Wyniki 12 i 13 turnieju cyklu wiosna 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 2 dni
Blady 3 dni
Mamasita 5 dni
BOCHMAR 6 dni
alek 2 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 18.232.99.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 709
Posty na Forum 2184
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1378
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 2 dni
Blady 3 dni
Mamasita 5 dni
BOCHMAR 6 dni
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 8 tygodni
Marthinus13 tygodni
Holly14 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 5 Turniejach 0 tomekjez 16-07-2019 22:17
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 12 i 13 turnieju cyklu wiosna 2017
Turnieje Poniedziałkowe1. Rafał Bruzda 56
2. Dominik Wojdyła 53
3. Łukasz Bolek 50
4. Marcin Pietrzyk 47
5-6. Adrian Gadawski 44
Radosław Morek 44
7-8. Paweł Lelek 41
Tadeusz Szymoniak 41
9-12. Czesław Kamiński 38
Stanisław Kurdziel 38
Mirosław Różyczka 38
Tomasz Wala 38
13-16. Paweł Ślazyk 35
Grzegorz Janik 35
Peter Luha 35
Damian Jedynak 35
17-24. Jakub Biel 32
Sławomir Boroń 32
Ryszard Woźniak 32
Krzysztof Staniszewski 32
Alojzy Nowak 32
Daniel Palacz 32
Maciej Wisowaty 32
Jacek Szelest 32
25-27. Janusz Lodowski 29
Bogdan Palczyński 29
Mariusz Janiszewski 29

1. Mirosław Różyczka 53
2. Adam Gdula 50
3. Łukasz Bolek 47
4. Czesław Kamiński 44
5-6. Rafał Bruzda 41
Marcin Pietrzyk 41
7-8. Damian Jedynak 38
Stanisław Kurdziel 38
9-12. Jakub Biel 35
Bogdan Palczyński 35
Mateusz Kosiński 35
Grzegorz Janik 35
13-16. Tomasz Wala 32
Ryszard Woźniak 32
Tadeusz Szymoniak 32
Mateusz Sobucki 32
17-24. Jakub Mikrut 29
Mateusz Bodziony 29
Adrian Gadawski 29
Wiesław Mizera 29
Janusz Lodowski 29
Witold Koliński 29
Daniel Palacz 29
Mariusz Janiszewski 29
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum