Wyniki 5 i 6 turnieju cyklu wakacje 2018 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień

Gości Online: 4

Twoje IP to: 18.234.236.14

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 704
Posty na Forum 2179
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1371
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień
Mamasita 5 tygodni
Janosik 8 tygodni
farokh10 tygodni
FilipU19 tygodni
tomekjez23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-04-2019 08:54
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 25-03-2019 16:46
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 5 i 6 turnieju cyklu wakacje 2018
Turnieje Poniedziałkowe1. Wojciech GĂłrecki 52
2. Adrian Piegza 49
3. Łukasz Bolek 46
4. Sebastian Biały 43
5-6. Jakub Biel 40
Krzysztof Zalewski 40
7-8. Marcin Pietrzyk 37
Tomasz Wala 37
9-12. Tadeusz Szymoniak 34
Adam Gdula 34
Alojzy Nowak 34
Stanisław Kurdziel 34
13-16. Grzegorz Janik 31
Marek Biesaga 31
Bartłomiej Gala 31
Mariusz Janiszewski 31
17-23. Dawid Taler 28
Gabriela Sutor 28
Andrzej Zieliński 28
Dawid Gala 28
Ziemowit Sowiński 28
Michał Dymek 28
Mariusz Łakomy 28

1. Wojciech GĂłrecki 51
2. Tomasz Janik 48
3. Krzysztof Zalewski 45
4. Jerzy Szczebak 42
5-6. Sebastian Biały 39
Rafał Bruzda 39
7-8. Łukasz Bolek 36
Dominik Wojdyła 36
9-12. Adrian Piegza 33
Paweł Lelek 33
Angelika Janik 33
Grzegorz Janik 33
13-16. Tadeusz Szymoniak 30
Stanisław Kurdziel 30
Marcin Pietrzyk 30
Antoni Wojciaczyk 30
17-22. Mariusz Łakomy 27
Andrzej Zieliński 27
Dawid Taler 27
Mariusz Janiszewski 27
Jacek Szelest 27
Partyka 27
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum