Wyniki 18 turnieju cyklu jesieĹ„ 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 5 dni
Marthinus 6 dni
losfer 6 dni
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 54.166.130.157

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Go¶ci
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 5 dni
Marthinus 6 dni
losfer 6 dni
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
Mamasita 4 tygodni
Janosik 4 tygodni
tomekjez13 tygodni
alek14 tygodni
BOCHMAR20 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 18 turnieju cyklu jesień 2017
Turnieje Poniedziałkowe1. Krzysztof Zalewski 52
2. Stanisław Kurdziel 49
3. Jerzy Szczebak 46
4. Peter Luha 43
5-6. Tomasz Wala 40
Damian ZajÄ…c 40
7-8. Marek Lenart 37
Rafał Bruzda 37
9-12. Grzegorz Janik 34
Jakub Mikrut 34
Tadeusz Szymoniak 34
Alojzy Nowak 34
13-16. Michał Dymek 31
Mateusz Sobucki 31
Marcin Pietrzyk 31
Sławomir Boroń 31
17-23. Mariusz Janiszewski 28
Janusz Lodowski 28
Andrzej Zieliński 28
Bogdan Palczyński 28
Damian Jedynak 28
Mateusz Bodziony 28
Czesław Kamiński 28
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum