Wyniki 13 i 14 turnieju cyklu wiosna 2013 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Janosik07:44:26
losfer09:21:37
Mamasita 4 dni
farokh 1 tydzień
doktorek 1 tydzień

Gości Online: 5

Twoje IP to: 52.91.176.251

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Gości
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6642
Ostatnio Widziani
Janosik07:44:26
losfer09:21:37
Mamasita 4 dni
farokh 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady19 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 13 i 14 turnieju cyklu wiosna 2013
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 13 z 4 czerwca:
1. Bartłomiej Gala 49
2. Grzegorz Janik 46
3. Łukasz Bolek 43
4. Adrian Piegza 40
5-6. Peter Luha 37
Jakub Biel 37
7-8. Stanisław Kurdziel 34
Michał Dymek 34
9-12. Alojzy Nowak 31
Paweł Lelek 31
Dawid Gala 31
Sławomir Boroń 31
13-16. Bogdan Palczyński 28
Tomasz Wala 28
Mariusz Janiszewski 28
Dawid Taler 28
17-20. Anna Cepil 25
Janusz Lodowski 25
Witold Koliński 25
Tadeusz Szymoniak 25

Turniej 14 z 11 czerwca:
1. Łukasz Bolek 51
2. Adrian Piegza 48
3. Marcin Pietrzyk 45
4. Peter Luha 42
5-6. Jakub Biel 39
Tomasz Wala 39
7-8. Paweł Lelek 36
Antoni Wojciaczyk 36
9-12. Tadeusz Szymoniak 33
Witold Koliński 33
Dawid Gala 33
Bartłomiej Gala 33
13-15. Czesław Kamiński 30
Grzegorz Janik 30
Stanisław Kurdziel 30
16-22. Mariusz Janiszewski 27
Dawid Taler 27
Janusz Lodowski 27
Andrzej Zieliński 27
Bogdan Palczyński 27
Michał Dymek 27
Damian Jedynak 27
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Archiwum