Wyniki 12 i 13 turnieju cyklu wiosna 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Holly 3 dni
Marthinus 3 dni
losfer 3 dni
doktorek 5 dni
FilipU 5 tygodni

Go¶ci Online: 4

Twoje IP to: 3.84.186.122

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 695
Posty na Forum 2169
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1362
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6634
Ostatnio Widziani
Holly 3 dni
Marthinus 3 dni
losfer 3 dni
doktorek 5 dni
FilipU 5 tygodni
tomekjez 9 tygodni
Blady14 tygodni
Mamasita18 tygodni
Janosik18 tygodni
alek27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 31-10-2018 07:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 12 i 13 turnieju cyklu wiosna 2017
Turnieje Poniedziałkowe1. Rafał Bruzda 56
2. Dominik Wojdyła 53
3. Łukasz Bolek 50
4. Marcin Pietrzyk 47
5-6. Adrian Gadawski 44
Radosław Morek 44
7-8. Paweł Lelek 41
Tadeusz Szymoniak 41
9-12. Czesław Kamiński 38
Stanisław Kurdziel 38
Mirosław Różyczka 38
Tomasz Wala 38
13-16. Paweł ¦lazyk 35
Grzegorz Janik 35
Peter Luha 35
Damian Jedynak 35
17-24. Jakub Biel 32
Sławomir Boroń 32
Ryszard WoĽniak 32
Krzysztof Staniszewski 32
Alojzy Nowak 32
Daniel Palacz 32
Maciej Wisowaty 32
Jacek Szelest 32
25-27. Janusz Lodowski 29
Bogdan Palczyński 29
Mariusz Janiszewski 29

1. Mirosław Różyczka 53
2. Adam Gdula 50
3. Łukasz Bolek 47
4. Czesław Kamiński 44
5-6. Rafał Bruzda 41
Marcin Pietrzyk 41
7-8. Damian Jedynak 38
Stanisław Kurdziel 38
9-12. Jakub Biel 35
Bogdan Palczyński 35
Mateusz Kosiński 35
Grzegorz Janik 35
13-16. Tomasz Wala 32
Ryszard WoĽniak 32
Tadeusz Szymoniak 32
Mateusz Sobucki 32
17-24. Jakub Mikrut 29
Mateusz Bodziony 29
Adrian Gadawski 29
Wiesław Mizera 29
Janusz Lodowski 29
Witold Koliński 29
Daniel Palacz 29
Mariusz Janiszewski 29
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/01/2019 13:42
Zobaczymy może ile będzie osób i jaka chęć. Czy deble, czy normalny turniej? Chociaż ja nie mam nic przeciwko deblom smiley

losfer
14/01/2019 11:53
Dziś jest turniej deblowy. Oczywiście nie liczony do punktacji smiley

losfer
13/01/2019 09:55
już ożyłem... wpisuję smiley

doktorek
12/01/2019 21:27
Umarliście po tym topie? jakieś wyniki?

losfer
21/12/2018 16:42
Życzę wszystkim wesołych świąt i informuję, że najbliższy turniej będzie 7 stycznia 2019 i będzie to TOP12. Zapraszam jak zwykle miejsca 9-16 jak najwcześniej (punkt 18:00) na eliminacje

Archiwum