Wyniki 7 turnieju cyklu wakacje 2018 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 12

Twoje IP to: 54.156.39.245

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Gości
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni
Mamasita 5 tygodni
Janosik 5 tygodni
tomekjez14 tygodni
alek15 tygodni
BOCHMAR22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 7 turnieju cyklu wakacje 2018
Turnieje Poniedziałkowe1. Wojciech GĂłrecki 51
2. Łukasz Bolek 48
3. Rafał Bruzda 45
4. Tomasz Wala 42
5-6. Sandra Kozioł 39
Witold Urban 39
7-8. Ryszard Partyka 36
Jakub Biel 36
9-12. Bartłomiej Gala 33
Adrian Piegza 33
Marcin Pietrzyk 33
Damian Jedynak 33
13-16. Dominik Wojdyła 30
Tadeusz Szymoniak 30
Grzegorz Janik 30
Paweł Lelek 30
17-22. Mariusz Łakomy 27
Dawid Taler 27
Dawid Gala 27
Andrzej Zieliński 27
Mariusz Janiszewski 27
Stanisław Kurdziel 27
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum