Wyniki 12 turnieju cyklu jesień 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni

Go¶ci Online: 2

Twoje IP to: 54.82.99.169

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 700
Posty na Forum 2174
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1367
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni
Marthinus 7 tygodni
Holly 9 tygodni
FilipU14 tygodni
tomekjez19 tygodni
Blady23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 05-03-2019 08:00
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 26-02-2019 08:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-02-2019 17:12
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 12 turnieju cyklu jesień 2017
Turnieje Poniedziałkowe1. Damian Zaj±c 54
2. Marek Lenart 51
3. Jerzy Szczebak 48
4. Adrian Piegza 45
5-6. Jakub Biel 42
Marcin Pietrzyk 42
7-8. Rafał Bruzda 39
Alojzy Nowak 39
9-12. Bogdan Palczyński 36
Michał Dymek 36
Stanisław Kurdziel 36
Damian Jedynak 36
13-16. Dawid Taler 33
Peter Luha 33
Czesław Kamiński 33
Jakub Mikrut 33
17-23. Ryszard WoĽniak 30
Mateusz Bodziony 30
Tomasz Wala 30
Jacek Szelest 30
Tadeusz Szymoniak 30
Michał Tyka 30
Janusz Lodowski 30
24-25. Mateusz Sobucki 27
Andrzej Zieliński 27
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum