Wyniki 10-12 turnieju cyklu wakacje 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni

Go¶ci Online: 19

Twoje IP to: 54.161.71.87

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Go¶ci
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
Blady 8 tygodni
tomekjez 9 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU17 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 10-12 turnieju cyklu wakacje 2017
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 9 z 31 lipca:
1. Adrian Gadawski 50
2. Łukasz Bolek 47
3. Marcin Pietrzyk 44
4. Adrian Piegza 41
5-6. Tadeusz Szymoniak 38
Grzegorz Janik 38
7-8. Tomasz Wala 35
Dominik Wojdyła 35
9-12. Stanisław Kurdziel 32
Radosław Morek 32
Kacper Krawczyk 32
Jan Pasieczny 32
13-16. Mateusz Sobucki 29
Mateusz Kosiński 29
Bogdan Palczyński 29
Partyka 29
17-21. Mateusz Bodziony 26
Jakub Mikrut 26
Daniel Palacz 26
Mariusz Janiszewski 26
Ziemowit Sowiński 26

Turniej 11 z 2.08:
1. Adrian Piegza 41
2. Łukasz Bolek 38
3. Marcin Pietrzyk 35
4. Mateusz Kosiński 32
5-6. Tadeusz Szymoniak 29
Adrian Gadawski 29
7-8. Stanisław Kurdziel 26
Grzegorz Janik 26
9-10. Jakub Mikrut 23
Kacper Krawczyk 23
11-12.Damian Jedynak 20
Mariusz Janiszewski 20

Turniej 12 z 7.08:
1. Adrian Gadawski 48
2. Łukasz Bolek 45
3. Tomasz Wala 42
4. Jakub Biel 39
5-6. Mateusz Kosiński 36
Tadeusz Szymoniak 36
7-8. Czesław Kamiński 33
Damian Jedynak 33
9-12. Stanisław Kurdziel 30
Jacek Szelest 30
Ryszard WoĽniak 30
Peter Luha 30
13-16. Grzegorz Janik 27
Daniel Palacz 27
Antoni Wojciaczyk 27
Jakub Mikrut 27
17-18. Mateusz Sobucki 24
Mateusz Bodziony 24
19. Mariusz Janiszewski 21
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum