Wyniki 13 i 14 turnieju cyklu wiosna 2013 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 5 dni
FilipU 6 dni
Marthinus 5 tygodni
tomekjez 5 tygodni
Blady 9 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 3.80.218.53

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 694
Posty na Forum 2168
Komentarzy 4581
Księga Gości
Newsy 1360
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6629
Ostatnio Widziani
losfer 5 dni
FilipU 6 dni
Marthinus 5 tygodni
tomekjez 5 tygodni
Blady 9 tygodni
doktorek 9 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik13 tygodni
alek22 tygodni
BOCHMAR29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 31-10-2018 07:41
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 29-10-2018 17:18
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 13 i 14 turnieju cyklu wiosna 2013
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 13 z 4 czerwca:
1. Bartłomiej Gala 49
2. Grzegorz Janik 46
3. Łukasz Bolek 43
4. Adrian Piegza 40
5-6. Peter Luha 37
Jakub Biel 37
7-8. Stanisław Kurdziel 34
Michał Dymek 34
9-12. Alojzy Nowak 31
Paweł Lelek 31
Dawid Gala 31
Sławomir Boroń 31
13-16. Bogdan Palczyński 28
Tomasz Wala 28
Mariusz Janiszewski 28
Dawid Taler 28
17-20. Anna Cepil 25
Janusz Lodowski 25
Witold Koliński 25
Tadeusz Szymoniak 25

Turniej 14 z 11 czerwca:
1. Łukasz Bolek 51
2. Adrian Piegza 48
3. Marcin Pietrzyk 45
4. Peter Luha 42
5-6. Jakub Biel 39
Tomasz Wala 39
7-8. Paweł Lelek 36
Antoni Wojciaczyk 36
9-12. Tadeusz Szymoniak 33
Witold Koliński 33
Dawid Gala 33
Bartłomiej Gala 33
13-15. Czesław Kamiński 30
Grzegorz Janik 30
Stanisław Kurdziel 30
16-22. Mariusz Janiszewski 27
Dawid Taler 27
Janusz Lodowski 27
Andrzej Zieliński 27
Bogdan Palczyński 27
Michał Dymek 27
Damian Jedynak 27
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

FilipU
10/12/2018 12:00
Zapraszamy na memoriał Wróblewskiego. hala Bronowianki 16.12.2018. Szczegóły na stronie KOZTS. Brak wpisowego.Zgłoszenia na tiny.pl/thwbk

Marthinus
10/11/2018 09:28
Odwołane - jak powszechnie wiadomo 12 listopada to tradycyjne polskie święto narodowe smiley

tomekjez
09/11/2018 12:53
Czy w poniedziałek 12.11 jest Turniej tak jak zwykle?

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Archiwum