Wyniki 15 turnieju cyklu jesień 2016 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 3 dni
Blady 4 dni
Mamasita 6 dni
BOCHMAR 1 tydzień
alek 2 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.174.43.27

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 709
Posty na Forum 2184
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1378
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 3 dni
Blady 4 dni
Mamasita 6 dni
BOCHMAR 1 tydzień
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 8 tygodni
Marthinus13 tygodni
Holly14 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 5 Turniejach 0 tomekjez 16-07-2019 22:17
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 15 turnieju cyklu jesień 2016
Turnieje Poniedziałkowe1. Marek Strzałka 53
2. Czesław Kamiński 50
3. Peter Luha 47
4. Marcin Pietrzyk 44
5-6. Jakub Biel 41
Mariusz Bochenek 41
7-8. Radosław Morek 38
Tomasz Wala 38
9-12. Dominik Wojdyła 35
Tadeusz Szymoniak 35
Adrian Gadawski 35
Jerzy Szczebak 35
13-16. Paweł Kaliszczak 32
Damian Jedynak 32
Paweł Ślazyk 32
Dawid Taler 32
17-23. Janusz Lodowski 29
Ryszard Woźniak 29
Paweł Lelek 29
Mirosław Różyczka 29
Stanisław Kurdziel 29
Alojzy Nowak 29
Jakub Mikrut 29
24. Bogdan Palczyński 26
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum