Wyniki 6 turnieju cyklu jesień 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni

Go¶ci Online: 2

Twoje IP to: 54.82.99.169

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 700
Posty na Forum 2174
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1367
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
Mamasita 5 dni
Janosik 3 tygodni
farokh 5 tygodni
doktorek 5 tygodni
Marthinus 7 tygodni
Holly 9 tygodni
FilipU14 tygodni
tomekjez19 tygodni
Blady23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 05-03-2019 08:00
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 26-02-2019 08:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-02-2019 17:12
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 6 turnieju cyklu jesień 2017
Turnieje Poniedziałkowe1. Wojciech Grzegorzewski 55
2. Marcin Pietrzyk 52
3. Sebastian Biały 49
4. Jakub Biel 46
5-6. Grzegorz Kluzek 43
Sławomir Kluzek 43
7-8. Stanisław Kurdziel 40
Tadeusz Szymoniak 40
9-12. Damian Jedynak 37
Czesław Kamiński 37
Janusz Lodowski 37
Jakub Chłędowski 37
13-16. Michał Dymek 34
Ryszard WoĽniak 34
Grzegorz Janik 34
Bogdan Palczyński 34
17-24. Mateusz Sobucki 31
Alojzy Nowak 31
Daniel Palacz 31
Andrzej Zieliński 31
Dawid Taler 31
Jakub Mikrut 31
Jerzy Szczebak 31
Mariusz Janiszewski 31
25-26. Dominik Kwater 28
Tomasz Wala 28
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum