Wyniki 8, 9 i 11 turnieju cyklu jesień 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

tomekjez14:34:57
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 7 tygodni

Gości Online: 10

Twoje IP to: 54.198.104.202

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6613
Ostatnio Widziani
tomekjez14:34:57
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik26 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 8, 9 i 11 turnieju cyklu jesień 2017
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 8 - dawno temu
1. Marek Lenart 58
2. Sebastian Biały 55
3. Rafał Bruzda 52
4. Marcin Pietrzyk 49
5-6. Jacek Szelest 46
Jakub Chłędowski 46
7-8. Peter Luha 43
Tadeusz Szymoniak 43
9-12. Jerzy Szczebak 40
Paweł Ślazyk 40
Damian Jedynak 40
Stanisław Kurdziel 40
13-16. Jakub Biel 37
Bogdan Palczyński 37
Tomasz Wala 37
Łukasz Bolek 37
17-24. Janusz Lodowski 34
Mateusz Kosiński 34
Anna Cepil 34
Jakub Mikrut 34
Sławomir Boroń 34
Michał Dymek 34
Pastuszak 34
Dawid Taler 34
25-29. Ksymena Basińska 31
Alojzy Nowak 31
Grzegorz Janik 31
Mateusz Sobucki 31
Andrzej Zieliński 31

Wyniki turnieju nr 9 - z 30.10.2017
1. Damian Zając 58
2. Wojciech Górecki 55
3. Rafał Bruzda 52
4. Mirosław Różyczka 49
5-6. Witold Urban 46
Jerzy Szczebak 46
7-8. Marek Lenart 43
Damian Jedynak 43
9-12. Stanisław Kurdziel 40
Marcin Pietrzyk 40
Paweł Ślazyk 40
Jakub Mikrut 40
13-16. Sławomir Boroń 37
Grzegorz Janik 37
Tomasz Wala 37
Radosław Morek 37
17-24. Jakub Chłędowski 34
Mateusz Kosiński 34
Michał Dymek 34
Daniel Palacz 34
Alojzy Nowak 34
Piotr Wolanin 34
Janusz Lodowski 34
Tadeusz Szymoniak 34
25-29. Andrzej Zieliński 31
Jakub Biel 31
Bogdan Palczyński 31
Mateusz Sobucki 31
Ryszard Woźniak 31

Wyniki 11 turnieju - z 13.11.2017
1. Damian Zając 55
2. Dominik Wojdyła 52
3. Rafał Bruzda 49
4. Jerzy Szczebak 46
5-6. Paweł Ślazyk 43
Czesław Kamiński 43
7-8. Marek Lenart 40
Tomasz Wala 40
9-12. Stanisław Kurdziel 37
Dawid Taler 37
Sebastian Biały 37
Tadeusz Szymoniak 37
13-16. Michał Tyka 34
Alojzy Nowak 34
Bogdan Palczyński 34
Andrzej Zieliński 34
17-24. Marcin Pietrzyk 31
Jacek Szelest 31
Anna Cepil 31
Ziemowit Sowiński 31
Grzegorz Janik 31
Mateusz Sobucki 31
Janusz Lodowski 31
Ksymena Basińska 31
25-26. Jakub Mikrut 28
Michał Dymek 28
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Marthinus
10/07/2018 09:53
13-16 Kurdziel, Chłędowski, Lelek, Kozioł 17-23 Nowak, Biały, Cepil, Przeździk, Palczyński, Sutor, Jedynak 25-27 Zieliński, Taler, Morek

Marthinus
10/07/2018 09:51
1 Piegza 2 Bruzda 3 Kleszcze 4 Bolek 5-6 Urban, GĂłrecki 7-8 Pietrzyk, Gdula 9-12 Wala, Reszka, Wojciaczyk, Zalewski

Archiwum