Wyniki 10-12 turnieju cyklu wakacje 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

tomekjez14:33:24
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 7 tygodni

Gości Online: 8

Twoje IP to: 54.198.104.202

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6613
Ostatnio Widziani
tomekjez14:33:24
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik26 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 10-12 turnieju cyklu wakacje 2017
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 9 z 31 lipca:
1. Adrian Gadawski 50
2. Łukasz Bolek 47
3. Marcin Pietrzyk 44
4. Adrian Piegza 41
5-6. Tadeusz Szymoniak 38
Grzegorz Janik 38
7-8. Tomasz Wala 35
Dominik Wojdyła 35
9-12. Stanisław Kurdziel 32
Radosław Morek 32
Kacper Krawczyk 32
Jan Pasieczny 32
13-16. Mateusz Sobucki 29
Mateusz Kosiński 29
Bogdan Palczyński 29
Partyka 29
17-21. Mateusz Bodziony 26
Jakub Mikrut 26
Daniel Palacz 26
Mariusz Janiszewski 26
Ziemowit Sowiński 26

Turniej 11 z 2.08:
1. Adrian Piegza 41
2. Łukasz Bolek 38
3. Marcin Pietrzyk 35
4. Mateusz Kosiński 32
5-6. Tadeusz Szymoniak 29
Adrian Gadawski 29
7-8. Stanisław Kurdziel 26
Grzegorz Janik 26
9-10. Jakub Mikrut 23
Kacper Krawczyk 23
11-12.Damian Jedynak 20
Mariusz Janiszewski 20

Turniej 12 z 7.08:
1. Adrian Gadawski 48
2. Łukasz Bolek 45
3. Tomasz Wala 42
4. Jakub Biel 39
5-6. Mateusz Kosiński 36
Tadeusz Szymoniak 36
7-8. Czesław Kamiński 33
Damian Jedynak 33
9-12. Stanisław Kurdziel 30
Jacek Szelest 30
Ryszard Woźniak 30
Peter Luha 30
13-16. Grzegorz Janik 27
Daniel Palacz 27
Antoni Wojciaczyk 27
Jakub Mikrut 27
17-18. Mateusz Sobucki 24
Mateusz Bodziony 24
19. Mariusz Janiszewski 21
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Marthinus
10/07/2018 09:53
13-16 Kurdziel, Chłędowski, Lelek, Kozioł 17-23 Nowak, Biały, Cepil, Przeździk, Palczyński, Sutor, Jedynak 25-27 Zieliński, Taler, Morek

Marthinus
10/07/2018 09:51
1 Piegza 2 Bruzda 3 Kleszcze 4 Bolek 5-6 Urban, GĂłrecki 7-8 Pietrzyk, Gdula 9-12 Wala, Reszka, Wojciaczyk, Zalewski

Archiwum