Wyniki 4 turnieju cyklu wakacje 2018 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień

Gości Online: 2

Twoje IP to: 18.234.236.14

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 704
Posty na Forum 2179
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1371
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
doktorek 1 tydzień
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Holly 1 tydzień
Mamasita 5 tygodni
Janosik 8 tygodni
farokh10 tygodni
FilipU19 tygodni
tomekjez23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-04-2019 08:54
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 25-03-2019 16:46
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 4 turnieju cyklu wakacje 2018
Turnieje Poniedziałkowe1. Wojciech GĂłrecki 56
2. Marcin Pietrzyk 53
3. Adrian Piegza 50
4. Adam Gdula 47
5-6. Radosław Morek 44
Michał Dymek 44
7-8. Łukasz Bolek 41
Tadeusz Szymoniak 41
9-12. Stanisław Kurdziel 38
Antoni Wojciaczyk 38
Jakub Biel 38
Tomasz Wala 38
13-16. Paweł Lelek 35
Rafał Bruzda 35
Grzegorz Janik 35
Jerzy Szczebak 35
17-24. Alojzy Nowak 32
Dawid Taler 32
Gabriela Sutor 32
Dawid Gala 32
Paweł Wolańczyk 32
Bartłomiej Gala 32
Mariusz Łakomy 32
Jakub Chłędowski 32
25-27. Bartosz Janik 29
Andrzej Zieliński 29
Jacek Szelest 29
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum