Wyniki 2 i 3 turnieju cyklu wakacje 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus07:35:49
Blady07:37:43
tomekjez 4 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień

Gości Online: 8

Twoje IP to: 54.92.163.188

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus07:35:49
Blady07:37:43
tomekjez 4 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 2 i 3 turnieju cyklu wakacje 2017
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 2, poniedziałkowy, z 3 lipca:
1. Adrian Piegza 54
2. Adrian Gadawski 51
3. Wojciech Górecki 48
4. Rafał Bruzda 45
5-6. Adam Gdula 42
Jakub Biel 42
7-8. Łukasz Bolek 39
Jacek Szelest 39
9-12. Sandra Kozioł 36
Mirosław Różyczka 36
Radosław Morek 36
Damian Jedynak 36
13-16. Tadeusz Szymoniak 33
Grzegorz Janik 33
Mariusz Bochenek 33
Krzysztof Zalewski 33
17-24. Zbigniew Kucała 30
Mariusz Janiszewski 30
Stanisław Kurdziel 30
Marcin Pietrzyk 30
Jan Kucała 30
Mateusz Sobucki 30
Daniel Palacz 30
Mateusz Kosiński 30
25. Bogdan Palczyński 27

Turniej nr 3, środowy, z 5 lipca:
1. Wojciech Górecki 46
2. Sandra Kozioł 43
3. Adam Gdula 40
4. Radosław Morek 37
5-6. Łukasz Bolek 34
Krzysztof Zalewski 34
7-8. Adrian Piegza 31
Marcin Pietrzyk 31
9-12. Grzegorz Janik 28
Jacek Szelest 28
Dominik Wojdyła 28
Marcin Wierzbiński 28
13-16. Rafał Bruzda 25
Mariusz Janiszewski 25
Witold Koliński 25
Damian Jedynak 25
17. Daniel Palacz 22
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum