Wyniki 10 turnieju cyklu wakacje 2018 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień

Gości Online: 4

Twoje IP to: 18.234.236.14

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 704
Posty na Forum 2179
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1371
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień
Mamasita 5 tygodni
Janosik 8 tygodni
farokh10 tygodni
FilipU19 tygodni
tomekjez23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-04-2019 08:54
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 25-03-2019 16:46
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 10 turnieju cyklu wakacje 2018
Turnieje Poniedziałkowe1. Adrian Piegza 55
2. Rafał Bruzda 52
3. Jakub Biel 49
4. Paweł Lelek 46
5-6. Tomasz Wala 43
Sebastian Biały 43
7-8. Radosław Morek 40
Witold Urban 40
9-12. Marcin Wierzbiński 37
Grzegorz Janik 37
Jerzy Szczebak 37
Łukasz Bolek 37
13-16. Michał Bodnar 34
Dawid Taler 34
Dominik Wojdyła 34
Jakub Mikrut 34
17-24. Marcin Pietrzyk 31
Czesław Kamiński 31
Jacek Szelest 31
Stanisław Kurdziel 31
Dawid Gala 31
Tadeusz Szymoniak 31
Mariusz Janiszewski 31
Bartłomiej Gala 31
25-26. Anna Cepil 28
Mariusz Łakomy 28
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum