Wyniki 8 i 9 turnieju cyklu wakacje 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 2 dni
Blady 3 dni
Mamasita 5 dni
BOCHMAR 6 dni
alek 2 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 18.232.99.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 709
Posty na Forum 2184
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1378
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 2 dni
Blady 3 dni
Mamasita 5 dni
BOCHMAR 6 dni
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 8 tygodni
Marthinus13 tygodni
Holly14 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 5 Turniejach 0 tomekjez 16-07-2019 22:17
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 8 i 9 turnieju cyklu wakacje 2017
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 8 z 24.VII
1. Krzysztof Zalewski 49
2. Wojciech Górecki 46
3. Marcin Pietrzyk 43
4. Dominik Wojdyła 40
5-6. Łukasz Bolek 37
Kacper Krawczyk 37
7-8. Rafał Bruzda 34
Stanisław Kurdziel 34
9-12. Adrian Gadawski 31
Sobiński 31
Mariusz Bochenek 31
Paweł Ślazyk 31
13-15. Mariusz Janiszewski 28
Mateusz Kosiński 28
Tadeusz Szymoniak 28
16-19.Jakub Mikrut 25
Grzegorz Janik 25
Tomasz Wala 25
Daniel Palacz 25
20. Mateusz Sobucki 22

Turniej 9 z 26.VII:
1. Wojciech Górecki 42
2. Łukasz Bolek 39
3. Rafał Bruzda 36
4. Dominik Wojdyła 33
5-6. Marcin Pietrzyk 30
Tadeusz Szymoniak 30
7-8. Stanisław Kurdziel 27
Jakub Biel 27
9-12. Kacper Krawczyk 24
Mateusz Kosiński 24
Damian Zając 24
Jakub Mikrut 24
13. Paweł Ślazyk 21
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum