Wyniki 11 i 12 turnieju cyklu wiosna 2018 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 2 dni
Mamasita 2 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 4 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 8

Twoje IP to: 18.206.15.215

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 716
Posty na Forum 2191
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1382
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 2 dni
Mamasita 2 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 4 tygodni
alek 6 tygodni
losfer 6 tygodni
doktorek 8 tygodni
FilipU12 tygodni
Marthinus17 tygodni
Holly18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
Punktacja po 10 Turniejach 0 tomekjez 05-08-2019 23:41
Punktacja po 9 Turniejach 0 tomekjez 04-08-2019 19:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 11 i 12 turnieju cyklu wiosna 2018
Turnieje Poniedziałkowe1. Michał Majchrzak 50
2. Dominik Wojdyła 47
3. Rafał Bruzda 44
4. Angelika Janik 41
5-6. Jakub Chłędowski 38
Łukasz Bolek 38
7-8. Paweł Lelek 35
Mateusz Bodziony 35
9-12. Agnieszka Pietrzak 32
Jakub Biel 32
Marcin Pietrzyk 32
Michał Dymek 32
13-16. Alojzy Nowak 29
Adrian Piegza 29
Tomasz Wala 29
Mariusz Janiszewski 29
17-21. Bogdan Palczyński 26
Anna Cepil 26
Stanisław Kurdziel 26
Tadeusz Szymoniak 26
Andrzej Zieliński 26

1. Rafał Bruzda 53
2. Krzysztof Zalewski 50
3. Łukasz Bolek 47
4. Michał Dymek 44
5-6. Marcin Pietrzyk 41
Bartłomiej Gala 41
7-8. Dominik Wojdyła 38
Paweł Lelek 38
9-12. Adrian Piegza 35
Mariusz Janiszewski 35
Stanisław Kurdziel 35
Jakub Chłędowski 35
13-16. Damian Jedynak 32
Peter Luha 32
Alojzy Nowak 32
Dawid Gala 32
17-24. Jakub Biel 29
Tadeusz Szymoniak 29
Andrzej Zieliński 29
Jacek Szelest 29
Tomasz Wala 29
Bogdan Palczyński 29
Janusz Lodowski 29
Jerzy Szczebak 29
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum