Wyniki 18 turnieju cyklu wakacje 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus18:58:19
losfer 2 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.82.57.154

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6562
Ostatnio Widziani
Marthinus18:58:19
losfer 2 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
doktorek 3 tygodni
Holly 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 18 turnieju cyklu wakacje 2017
Turnieje Poniedziałkowe1. Adrian Gadawski 56
2. Marek Strzałka 53
3. Adrian Piegza 50
4. Witold Urban 47
5-6. Wojciech Górecki 44
Marcin Pietrzyk 44
7-8. Jacek Szelest 41
Antoni Wojciaczyk 41
9-12. Adam Gdula 38
Krzysztof Zalewski 38
Piotr Wolanin 38
Marek Biesaga 38
13-16. Dominik Wojdyła 35
Kacper Krawczyk 35
Tomasz Wala 35
Mateusz Kosiński 35
17-24. Damian Jedynak 32
Grzegorz Janik 32
Daniel Palacz 32
Stanisław Kurdziel 32
Mariusz Janiszewski 32
Jakub Biel 32
Jakub Mikrut 32
Bogdan Palczyński 32
25-27. Czesław Kamiński 29
Mateusz Sobucki 29
Tadeusz Szymoniak 29
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
18/01/2018 13:45
Wiadomo kiedy jest top?

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Archiwum