Wyniki 2 turnieju cyklu wiosna 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

tomekjez 1 dzień
Mamasita 2 dni
BOCHMAR 2 dni
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 35.171.183.163

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 709
Posty na Forum 2184
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1376
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 1 dzień
Mamasita 2 dni
BOCHMAR 2 dni
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 7 tygodni
Blady13 tygodni
Marthinus13 tygodni
Holly13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 4 Turniejach 0 tomekjez 16-07-2019 22:17
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 2 turnieju cyklu wiosna 2017
1. Adrian Gadawski 61
2. Krzysztof Petka 58
3. Peter Luha 55
4. Adam Gdula 52
5-6. Czesław Kamiński 49
Mirosław Różyczka 49
7-8. Rafał Bruzda 46
Radosław Morek 46
9-12. Krzysztof Zalewski 43
Marek Biesaga 43
Dominik Wojdyła 43
Stanisław Kurdziel 43
13-16. Marcin Pietrzyk 40
Paweł Lelek 40
Antoni Wojciaczyk 40
Ryszard Woźniak 40
17-24. Marek Lenart 37
Grzegorz Janik 37
Jakub Biel 37
Alojzy Nowak 37
Damian Jedynak 37
Tadeusz Szymoniak 37
Bartosz Szymański 37
Bogdan Palczyński 37
25-32. Tomasz Wala 34
Jakub Mikrut 34
Dawid Taler 34
Paweł Kaliszczak 34
Mariusz Sobucki 34
Mariusz Janiszewski 34
Mateusz Bodziony 34
Janusz Lodowski 34
Komentarze
doktorek dnia luty 21 2017 18:38:58
To mecz o trzecie miejsce odbył się jeszcze tego samego dnia (nocy) ? smiley
Adriang dnia luty 22 2017 13:08:40
Jak to mówi Michał Karmowski - "100% albo nic!!" pozdrawiam serdecznie smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum