Wyniki 2 turnieju cyklu wiosna 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer03:47:53
Janosik 6 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 54.227.6.156

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6561
Ostatnio Widziani
losfer03:47:53
Janosik 6 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Holly 6 tygodni
Marthinus 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 2 turnieju cyklu wiosna 2017
1. Adrian Gadawski 61
2. Krzysztof Petka 58
3. Peter Luha 55
4. Adam Gdula 52
5-6. Czesław Kamiński 49
Mirosław Różyczka 49
7-8. Rafał Bruzda 46
Radosław Morek 46
9-12. Krzysztof Zalewski 43
Marek Biesaga 43
Dominik Wojdyła 43
Stanisław Kurdziel 43
13-16. Marcin Pietrzyk 40
Paweł Lelek 40
Antoni Wojciaczyk 40
Ryszard Woźniak 40
17-24. Marek Lenart 37
Grzegorz Janik 37
Jakub Biel 37
Alojzy Nowak 37
Damian Jedynak 37
Tadeusz Szymoniak 37
Bartosz Szymański 37
Bogdan Palczyński 37
25-32. Tomasz Wala 34
Jakub Mikrut 34
Dawid Taler 34
Paweł Kaliszczak 34
Mariusz Sobucki 34
Mariusz Janiszewski 34
Mateusz Bodziony 34
Janusz Lodowski 34
Komentarze
doktorek dnia luty 21 2017 18:38:58
To mecz o trzecie miejsce odbył się jeszcze tego samego dnia (nocy) ? smiley
Adriang dnia luty 22 2017 13:08:40
Jak to mówi Michał Karmowski - "100% albo nic!!" pozdrawiam serdecznie smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Marthinus
29/11/2017 17:29
1 Luha 2 Jedynak 3 SzymoniK 4 Boroń 5-6 Kurdziel, Wala 7-8 Przeździk, Janik 9-12 Dymek, Taler, Mikrut, Lenart

Archiwum