Wyniki 8 turnieju cyklu wiosna 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 6 dni
Marthinus 6 dni
losfer 6 dni
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni

Go¶ci Online: 6

Twoje IP to: 54.92.163.105

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Go¶ci
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 6 dni
Marthinus 6 dni
losfer 6 dni
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
Mamasita 4 tygodni
Janosik 4 tygodni
tomekjez13 tygodni
alek14 tygodni
BOCHMAR21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 8 turnieju cyklu wiosna 2017
1. Adrian Gadawski 59
2. Krzysztof Zalewski 56
3. Dominik Wojdyła 53
4. Peter Luha 50
5-6. Czesław Kamiński 47
Marek Lenart 47
7-8. Marcin Pietrzyk 44
Stanisław Kurdziel 44
9-12. Jakub Biel 41
Tomasz Wala 41
Paweł Lelek 41
Gaj 41
13-16. Tadeusz Szymoniak 38
Łukasz Bieńczycki 38
Ryszard WoĽniak 38
Dawid Taler 38
17-24. Łukasz Bolek 35
Mirosław Różyczka 35
Mateusz Kosiński 35
Jakub Mikrut 35
Bogdan Palczyński 35
Alojzy Nowak 35
Sławomir Boroń 35
Mateusz Sobucki 35
25-30. Gajda 32
Marek Mieluch 32
Janusz Lodowski 32
Daniel Palacz 32
Mariusz Janiszewski 32
Grzegorz Janik 32
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum