Wyniki 18 turnieju cyklu jesień 2016 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Blady09:21:28
tomekjez17:19:50
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni

Go¶ci Online: 3

Twoje IP to: 35.173.47.43

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Blady09:21:28
tomekjez17:19:50
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus21 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 18 turnieju cyklu jesień 2016
Turnieje Poniedziałkowe1. Krzysztof Zalewski 57
2. Krzysztof Petka 54
3. Adrian Gadawski 51
4. Paweł Lelek 48
5-6. Czesław Kamiński 45
Sebastian Biały 45
7-8. Mirosław Różyczka 42
Peter Luha 42
9-12. Rafał Bruzda 39
Marcin Pietrzyk 39
Paweł ¦lazyk 39
Damian Jedynak 39
13-16. Grzegorz Janik 36
Stanisław Kurdziel 36
Daniel Palacz 36
Bogdan Palczyński 36
17-24. Jakub Mikrut 33
Jacek Szelest 33
Tomasz Wala 33
Ryszard WoĽniak 33
Mateusz Bodziony 33
Dawid Taler 33
Mariusz Janiszewski 33
Apostoł 33
25-28. Grzegorz Kluzek 30
Janusz Lodowski 30
Paweł Kaliszczak 30
Tadeusz Szymoniak 30
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum