Wyniki 7 i 8 turnieju cyklu jesień 2018 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.82.99.169

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 700
Posty na Forum 2174
Komentarzy 4582
Księga Gości
Newsy 1367
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni
Marthinus 7 tygodni
Holly 9 tygodni
FilipU14 tygodni
tomekjez19 tygodni
Blady23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 05-03-2019 08:00
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 26-02-2019 08:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-02-2019 17:12
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 7 i 8 turnieju cyklu jesień 2018
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 7 z 15 opaĹşdziernika
1. Adrian Piegza 53
2. Bartosz Janik 50
3. Łukasz Bolek 47
4. Rafał Bruzda 44
5-6. Marcin Pietrzyk 41
Damian Dąbrowski 41
7-8. Antoni Wojciaczyk 38
Krzysztof Zalewski 38
9-12. Paweł Lelek 35
Alojzy Nowak 35
Bartłomiej Gala 35
Jerzy Szczebak 35
13-16. Tadeusz Szymoniak 32
Michał Dymek 32
Dawid Gala 32
Damian Jedynak 32
17-24. Artur Opyd 29
Mariusz Janiszewski 29
Tomasz Wala 29
Dawid Taler 29
Stanisław Kurdziel 29
Robert Kempa 29
Jakub Mikrut 29
Piotr Wolanin 29

Turniej nr 8 z 22 poaĹşdziernika
1. Bartłomiej Gala 51
2. Łukasz Bolek 48
3. Sebastian Biały 45
4. Antoni Wojciaczyk 42
5-6. Jakub Mikrut 39
Tomasz Wala 39
7-8. Dawid Taler 36
Rafał Bruzda 36
9-12. Marcin Pietrzyk 33
Paweł Lelek 33
Mariusz Janiszewski 33
Grzegorz Janik 33
13-16. Anna Cepil 30
Alojzy Nowak 30
Jakub Chłędowski 30
Marek Rudny 30
17-22. Stanisław Kurdziel 27
Tadeusz Szymoniak 27
Bogdan Palczyński 27
Piotr Wolanin 27
Dawid Gala 27
Kamil Pałka 27
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum