Wyniki 1 turnieju cyklu wiosna 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni

Go¶ci Online: 4

Twoje IP to: 54.224.166.141

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Go¶ci
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
Blady 8 tygodni
tomekjez 9 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU17 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 1 turnieju cyklu wiosna 2017
Turnieje Poniedziałkowe1. Adrian Gadawski 51
2. Peter Luha 48
3. Dominik Wojdyła 45
4. Łukasz Bolek 42
5-6. Czesław Kamiński 39
Mirosław Różyczka 39
7-8. Marcin Pietrzyk 36
Paweł Lelek 36
9-12. Stanisław Kurdziel 33
Tadeusz Szymoniak 33
Jakub Biel 33
Tomasz Wala 33
13-16. Mariusz Sobucki 30
Damian Jedynak 30
Mariusz Janiszewski 30
Mateusz Kosiński 30
17-21. Grzegorz Janik 27
Sławomir Bzowy 27
Bogdan Palczyński 27
Paweł Kaliszczak 27
Jakub Mikrut 27
22. Dawid Taler 24
Komentarze
Adriang dnia luty 16 2017 16:28:48
powinno... smiley 4 liga > 2 liga smiley co za sport...
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum