
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1367
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni
Marthinus 7 tygodni
Holly 9 tygodni
FilipU14 tygodni
tomekjez19 tygodni
Blady23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 05-03-2019 08:00
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 26-02-2019 08:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-02-2019 17:12
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 14 i 15 turnieju cyklu jesień 2018
Turnieje PoniedziałkoweWyniki 14 turnieju z 10.XII.2018:
1. Rafał Bruzda 49
2. Bartłomiej Gala 46
3. Tomasz Wala 43
4. Paweł Lelek 40
5-6. Robert Rupa 37
Tadeusz Szymoniak 37
7-8. Stanisław Kurdziel 34
Marek Biesaga 34
9-12. Jakub Mikrut 31
Dawid Gala 31
Marcin Pietrzyk 31
Michał Bodnar 31
13-16. Mariusz Janiszewski 28
Grzegorz Janik 28
Paweł Apostoł 28
Jerzy Szczebak 28
17-20. Jakub Biel 25
Dawid Taler 25
Marek Rudny 25
Bogdan Palczyński 25

Wyniki 15 turnieju z 17.XII.2018:
1. Rafał Bruzda 47
2. Grzegorz Janik 44
3. Paweł Lelek 41
4. Bartłomiej Gala 38
5-6. Jakub Biel 35
Jakub Mikrut 35
7-8. Piotr Wolanin 32
Tomasz Wala 32
9-12. Jerzy Szczebak 29
Stanisław Kurdziel 29
Dawid Gala 29
Paweł Apostoł 29
13-16. Mariusz Janiszewski 26
Tadeusz Szymoniak 26
Marcin Pietrzyk 26
Alojzy Nowak 26
17-18. Dawid Taler 23
Marek Rudny 23
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum