Wyniki 16 turnieju cyklu jesień 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer23:29:25
BOCHMAR 2 dni
FilipU 5 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 54.81.0.22

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 670
Posty na Forum 2143
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1334
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6591
Ostatnio Widziani
losfer23:29:25
BOCHMAR 2 dni
FilipU 5 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni
alek 7 tygodni
tomekjez10 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik19 tygodni
doktorek21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 1 losfer 21-05-2018 16:17
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 07-05-2018 20:36
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 16 turnieju cyklu jesień 2017
Turnieje Poniedziałkowe1. Jakub Biel 48
2. Marek Lenart 45
3. Peter Luha 42
4. Rafał Bruzda 39
5-6. Tomasz Wala 36
Mateusz Bodziony 36
7-8. Jerzy Szczebak 33
Jakub Mikrut 33
9-12. Tadeusz Szymoniak 30
Czesław Kamiński 30
Jacek Szelest 30
Stanisław Kurdziel 30
13-16. Alojzy Nowak 27
Michał Dymek 27
Dawid Taler 27
Mateusz Sobucki 27
17-19. Janusz Lodowski 27
Sławomir Boroń 27
Damian Jedynak 27
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
15/05/2018 12:30
3 Bruzda 4 Pietrzyk 5 Wala

Marthinus
09/05/2018 10:52
Zaległe z 30.04 1Piegza 2 Pietrzyk 3Wala 4Biesaga 5 Szymoniak 6Janiszewski 7 Lodowski 8Kurdziel Finał rozstrzygnięty znanym rządowym programem świnia+ do 12 w 5. smiley

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Archiwum