Wyniki 5 i 6 turnieju cyklu wakacje 2018 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 16

Twoje IP to: 54.92.182.0

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 684
Posty na Forum 2158
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1349
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6617
Ostatnio Widziani
losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni
BOCHMAR13 tygodni
FilipU13 tygodni
Holly18 tygodni
Mamasita26 tygodni
Janosik31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-08-2018 07:53
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 06-08-2018 14:33
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 5 i 6 turnieju cyklu wakacje 2018
Turnieje Poniedziałkowe1. Wojciech GĂłrecki 52
2. Adrian Piegza 49
3. Łukasz Bolek 46
4. Sebastian Biały 43
5-6. Jakub Biel 40
Krzysztof Zalewski 40
7-8. Marcin Pietrzyk 37
Tomasz Wala 37
9-12. Tadeusz Szymoniak 34
Adam Gdula 34
Alojzy Nowak 34
Stanisław Kurdziel 34
13-16. Grzegorz Janik 31
Marek Biesaga 31
Bartłomiej Gala 31
Mariusz Janiszewski 31
17-23. Dawid Taler 28
Gabriela Sutor 28
Andrzej Zieliński 28
Dawid Gala 28
Ziemowit Sowiński 28
Michał Dymek 28
Mariusz Łakomy 28

1. Wojciech GĂłrecki 51
2. Tomasz Janik 48
3. Krzysztof Zalewski 45
4. Jerzy Szczebak 42
5-6. Sebastian Biały 39
Rafał Bruzda 39
7-8. Łukasz Bolek 36
Dominik Wojdyła 36
9-12. Adrian Piegza 33
Paweł Lelek 33
Angelika Janik 33
Grzegorz Janik 33
13-16. Tadeusz Szymoniak 30
Stanisław Kurdziel 30
Marcin Pietrzyk 30
Antoni Wojciaczyk 30
17-22. Mariusz Łakomy 27
Andrzej Zieliński 27
Dawid Taler 27
Mariusz Janiszewski 27
Jacek Szelest 27
Partyka 27
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
18/08/2018 09:16
UWAGA, UWAGA! Już nie będzie turniejów piątkowych. To oznacza, że 20 sierpnia jest ostatni turniej, a 27 TOP12

losfer
02/08/2018 11:30
Nie będzie mnie jutro. I w dodatku nie mam wyników z poniedziałku :/

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Archiwum