Wyniki 5 turnieju cyklu jesień 2018 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez23:05:14
Mamasita 3 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 8

Twoje IP to: 18.206.13.39

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 717
Posty na Forum 2192
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1383
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez23:05:14
Mamasita 3 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 6 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
FilipU12 tygodni
Marthinus17 tygodni
Holly18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
Punktacja po 10 Turniejach 0 tomekjez 05-08-2019 23:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 5 turnieju cyklu jesień 2018
Turnieje Poniedziałkowe1. Adam Gdula 52
2. Jakub Biel 49
3. Sebastian Biały 46
4. Damian Dąbrowski 43
5-6. Jerzy Szczebak 40
Bartłomiej Gala 40
7-8. Łukasz Bolek 37
Tomasz Wala 37
9-12. Michał Bodnar 34
Czesław Kamiński 34
Dawid Gala 34
Marcin Pietrzyk 34
13-16. Jakub Mikrut 31
Tadeusz Szymoniak 31
Stanisław Kurdziel 31
Paweł Lelek 31
17-23. Mariusz Janiszewski 28
Mateusz Sobucki 28
Grzegorz Janik 28
Rafał Bruzda 28
Piotr Wolanin 28
Dawid Taler 28
Alojzy Nowak 28
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum