Wyniki 8, 9 i 11 turnieju cyklu jesień 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni

Go¶ci Online: 4

Twoje IP to: 54.161.71.87

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Go¶ci
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
Blady 8 tygodni
tomekjez 9 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU17 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 8, 9 i 11 turnieju cyklu jesień 2017
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 8 - dawno temu
1. Marek Lenart 58
2. Sebastian Biały 55
3. Rafał Bruzda 52
4. Marcin Pietrzyk 49
5-6. Jacek Szelest 46
Jakub Chłędowski 46
7-8. Peter Luha 43
Tadeusz Szymoniak 43
9-12. Jerzy Szczebak 40
Paweł ¦lazyk 40
Damian Jedynak 40
Stanisław Kurdziel 40
13-16. Jakub Biel 37
Bogdan Palczyński 37
Tomasz Wala 37
Łukasz Bolek 37
17-24. Janusz Lodowski 34
Mateusz Kosiński 34
Anna Cepil 34
Jakub Mikrut 34
Sławomir Boroń 34
Michał Dymek 34
Pastuszak 34
Dawid Taler 34
25-29. Ksymena Basińska 31
Alojzy Nowak 31
Grzegorz Janik 31
Mateusz Sobucki 31
Andrzej Zieliński 31

Wyniki turnieju nr 9 - z 30.10.2017
1. Damian Zaj±c 58
2. Wojciech Górecki 55
3. Rafał Bruzda 52
4. Mirosław Różyczka 49
5-6. Witold Urban 46
Jerzy Szczebak 46
7-8. Marek Lenart 43
Damian Jedynak 43
9-12. Stanisław Kurdziel 40
Marcin Pietrzyk 40
Paweł ¦lazyk 40
Jakub Mikrut 40
13-16. Sławomir Boroń 37
Grzegorz Janik 37
Tomasz Wala 37
Radosław Morek 37
17-24. Jakub Chłędowski 34
Mateusz Kosiński 34
Michał Dymek 34
Daniel Palacz 34
Alojzy Nowak 34
Piotr Wolanin 34
Janusz Lodowski 34
Tadeusz Szymoniak 34
25-29. Andrzej Zieliński 31
Jakub Biel 31
Bogdan Palczyński 31
Mateusz Sobucki 31
Ryszard WoĽniak 31

Wyniki 11 turnieju - z 13.11.2017
1. Damian Zaj±c 55
2. Dominik Wojdyła 52
3. Rafał Bruzda 49
4. Jerzy Szczebak 46
5-6. Paweł ¦lazyk 43
Czesław Kamiński 43
7-8. Marek Lenart 40
Tomasz Wala 40
9-12. Stanisław Kurdziel 37
Dawid Taler 37
Sebastian Biały 37
Tadeusz Szymoniak 37
13-16. Michał Tyka 34
Alojzy Nowak 34
Bogdan Palczyński 34
Andrzej Zieliński 34
17-24. Marcin Pietrzyk 31
Jacek Szelest 31
Anna Cepil 31
Ziemowit Sowiński 31
Grzegorz Janik 31
Mateusz Sobucki 31
Janusz Lodowski 31
Ksymena Basińska 31
25-26. Jakub Mikrut 28
Michał Dymek 28
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum