Wyniki 6 turnieju cyklu wiosna 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 2 dni
Blady 3 dni
Mamasita 6 dni
BOCHMAR 1 tydzień
alek 2 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.174.43.27

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 709
Posty na Forum 2184
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1378
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 2 dni
Blady 3 dni
Mamasita 6 dni
BOCHMAR 1 tydzień
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 8 tygodni
Marthinus13 tygodni
Holly14 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 5 Turniejach 0 tomekjez 16-07-2019 22:17
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 6 turnieju cyklu wiosna 2017
Turnieje Poniedziałkowe1. Adrian Gadawski 56
2. Dominik Wojdyła 53
3. Łukasz Bolek 50
4. Czesław Kamiński 47
5-6. Mirosław Różyczka 44
Radosław Morek 44
7-8. Jacek Szelest 41
Paweł Lelek 41
9-12. Bogdan Palczyński 38
Krzysztof Petka 38
Tomasz Wala 38
Apostoł 38
13-16. Ryszard Woźniak 35
Łukasz Bieńczycki 35
Janusz Lodowski 35
Tadeusz Szymoniak 35
17-23. Mateusz Sobucki 32
Stanisław Kurdziel 32
Mateusz Kosiński 32
Dawid Taler 32
Mariusz Janiszewski 32
Damian Dudziak 32
Alojzy Nowak 32
24-27. Jakub Mikrut 29
Paweł Kaliszczak 29
Daniel Palacz 29
Grzegorz Janik 29
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum