Wyniki 8 i 9 turnieju cyklu wakacje 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Mamasita 3 dni
tomekjez 1 tydzień
FilipU 6 tygodni
losfer 6 tygodni
doktorek 7 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 3.91.106.44

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 728
Posty na Forum 2203
Komentarzy 4587
Księga Go¶ci
Newsy 1397
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Mamasita 3 dni
tomekjez 1 tydzień
FilipU 6 tygodni
losfer 6 tygodni
doktorek 7 tygodni
Blady 8 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
alek19 tygodni
Marthinus30 tygodni
Holly30 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 Turniejach 0 tomekjez 05-11-2019 09:30
Punktacja po 9 Turniejach 0 tomekjez 29-10-2019 22:32
Punktacja po 8 Turniejach 0 tomekjez 22-10-2019 23:23
Punktacja po 7 Turniejach 0 tomekjez 16-10-2019 17:51
Punktacja po 6 Turniejach 0 tomekjez 10-10-2019 16:35
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 8 i 9 turnieju cyklu wakacje 2017
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 8 z 24.VII
1. Krzysztof Zalewski 49
2. Wojciech Górecki 46
3. Marcin Pietrzyk 43
4. Dominik Wojdyła 40
5-6. Łukasz Bolek 37
Kacper Krawczyk 37
7-8. Rafał Bruzda 34
Stanisław Kurdziel 34
9-12. Adrian Gadawski 31
Sobiński 31
Mariusz Bochenek 31
Paweł ¦lazyk 31
13-15. Mariusz Janiszewski 28
Mateusz Kosiński 28
Tadeusz Szymoniak 28
16-19.Jakub Mikrut 25
Grzegorz Janik 25
Tomasz Wala 25
Daniel Palacz 25
20. Mateusz Sobucki 22

Turniej 9 z 26.VII:
1. Wojciech Górecki 42
2. Łukasz Bolek 39
3. Rafał Bruzda 36
4. Dominik Wojdyła 33
5-6. Marcin Pietrzyk 30
Tadeusz Szymoniak 30
7-8. Stanisław Kurdziel 27
Jakub Biel 27
9-12. Kacper Krawczyk 24
Mateusz Kosiński 24
Damian Zaj±c 24
Jakub Mikrut 24
13. Paweł ¦lazyk 21
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum